Меню

Новини

06.05.2021
Міжнародна науково-практична конференція «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії»Читати повністю

Міжнародна науково-практична конференція «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії», яка відбудеться 27-28 травня 2021 року

Читати повністю

06.05.2021
Навчання викладачів крафтовим технологіямЧитати повністю

Навчання викладачів крафтовим технологіям

Кожен викладач, що йде в ногу з часом і прагне забезпечити якісну освіту студента, постійно перебуває в процесі професійного розвитку. В сучасному світі не є проблемою розширення та оновлення своїх знань, підвищення педагогічної компетентності, чого можна набути через участь у семінарах, тренінгах, уроках фахівців певної галузі і т. ін. Поставивши перед собою мету отримати знання з організації крафтового виробництва, Любов Коваленко, Людмила Нещадим та Діана Нагернюк пройшли цілий ряд відео-уроків та освоїли навчальний матеріал в Школі крафтових та кондитерських виробників, що діє в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.

Читати повністю

29.04.2021
Міжнародна науково-практична конференція: «Науковий простір Європи»Читати повністю

Міжнародна науково-практична конференція: «Науковий простір Європи»

28-29 квітня 2021 року у Вінницькому кооперативному інституті відбулося пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції: «Науковий простір Європи», співорганізатором якої виступили керівники Вищої школи економіки, права та медичних наук ім. професора Едварда Ліпінського (м. Кельце. Польща). Конференція проходила із великою кількістю учасників з різних міст України та Європи.

Читати повністю

23.04.2021
Участь студентів в онлайн форумі «PRO кар’єру»Читати повністю

Участь студентів в онлайн форумі «PRO кар’єру»

Студенти спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» Уманського національного університету садівництва 22 квітня 2021 р. взяли участь в онлайн форумі «PRO кар’єру». Форум був організований фахівцями Державної служби зайнятості, Кіровоградського ОЦЗ відділу організації профорієнтації, Черкаського ОЦЗ відділу організації профорієнтації і Громадської організації «Фонд професійний розвиток».

Читати повністю

22.04.2021
Онлайн-вебінар «Як і для чого створюють туристичні бренди українські міста»Читати повністю

Онлайн-вебінар «Як і для чого створюють туристичні бренди українські міста»

22 квітня викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та студенти спеціальності 242 «Туризм» долучилися до онлайн-вебінару на тему «Як і для чого створюють туристичні бренди українські міста». Спікером вебінару виступав Дмитро Буланов креативний директор Bulanov büro, член правління Асоціації Індустрії Гостинності України, арт-директор Zruchno travel. Співавтор айдентик туристичного бренду України, автор проєктів туристичного бренду міста Запоріжжя, Генічеська, Кам’янка-Бузького, Скадовського району, Черкащини, Приазов’я.

Читати повністю

22.04.2021
Всеукраїнська наукова студентська конференція,  приурочена 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога  у галузі бджільництва І. І. Корабльова,  на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

Всеукраїнська наукова студентська конференція, приурочена 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва І. І. Корабльова, на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи

22 квітня 2021 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС відбулась Всеукраїнська наукова студентська конференція, приурочена 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва І. І. Корабльова. Всеукраїнська студентська наукова конференція проводиться щорічно з метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців нового типу, залучення студентів закладів вищої освіти до участі у наукових програмах, проектній та різних формах науково-дослідної діяльності.

Читати повністю