Меню

Міжнародний семінар «Методи дослідження та написання наукових публікацій у сфері готельного та туристичного бізнесу»

     На сьогоднішній день розвиток освіти і науки неможливо уявити без міжнародного співробітництва, адже саме воно сприяє залученню науковців, викладачів та здобувачів вищої освіти до світового інформаційного простору, набуттю  передового досвіду організації освітнього процесу.

     З цією метою 15 листопада 2024 р. здобувачі вищої освіти зі спеціальностей 242 «Туризм і рекреація», 241 «Готельно-ресторанна справа» та науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяли участь у міжнародному семінарі «Методи дослідження та написання наукових публікацій у сфері готельного та туристичного бізнесу» на англійській мові, який став цінним ресурсом для здобувачів та викладачів, зацікавлених у поглибленні знань у наукових дослідженнях та публікаціях.

 

    

Семінар провела Dr Eszter BENKE, професорка Budapest Business University (Угорщина), відомий експерт з методології досліджень у сфері туризму та гостинності. Організатором зустрічі виступила кафедра готельно-ресторанного бізнесу Одеського національного технологічного університету. Модератором семінару була експерт у сфері ресторанного бізнесу, кандидат технічних наук, доцент Катерина ФЕДОСОВА. Відкрила семінар і виступила з вітальним словом Dr Elizabeth INESON від La Fondation pour la Formation Hôtelière.

На семінарі розглядались такі питання:

  • - які методи дослідження найефективніші для готельного та туристичного бізнесу;
  • - як знайти відповідний міжнародний журнал для публікації результатів ваших досліджень;
  • - які особливості має написання наукових статей для академічних видань з гостинності та туризму;
  • - як покращити структуру та подачу вашої роботи для підвищення шансів на публікацію.

Семінар супроводжував влучно підібраний різноманітний презентаційний матеріал, який включав статистичні, графічні та фотографічні дані з зазначеної тематики, що дозволило спікерові застосовувати прийоми розповіді, показу, характеристики, пояснення, коментування і зберегти стійку увагу слухачів на протязі всього заходу. Участь у семінарі дозволить використовувати зібрану інформацію для написання курсових та дипломних робіт, статей, тез доповідей на конференціях.

Швидкоплинні зміни у соціальному, економічному та політичному житті нашого суспільства відповідно впливають і на систему вищої освіти. Слід акцентувати увагу на тому, що кожна людина унікальна і здатна до навчання, тож подібні заходи стимулюють викладачів поділитись своїми науковими напрацюваннями, обмінятись досвідом на міжнародному діловому рівні, результатами наукових досліджень з колегами та здобувачами вищої освіти.

 

 

Олена САКОВСЬКА,

доцент кафедри туризму

та готельно-ресторанної справи