Меню

Новини

11.04.2018
ПРЕС – РЕЛІЗ КОНКУРСУЧитати повністю

ПРЕС – РЕЛІЗ КОНКУРСУ

25 квітня 2018 року в Уманському національному університеті садівництва на базі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту відбудеться конкурс на краще знання теоретичних та практичних навиків з барної справи - «THE YOUNG A BARTENDER».

Читати повністю

05.04.2018
Зимова практика в БолгаріїЧитати повністю

Зимова практика в Болгарії

Стажування студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва у провідних туристичних та готельно-ресторанних закладах Болгарії.

Читати повністю

02.04.2018
Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молодіЧитати повністю

Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

В Умані 29.03.2018 р. відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Вперше участь у даному конкурсі взяли студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи. На конкурс було надіслано три роботи студентів 4 курсу спеціальності 242 «Туризм».

Читати повністю

26.03.2018
ПІДСУМКИ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З НАПРЯМІВ ТУРИЗМ  ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВАЧитати повністю

ПІДСУМКИ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З НАПРЯМІВ ТУРИЗМ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВА

На факультеті менеджменту кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямів «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», у якій взяли участь роботи більше 15 студентів, які навчаються за даним напрямом.

Читати повністю

21.03.2018
Реалізація потенціалу магістра з туризму  у «Hotel Arka Vedical Spa»****Читати повністю

Реалізація потенціалу магістра з туризму у «Hotel Arka Vedical Spa»****

Навчання у магістратурі УНУС дає можливість брати участь у різних закордонних програмах стажування та освітнього обміну. Студентка Вікторія Паскал, яка навчається за магістерською програмою зі спеціальності «Туризм» в Уманському національному університеті садівництва проходить практичну підготовку у «Hotel Arka Vedical Spa»**** в місті Колобжег Республіка Польща.

Читати повністю

15.03.2018
Шахи – це змагання для інтелектуалівЧитати повністю

Шахи – це змагання для інтелектуалів

27 лютого на базі Європейського університету м. Умань відбувся чемпіонат міста з шахів серед молоді. Честь університету на цих змаганнях відстоювала команда у складі якої були студенти спеціальності «Туризм» Дмитро Бурлаки (11-тм група) та спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Катерина Тітаренко (11-гр група).

Читати повністю