25.04.2018
Інтелектуальна гра «Готель твоєї мрії»Читати повністю

Інтелектуальна гра «Готель твоєї мрії»

В рамках святкування Student Fest «HoReCa – 2018» на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва було проведено інтелектуальну гру «Готель твоєї мрії». Учасниками стали студенти першого та другого курсів за напрямами підготовки «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм». Вони розділились на команди, обрали капітанів, головних архітекторів та дизайнерів.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНА ГРА «РЕСТОРАТОР»Читати повністю

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНА ГРА «РЕСТОРАТОР»

Перший день святкування Student Fest «HoReCa – 2018» на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва ознаменувався проведенням інтелектуально-розважальної гри «Ресторатор». Конкурсантами стали студенти третього курсу за напрямами підготовки «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм».

25.04.2018
В Уманському НУС розпочалося святкування тижня Student Fest HoReCa – 2018Читати повністю

В Уманському НУС розпочалося святкування тижня Student Fest HoReCa – 2018

Студентським активом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи започатковано нову гарну традицію святкування тижня присвяченого готельно-ресторанній справі – Student Fest HoReCa – 2018.

12.04.2018
Інтернаціоналізація наукових розробок колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУСЧитати повністю

Наукова робота колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва направлена на дослідження економічних засад розвитку, моніторингу сучасного стану туристично-рекреаційних ресурсів України.

11.04.2018
ПРЕС – РЕЛІЗ КОНКУРСУ «КУЛІНАРНИЙ БАТЛ»Читати повністю

ПРЕС – РЕЛІЗ КОНКУРСУ «КУЛІНАРНИЙ БАТЛ»

Student Fest «HoReCa – 2018» 26 квітня 2018 року продовжиться змаганнями за звання кращого кулінара Уманського національного університету садівництва.