Участь у Х Буковинському студентському фестивалі науки
20 жовтня 2022 р. на базі Чернівецького торговельно-економічного інституту проходив Х Буковинський студентський фестиваль науки. Студентський актив і колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва взяв участь у даному фестивалі.
Метою проведення Фестивалю є створення умов для пошуку та реалізації наукових ініціатив молоді, що мають підприємницький потенціал, а також отримання навичок генерації таких ідей та їх презентації.
Основними завданнями Фестивалю є інтеграція науки і підприємництва; отримання навичок трансформування наукових ідей у комерційно успішні бізнес-моделі, стартапи тощо.
Пріоритетними напрямами наукових досліджень та бізнес-проєктів були розвиток підприємництва у воєнний та післявоєнний періоди та функціонування бізнес-стартапів у кризових умовах (пандемія, економічна, політична, фінансова кризи тощо).
В рамках Х Буковинського фестивалю науки студенти змагались у двох номінаціях:
1) Студентські бізнес-проєкти.
2) Студентські наукові дослідження.
Студентка першого курсу спеціальності 242 Туризм Марія Немикіна взяла безпосередню участь з науковим дослідженням на тему «Сучасні тенденції розвитку культурно-пізнавального туризму в Україні».
У номінації «Студентські наукові дослідження» за перемогу змагались роботи різних напрямів:
- ·Особливості управління стратегічним розвитком територіальної громади.
- ·Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. П’ять необхідних кроків для проведення реформи.
- ·Основні галузі промисловості України в період війни.
- ·Сучасні підходи до планування та фінансового контролінгу на підприємстві: бюджетування.
- ·Фінансова спроможність місцевих бюджетів в сучасних умовах: проблеми та шляхи їх вирішення.
Вимогою до наукових досліджень була демонстрація актуальних трендових наукових ідей, її підприємницький потенціал та реалістичність практичної реалізації.
Дякуємо організаторам фестивалю за можливість участі, обміну досвідом й ознайомлення з науковими доробками.
Світлана ТИМЧУК, к.е.н., доцент кафедри
туризму та готельно-ресторанної справи УНУС