14.07.2023
Чому спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа»?Читати повністю

Чому спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа»?

Уманський національний університет садівництва пропонує студентам якісну освіту в галузі готельно-ресторанної справи із набуттям необхідних знань та навичок для подальшої успішної роботи та кар’єрного росту.

13.07.2023
Чому спеціальність 242 «Туризм і рекреація»?Читати повністю

Чому спеціальність 242 «Туризм і рекреація»?

Раді поділитися перевагами навчання на спеціальності 242 «Туризм і рекреація» в Уманському національному університеті садівництва! Давайте заглибимось у цей захоплюючий світ туризму та рекреації разом!

13.07.2023
РОЛЬ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ В УСПІШНІЙ КАР'ЄРІ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 241 ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА ТА 242 ТУРИЗМ І РЕКРЕАЦІЯ"Читати повністю

Практична підготовка студентів є важливим етапом їхньої навчальної програми, особливо для студентів спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм і рекреація» в Уманському національному університеті садівництва. Ці спеціальності надають студентам знання та навички, необхідні для успішної кар'єри в галузі гостинності, туризму та рекреації. Проте, лише теоретичне навчання не може повністю підготувати студентів до викликів, з якими вони зіткнуться у реальному професійному середовищі.

02.07.2023
Підвищення рівня міжнародної інтернаціоналізації в діяльності кафедри Читати повністю

Підвищення рівня міжнародної інтернаціоналізації в діяльності кафедри

З метою налагодження співпраці з іноземними закладами вищої освіти і науковими установами, які здійснюють підготовку фахівців і провадять наукові дослідження у фаховому напрямі та задля посилення рівня міжнародної співпраці, відповідно до Стратегії інтернаціоналізації Уманського національного університету садівництва на 2022-2027 рр., науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи 28 червня 2023 року взяли участь у засіданні «Міжнародного круглого столу університетів-партнерів». Ініціатором проведення круглого столу та його організатором виступила Академія прикладних наук в Познані.

02.07.2023
Всеукраїнське інтелектуальне змагання з менеджменту 2023 р.:  І місце зайняла студентка факультету менеджменту Софія НижникЧитати повністю

Всеукраїнське інтелектуальне змагання з менеджменту 2023 р.: І місце зайняла студентка факультету менеджменту Софія Нижник

22 червня 2023 року на базі Одеського національного економічного університету відбулася Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського інтелектуального змагання з менеджменту за підтримки Державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти» та Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

02.07.2023
Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за першим(бакалаврським) рівнем  освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа»Читати повністю

Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за першим(бакалаврським) рівнем освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа»

У відповідності до графіка підсумкової атестації здобувачів вищої освіти першого(бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» 22, 27 та 28 червня 2023 р. на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи УНУС відбувся атестаційний екзамен та захист кваліфікаційних робіт на присвоєння кваліфікації бакалавра з готельно-ресторанної справи.