Меню

Участь у літніх онлайн-школах зі сталого розвитку та соціальної економіки в рамках програми Erasmus+ та проєкту Жан Моне GreenFinEDU

         Марія Немикіна і Коваленко  Аліна здобувачки вищої освіти 21 тм групи спеціальності 242 Туризм і рекреація здобули нові знання у сфері сталого розвитку та соціальної економіки, взявши участь у двох літніх онлайн-школах з європейських студій, які відбулися 21-23 червня 2024 року.

 

Літня школа «Європейська зелена угода: як зробити фінанси сталими?»

Ця літня школа була частиною грантової програми Erasmus+ та реалізовувалася в рамках проєкту Модуль Жан Моне GreenFinEDU «Європейська зелена політика та сталі фінанси: адаптація випускників українських університетів до роботи на ринку праці в умовах переходу до сталої економіки». Номер проєкту: 101126681.

Під час цього курсу учасники дізналися про основні аспекти Європейської зеленої угоди, стійкі фінанси та шляхи їх впровадження в умовах сучасної економіки. Особлива увага була приділена адаптації випускників до роботи на ринку праці, який все більше орієнтується на сталі фінанси та екологічну відповідальність.

 

Літня школа «Політика ЄС щодо соціальної економіки: зайнятість, соціальні питання, інклюзивне підприємництво»

Ця школа також проходила за підтримки грантової програми Erasmus+ в рамках проєкту Модуль Жан Моне ECONOMY4ALL «Політика ЄС щодо соціальної економіки: зайнятість, соціальні питання, інклюзивне підприємництво». Номер проєкту: 101127204.

Учасники цієї школи отримали цінні знання з політики ЄС щодо соціальної економіки, зокрема питання зайнятості, соціальної інклюзії та підтримки інклюзивного підприємництва. Курс також включав практичні аспекти створення та управління соціально орієнтованими бізнесами.

Марія Немикіна та Аліна Коваленко успішно завершили обидві літні школи та отримали два сертифікати про завершення, що підтверджують їх знання та навички у сфері зелених фінансів та соціальної економіки. Це є важливим кроком у професійному розвитку та підготовці до роботи в умовах переходу до сталої економіки.

Участь у таких заходах сприяє підвищенню кваліфікації, розширенню професійних горизонтів та створенню нових можливостей для кар'єрного зростання. Академія праці, соціальних відносин і туризму продовжує запрошувати студентів та професіоналів до участі в подібних ініціативах, що сприяють розвитку знань та навичок у сучасних умовах економічного та соціального розвитку.

  

        Світлана Тимчук

к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи