26.05.2022
Міжвузівський туристичний семінар «Наші міста: між пам’яттю та сьогоденням»: чергова зустрічЧитати повністю

25 травня 2022 року відбувся черговий міжвузівський туристичний семінар «Наші міста: між пам’яттю та сьогоденням», в якому брали участь науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС та здобувачі вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа». На онлайн-зустрічі були присутні науково-педагогічні працівники та студенти чотирьох ЗВО: Харківської державної академії культури, Ужгородського національного університету, Одеської національної морської академії та Уманського національного університету садівництва.

23.05.2022
Участь у всеукраїнських заходах студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи продовжуєтьсяЧитати повністю

19-20 травня 2022 р. в Харківській державній академії культури відбулась Всеукраїнська науково-теоретична конференція молодих учених «Культура та інформаційне суспільство ХХІ століття», на якій з доповіддю «Розвиток паломницького туризму в м. Умань» виступила студентка 41-тм групи факультету менеджменту спеціальності 242 «Туризм» Софія Нижник. Вона створила презентацію, так звану «віртуальну екскурсію», у якій показала та розповіла про дивовижні, унікальні об’єкти паломницького туризму в м. Умань.

21.05.2022
Участь студенток кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у пленарному засіданні Всеукраїнської конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності»Читати повністю

19 травня 2022 р. в Одеському національному технологічному університеті відбулась Всеукраїнська конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності», учасниками якої були здобувачі вищої освіти зі спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм», які навчаються на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. Організатором конференції виступив факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Одеського національного технологічного університету.

20.05.2022
Міжвузівський туристичний семінар «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням»Читати повністю

Міжвузівський туристичний семінар «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням»

20 травня 2022 року з метою розвитку науково-дослідної роботи та розширення знань здобувачів вищої освіти у культурологічній та туристичній сферах доцентами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС Оленою Саковською та Раїсою Кожухівською спільно зі старшим викладачем кафедри туристичного бізнесу ХДАК Мирославою Яріко, в рамках Міжвузівського туристичного семінару «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням», було проведено чергову віртуальну екскурсію містами України. Учасниками заходу стали близько 30 студентів.

Науково-практична співпраця на міжнародній ареніЧитати повністю

Науково-практична співпраця на міжнародній арені

18 травня 2022 року науково-педагогічні працівники факультету менеджменту, зокрема викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи і здобувачі вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» і 241 «Готельно-ресторанна справа» узяли участь у зокордонній Міжнародній науковій конференції «Можливості, загрози, виклики 21 століття у міждисциплінарному вимірі» («Szanse, zagrożenia, wyzwania XXI wieku w wymiarze interdyscyplinarnym»).

Харків між минулим та майбутнім: міжвузівська зустрічЧитати повністю

Харків між минулим та майбутнім: міжвузівська зустріч

14 травня 2022 р. відбулась міжвузівська зустріч науково-педагогічних працівників кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС і здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм», з колегами кафедри туристичного бізнесу та студентами Харківської державної академії культури.