Меню

Новини

03.03.2021
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ, ПРИУРОЧЕНА ДО СВЯТКУВАННЯ 45-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!Читати повністю

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ, ПРИУРОЧЕНА ДО СВЯТКУВАННЯ 45-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи – одна з наймолодших і найперспективніших випускових кафедр Уманського НУС, яка була створена 2 липня 2014 року як структурний підрозділ факультету менеджменту. Завідувачем кафедри було призначено доктора економічних наук, професора Транченко Людмилу Володимирівну. Під її керівництвом кафедра успішно пройшла акредитацію зі спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» за ОР «Бакалавр» у 2017 р., а згодом було ліцензовано спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» за ОР «Магістр».

Читати повністю

26.02.2021
Вебінар для гарантів та груп забезпечення якості освітніх програм: «Підготовка ОП до акредитації: проблеми та поради»Читати повністю

Вебінар для гарантів та груп забезпечення якості освітніх програм: «Підготовка ОП до акредитації: проблеми та поради»

25 лютого 2021 року о 16:00 Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти на платформі Zoom провело вебінар для гарантів освітніх програм, груп забезпечення якості освітніх програм, участь в якому взяли викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. Тема вебінару «Підготовка ОП до акредитації: проблеми та поради». Модераторами вебінару виступили заступниця голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Наталія Стукало, керівниця відділу акредитації освітніх програм Ганна Денискіна, експерт з акредитації освітніх програм Сергій Степенко та керівниця відділу по роботі з галузевими експертними радами Леся Пізнюк.

Читати повністю

25.02.2021
Онлайн-форум «Антикризові заходи та розвиток туризму в умовах пандемії: Україна, Молдова, Білорусь»Читати повністю

Онлайн-форум «Антикризові заходи та розвиток туризму в умовах пандемії: Україна, Молдова, Білорусь»

25 лютого викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС долучилися до онлайн-форуму організованого Асоціацією індустрії гостинності України в партнерстві з Асоціацією внутрішнього і в'їзного туризму Молдови (ANTRIM) «Антикризові заходи та розвиток туризму в умовах пандемії: Україна, Молдова, Білорусь». Модератором виступив голова Асоціації індустрії гостинності України, 2010-2014 міністр курортів і туризму Автономної Республіки Крим, консультант USAID EDGE, кандидат філософських наук Олександр Лієв.

Читати повністю

20.02.2021
Вітання з Всесвітнім днем екскурсовода!Читати повністю

Вітання з Всесвітнім днем екскурсовода!

Щорічно 21 лютого всі туристичні міста та регіони світу відзначають Всесвітній день екскурсовода (International Tourist Guide Day). Свято було започатковане в 1990 році та вперше відзначалося в Лондоні, який є одним з найбільших туристичних центрів світу.

Читати повністю

19.02.2021
ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ  СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА ТА 242 «ТУРИЗМ» ЯК ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУЧитати повністю

ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА ТА 242 «ТУРИЗМ» ЯК ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Студенти ІV курсу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, ОР «Бакалавр» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» з 18 січня 2021 року по 19 лютого 2021 року знаходилися на виробничій практиці в туристичних агентствах, готельно-ресторанних комплексах Вінницької, Київської та Черкаської областей України, де відпрацьовували навички функцій таких первинних посад: турагента, помічника менеджера туристичного підприємства, організатора туризму, офіціанта, помічника адміністратора готелю, помічник залу, та ін. Виробнича практика – важлива невід’ємна складова підготовки майбутніх фахівців в сфері обслуговування. За час проходження практики студенти набули навичок організації рекламної діяльності на туристичних підприємствах, отримали практичні навички з продажу турів, а також обслуговування клієнтів, приймали активну участь у вирішенні проблемних питань з покращення роботи підприємств сфери обслуговування.

Читати повністю

18.02.2021
Онлайн-вебінар:  Грантові можливості для туристичної галузі України у 2021 роціЧитати повністю

Онлайн-вебінар: Грантові можливості для туристичної галузі України у 2021 році

18 лютого викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС долучилися до онлайн-вебінару Асоціації індустрії гостинності України «Грантові можливості для туристичної галузі України у 2021 році». Вебінар проводила – Мар’яна КОБЕЛЯ, директорка консалтингової компанії «Центр розвитку «ЧАС ЗМІН». Засновниця Школи з написання грантових проєктів «ЧАС ЗМІН».

Читати повністю