Меню

Новини

17.05.2022
Харків між минулим та майбутнім: міжвузівська зустрічЧитати повністю

Харків між минулим та майбутнім: міжвузівська зустріч

14 травня 2022 р. відбулась міжвузівська зустріч науково-педагогічних працівників кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС і здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм», з колегами кафедри туристичного бізнесу та студентами Харківської державної академії культури.

Читати повністю

09.05.2022
Використання іноземної мови в освітньому процесіЧитати повністю

Використання іноземної мови в освітньому процесі

З метою активізації спілкування іноземною мовою на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС для здобувачів 3 курсу денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» 04 травня 2022 року к.е.н., доцентом Оленою Саковською прочитана лекція англійською мовою з навчальної дисципліни «Інфраструктура сфери обслуговування» на тему: «Тенденції розвитку інфраструктури сфери обслуговування в умовах воєнного стану: нові економічні реалії».

Читати повністю

05.05.2022
Розширюємо наукові горизонтиЧитати повністю

Розширюємо наукові горизонти

05 травня 2022 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та здобувачі вищої освіти спеціальностей 242 «Туризм» і 241 «Готельно-ресторанна справа» узяли участь у Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Управління розвитком сфери гостинності: регіональний аспект».

Читати повністю

05.05.2022
Як знайти ділових партнерів у туризмі і вийти на свій іноземний цільовий ринок?Читати повністю

Як знайти ділових партнерів у туризмі і вийти на свій іноземний цільовий ринок?

4 травня 2022 р. відбулась сесія №4 журналу Tourism Intelligence під назвою «Як знайти ділових партнерів і вийти на свій цільовий ринок». Захід організований Національною асоціацією в’їзного та внутрішнього туризму Молдови (ANTRIM) разом з Асоціацією Індустрії Гостинності України (АІГУ) за підтримки проєкту USAID EDGE Buy-in Moldova Competitiveness Transition Activity. Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва та студенти спеціальностей 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанна справа взяли участь у заході.

Читати повністю

04.05.2022
Вплив російського вторгнення в Україну на світовий туризм та майбутнє туристичної професіїЧитати повністю

Вплив російського вторгнення в Україну на світовий туризм та майбутнє туристичної професії

3 травня 2022 р. на платформі Zoom відбувся науковий круглий стіл «Вплив російського вторгнення в Україну на світовий туризм та майбутнє туристичної професії», який зібрав більше ніж 170 гостей і участь в якому взяли викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС та здобувачі вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм». Організатором наукового заходу виступила кафедра туристичного бізнесу та країнознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Читати повністю

29.04.2022
Майстер-клас з організації туризму від директора Національного природного парку «Сколівські Бескиди»Читати повністю

Майстер-клас з організації туризму від директора Національного природного парку «Сколівські Бескиди»

Зустріч директора Національного природного парку «Сколівські Бескиди» Василя Приндака з викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС та здобувачами вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа», відбулась 29 квітня 2022 р. Це було міжвузівське зібрання, участь у якому брали колеги та студенти з Харківської державної академії культури, Ужгородського національного університету.

Читати повністю