Неформальне навчання – кар’єрні переваги в майбутньомуЧитати повністю

Неформальне навчання – кар’єрні переваги в майбутньому

Неформальне навчання – процес здобуття освіти, що не регламентований місцем, терміном і формою навчання та не передбачає отримання документів про освіту державного зразка. У більшості випадків неформальне навчання передбачає отримання слухачами актуальних практичних і теоретичних знань, навичок, оволодіння сучасними методами розв'язання професійних завдань, підвищення рівня їх професійної компетентності, вдосконалення існуючих знань та їх саморозвиток.

18.12.2021
Магістрантка спеціальності  «Готельно-ресторанна справа» стала експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освітиЧитати повністю

Магістрантка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» стала експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

9 грудня 2021 року Анну Цангу, магістрантка І курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Уманського національного університету садівництва, було внесено в реєстр експертів з числа здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

13.12.2021
«Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн»: практичні поради фахівцівЧитати повністю

«Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн»: практичні поради фахівців

У період 16 листопада по 07 грудня 2021 року здобувачі вищої освіти спеціальності 242 «Туризм», які навчаються на факультеті менеджменту в Уманському НУС, прослухали навчальний онлайн курс «Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн».

12.12.2021
УЧАСТЬ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ У І МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ЯКА ПРОХОДИЛА  ПІД ЕГІДОЮ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+Читати повністю

УЧАСТЬ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ У І МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ЯКА ПРОХОДИЛА ПІД ЕГІДОЮ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+

Завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Транченко виступила на пленарному засіданні І Міжнародної науково-практичної конференції «Формування сучасних концепцій управління туризмом та готельно-ресторанним бізнесом в умовах парадигми сталого розвитку» яка проходила на базі Запорізького національного університету з 9 по 10 грудня 2021р.

07.12.2021
МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИЧитати повністю

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Наталія Петренко, Діана Нагернюк, Валентина Непочатенко, Наталія Терещук, Любов Коваленко, на чолі з завідувачем кафедри Людмилою Транченко прослухали online курс «On Being a Scientist» з підвищення кваліфікації для науковців в Європейській академії наук і досліджень та отримали сертифікати міжнародного зразка.

Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ»Читати повністю

Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ»

2 грудня 2021 року відбувся Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ», участь у якому брали здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. Ініціатором зустрічі виступила кафедра економічної та соціальної географії і туризму Одеського національного університету імені і. І. Мечникова. Захід відбувся на платформі Zoom. Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ» – це низка щотижневих зустрічей, на яких студенти з різних куточків України можуть поділитися любов’ю до свого краю та показати один одному, що будь-яке місце на Землі – унікальне.