Меню

Участь викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у Міжнародній конференції з бізнесу і технологій (ICBT 2021) у Туреччині

         6-7 листопада 2021 р. в Туреччині у Стамбулі відбулась Міжнародна конференція з бізнесу і технологій (The International Conference on Business and Technology (ICBT 2021)), організована EuroMid Academy of Business and Technology (EMABT), учасниками якої були доценти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС Олена Саковська та Раїса Кожухівська. Конференція пройшла завдяки використанню сервісу відеотелефонного зв’язку zoom.

         

        Метою конференції є зібрання провідних науковців та дослідників, щоб поділитися своїми знаннями та новими ідеями, а також обговорити поточний розвиток у сферах бізнесу, освіти, соціальної діяльності та технологій. Крім того, конференція також надає можливість науковцям та експертам галузі зустрітися та взаємодіяти з вітчизняними та міжнародними учасниками.

        Відкрила конференцію голова оргкомітету професор Roselina Ahmad Saufi, голова ради професорів Малайзійського університету Келантан, яка побажала учасникам плідної роботи. Пленарне засідання розпочав професор Тімоті Мескон, виконавчий віце-президент і керівник Officer-Europe, Middle East and Africa at AACSB International.

          

 

         Робота конференції продовжилася в секційних засіданнях, де піднімалися питання управління національною економікою та економікою підприємства; фінансів, банківської справи та страхування; бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту; туризму та готельно-ресторанної справи; впровадження новітніх технологій у виробництво; економіки природокористування та охорони навколишнього середовища. Насиченими й цікавими вийшли презентації і доповіді науковців.

  

          Про удосконалення системи управління маркетингом підприємств індустрії туризму та гостинності на основі інновацій розповіли доценти УНУС Олена Саковська та Раїса Кожухівська. Конференція проходила в дружній, творчій обстановці. Науковці дискутували, обговорювали шляхи вирішення нагальних проблем сьогодення.

   

           Подібні заходи стимулюють викладачів поділитись своїми науковими напрацюваннями, обмінятись досвідом на діловому рівні, результатами наукових досліджень з колегами. Це вселяє надію на те, що вітчизняна наука надає усі перспективи для розвитку не тільки на національному рівні, але і на глобальному терені, у тому числі з використанням мережевих механізмів розбудови європейського науково-освітнього простору.

 

Олена Саковська

к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи