Меню

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «СТРАТЕГІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ ТУРИСТИЧНОЇ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ ІНДУСТРІЇ В УКРАЇНІ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА ІННОВАЦІЇ РОЗВИТКУ»

Кожного року наприкінці жовтня, за ініціативи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, в Уманському НУС проводиться конференція з питань розвитку туристичної та готельно-ресторанної індустрії України. Так, не зраджуючи традиціям, 28 жовтня 2020 року в режимі онлайн викладачами кафедри розпочато роботу інтернет-конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку».

Мета конференції – обговорення здобувачами вищої освіти, науковцями, фахівцями та практиками сфери туризму і готельно-ресторанного бізнесу ситуаційних та практичних питань стосовно розвитку туризму та індустрії гостинності в Україні.

Зважаючи на умови сьогодення, пов’язані з пандемією SARS-CoV-2 та її наслідками – зниження туристичних потоків, зменшення кількості відпочиваючих у готелях тощо, – особливо гостро постає питання розвитку туризму і готельно-ресторанного бізнесу й викликає потребу у пошуку,  винайденні, упровадженні інноваційних та креативних рішень, здатних поліпшити ситуацію в даній галузі економіки. Залучення студентської молоді до пошуку інноваційних рішень для розвитку туризму та сфери гостинності, є гарною ідеєю оскільки молодь, наразі, здатна мислити креативно і нестандартно.

Конференція проводилася за напрямами:

– історія, сучасний стан та перспективи розвитку туризму;

– сучасні тенденції та стратегії розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізації;

– інноваційні аспекти розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу;

– регіональні проблеми розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу;

– сучасні інформаційні й комунікативні технології в туризмі та готельно-ресторанній справі;

– філософські, соціальні та культурологічні аспекти туризму;

– інноваційні підходи менеджменту та маркетингу в туристичному і готельно-ресторанному бізнесі;

– фінансово-економічні та організаційно-правові механізми функціонування туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

У конференції взяло участь близько 50-ти студентів, аспірантів, викладачів та науковців із 10 закладів вищої освіти України, зокрема представники  Львівської, Івано-Франківської, Одеської, Запорізької, Тернопільської, Київської, Харківської, Черкаської та інших областей.

Усі учасники конференції мали змогу дистанційно взяти участь у дискусії та обговоренні матеріалів. Так, під час роботи в онлайн режимі було розглянуто питання, що розкривають сучасний стан та тенденції розвитку туристичної та готельно-ресторанної сфери; окреслено проблемні аспекти, які стосуються інноваційних форм управління туристичною галуззю та індустрією гостинності.

 

Цікавими та змістовними були доповіді студентів Уманського НУС, що навчаються за спеціальностями Туризм та Готельно-ресторанна справа – Новікова Олександра, Баранової Анни, Устенко Світлани, які поділилися власними враженнями щодо відвідування деяких європейських країн та проходження закордонної практики.

 

 

По завершенні конференції було визначено та обговорено інноваційні шляхи розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в умовах невизначеності.

 

Загалом, усі учасники високо оцінили організацію та інформаційне наповнення конференції, а також висловили бажання подальшої участі у подібних заходах.

 По закінченню проведення наукового заходу буде видано збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку».

 

 

Організаційний комітет конференції щиро дякує всім учасникам за змістовну та плідну співпрацю!

К.е.н, доцент Раїса Кожухівська.