25.06.2021
Результати проходження навчальної практики «Організація анімаційної діяльності» спеціальності «Туризм»Читати повністю

Навчальна практика «Організація анімаційної діяльності» для студентів 3 курсу ОР «Бакалавр» спеціальності «Туризм» є невід’ємною складовою освітньо-професійної підготовки і важливим етапом освітнього процесу у закладі вищому освіти з метою формування у студентів активного ставлення до здобуття високого рівня наукових і професійних знань, умінь і навичок для майбутньої практичної діяльності в туристичній галузі. Практичне навчання для студента – найкраща можливість випробувати себе за обраною спеціальністю. Воно спрямоване на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами під час навчання, набуття і удосконалення практичних навичок і умінь.

25.06.2021
Навчальна практика студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУСЧитати повністю

У рамках навчальних практик «Вступ до фаху» та «Інформаційні технології у сфері обслуговування» студенти першого та другого курсів спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» Уманського НУС відвідали краєзнавчий музей.

23.06.2021

Навчальна практика студентів є обов’язковою складовою навчального процесу в Уманському національному університеті садівництва. Під час навчальної практики студенти отримують додаткові знання, уміння і навички, ознайомлюються з методами набуття знань з фаху, визначають коло питань, якими вони повинні оволодіти під час навчання в університеті і які потрібні в майбутній професійній діяльності.

31.05.2021
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ  «ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА ІННОВАЦІЇ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ  І ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ ІНДУСТРІЇ»Читати повністю

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА ІННОВАЦІЇ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ І ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ ІНДУСТРІЇ»

27-28 травня 2021 року викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС було організовано та проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії». Мета конференції – дослідження питань стосовно розвитку сфери туризму і готельно-ресторанного бізнесу в Україні та за кордоном. Завдання конференції полягало у згуртуванні наукової спільноти й провідних фахівців та практиків, які працюють у даних галузях, задля того, щоб вони мали змогу поділитися своїми дослідженнями, досвідом впровадження інноваційних ефективних інструментів управління у сферу туризму та готельно-ресторанного бізнесу, а також студентської молоді, для якої участь у конференції стала поштовхом до реалізації новітніх технологій в майбутній професійній діяльності.

27.05.2021
Результати Всеукраїнського студентського конкурсу "Туристичні перлини України"Читати повністю

Результати Всеукраїнського студентського конкурсу "Туристичні перлини України"

26 травня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського студентського конкурсу «Туристичні перлини України». Конкурс відбувався у форматі відеоконференції. Для участі у Всеукраїнського студентського конкурсу «Туристичні перлини України» надіслано 75 робіт із провідних закладів вищої освіти. За результатами попереднього рецензування у підсумковій конференції було запрошено 30 авторів наукових робіт, які були оцінені рецензентами у 55 і вище балів. У підсумковій конференції взяли участь 30 студент із 15 закладів вищої освіти України. Для оцінювання наукових робіт до складу конкурсної комісії увійшли провідні науковці закладів вищої освіти України.