ЗБЕРЕЖЕННЯ БІОЛОГІЧНОГО РІЗНОМАНІТТЯ: КЛЮЧОВИЙ ФАКТОР РОЗВИТКУ ЕКОЛОГІЧНОГО ТУРИЗМУ

22 травня щорічно відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття (або Міжнародний день біорізноманіття). Цей день присвячений підтримці та свідомому використанню різноманіття життя на Землі. Він спонукає до усвідомлення важливості збереження природи, охорони різноманіття видів та екосистем, а також пропагує здорові екологічні практики. Мета цього дня - нагадати про необхідність збереження біологічного різноманіття для нашої планети та майбутніх поколінь.

Університети завжди намагаються надати своїм студентам найкращі умови для отримання знань та розвитку їхніх професійних навичок. У рамках цього прагнення студенти 11 тм групи спеціальності 242 Туризм і рекреація Уманського національного університету садівництва відвідали захопливу екскурсію до оранжереї університету. Цей візит виявився не тільки захоплюючою пригодою, але й важливим кроком у їхньому майбутньому навчанні та подальшому професійному самовираженні.

Оранжерея є чудовим місцем, де студенти змогли ознайомитися з різноманіттям рослинного світу, включаючи екзотичні рослини та рідкісні види рослин. Вони мали можливість вивчити особливості кожної рослини, їхнє походження та використання. Це було надзвичайно цікаво для студентів, оскільки вони зможуть використати ці знання під час організації екскурсій, туристичних маршрутів та рекреаційних заходів у майбутньому.

Під час візиту до оранжереї студенти не лише спостерігали за рослинами, але й набули практичних навичок у догляді за ними. Вони дізналися про важливі аспекти догляду за рослинами, їх полив, годування та утримання оптимальної температури. Ці навички є невід'ємною частиною роботи в галузі туризму і рекреації, оскільки знання про догляд за природними об'єктами та створення комфортних умов для відвідувачів є ключовими для успішної кар'єри.

Вони мали можливість побачити, як знання про біологічне різноманіття можна застосувати у практиці туризму і рекреації. Цей досвід допоможе їм розробляти цікаві та унікальні туристичні програми, які враховують природні ресурси та екосистеми. Він також спонукає студентів до подальшого вивчення та дослідження різноманіття рослинного та тваринного світу, що позитивно вплине на їхнє професійне самовдосконалення.

Відвідування оранжереї стало незабутнім досвідом для студентів спеціальності 242 Туризм і рекреація Уманського національного університету садівництва. Цей візит збагатив їхні знання про біологічне різноманіття, розширив їхні практичні навички та надав перспективи для подальшого професійного розвитку. Студенти відчули важливість збереження природи та розуміють, як це пов'язано з розвитком туризму. Цей досвід стане надзвичайно корисним у їхній майбутній кар'єрі.

Світлана ТИМЧУК,

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи