Меню

Науково-педагогічне стажування «Євроінтеграція та сталий розвиток сільських територій України як запорука забезпечення продовольчої безпеки в умовах повоєнного відновлення» (NEWAGRO) за програмою Erasmus+ Європейського Союзу

       Науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС і здобувачі вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 242 Туризм і рекреація та 241 Готельно-ресторанна справа, стали учасниками дистанційного курсу «Євроінтеграція та сталий розвиток сільських територій України як запорука забезпечення продовольчої безпеки в умовах повоєнного відновлення» (NEWAGRO), який викладається в Запорізькому національному університеті за підтримки Програми Erasmus+ Європейського Союзу, номер проєкту 101127828 – NEWAGRO – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH.

 

      Навчальний курс розпочався з 20 вересня 2024 року та буде проходити щоп’ятниці до 13 грудня 2024 року в Zoom у формі: лекцій, семінарів, самостійної роботи на дистанційній платформі Moodle ЗНУ (всі матеріали розміщені у відкритому доступі в системі за посиланням https://moodle.znu.edu.ua/course/view.php?id=16248). 

       20 вересня 2024 р. лекції на теми: «Євроінтеграція та роль України в глобальній продовольчій безпеці» та «Інноваційні європейські моделі «реконструкції» сільських територій та громад як запорука забезпечення продовольчої безпеки» читала координаторка проєкту, доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку КУШНІР Світлана Олександрівна.  

      27 вересня 2024 р. лекції на теми: «Правові основи та європейські детермінанти сталого розвитку сільських територій України» та «Правове регулювання відносин в сфері продовольчої безпеки та якості продовольства: досвід Європи та України» читав перший проректор, доктор юридичних наук, професор кафедри цивільного права БОНДАР Олександр Григорович.

 

       Тематичний спектр курсу включатиме наступні модулі:

Модуль 1. Євроінтеграція та сталий розвиток сільських територій як запорука забезпечення продовольчої безпеки. 

Модуль 2. Законодавче забезпечення сталого розвитку сільських територій в Україні: проблеми та перспективи.

Модуль 3. Органічне виробництво як сучасна економічна модель та вклад в здоров’я нації.

Модуль 4. Продовольчий фронт як умова забезпечення безпеки сільських територій.

Модуль 5. Стратегії сталого розвитку сільських територій в контексті євроінтеграції та післявоєнного відновлення.

       За результатами успішного вивчення курсу, виконання тестів та практичних завдань зі згаданих модулей у системі Moodle слухачі отримають сертифікати ЗНУ Erasmus+.

      Дякуємо організаторам курсу за цікавий і корисний досвід, який слухачі отримали під час занять. Отримані знання та практичні навички, вміння будуть впроваджені в освітній процес у рамках викладання освітніх компонент професійного спрямування, а також під час реалізації науково-дослідної діяльності за тематикою курсу.

 

Олена САКОВСЬКА, 

к.е.н., доцент кафедри туризму 

та готельно-ресторанної справи