Вебінар «Винний туризм в Грузії»

Вино запрещено, но есть четыре «но»:

Смотря кто, с кем, когда и в меру ль пьет вино.

При соблюдении сих четырех условий -

Всем здравомыслящим вино разрешено!

Омар Хайям

Одним із перспективних напрямів розвитку ринку туристичних послуг є винний туризм – спеціалізований вид туризму, пов'язаний з ознайомленням з історією, технологією та культурою споживання алкогольних напоїв та їх дегустацією.

Грузія - виробник одних з кращих сортів вин у світі.Вино має колосальне значення для Грузії. Згідно з однією з легенд, хрестителька Грузії - свята Ніно прийшла сюди з Каппадокії, а в її руках був хрест зроблений з виноградних лоз, пов'язаних її волоссям.Грузіяє одним з найстаріших виноробних регіонів світу. Геологія, рослинний світ та клімат Південного Кавказу стали історичними умовами народження тут світового виноробства. Грузія визнана батьківщиною вина і лози. А технологія виготовлення вина вважається нематеріальним пам'ятником культури, що само по собі важливо.

28 травня колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяв участь увебінарі від сомельє Ніно «Винні регіони Грузії».Сомельє - це експерт, який володіє навичками дегустації вина, знаннями про його виробництві, різновидах, зберіганні, подачі і сполучуваності з іншими напоями і їжею. Даний вебінар відкрив його слухачам безліч цікавих моментів про вина Грузії. Ніно у своєму виступі розповіла про країну та регіони Грузії, де і як виготовляють вино, особливості смаку та аромату вин, в залежності від регіону, з чим та за якої температури краще вживатита зберігати вино.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету вдячний організатору Віктору Тринчуку та сомельє Ніно за цікавий та пізнавальний виступ.

Наталія Терещук, старший викладач

кафедри туризму та готельно-ресторанної справи