02.12.2021
Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ»Читати повністю

Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ»

2 грудня 2021 року відбувся Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ», участь у якому брали здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. Ініціатором зустрічі виступила кафедра економічної та соціальної географії і туризму Одеського національного університету імені і. І. Мечникова. Захід відбувся на платформі Zoom. Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ» – це низка щотижневих зустрічей, на яких студенти з різних куточків України можуть поділитися любов’ю до свого краю та показати один одному, що будь-яке місце на Землі – унікальне.

02.12.2021
Особливості комунікації при влаштуванні на роботу: практичні поради фахівцяЧитати повністю

Особливості комунікації при влаштуванні на роботу: практичні поради фахівця

02 грудня 2021 року студенти факультету менеджменту, котрі здобувають освіту за спеціальністю 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» взяли участь в онлайн-зустрічі на тему «Особливості комунікації при влаштуванні на роботу», що була організована Центром професійно-кар’єрної орієнтації Уманського НУС. Онлайн-зустріч проводила практичний психолог університету Валентина Мазуренко, котра розповіла про те, як підготуватися до співбесіди, указала на тонкощі майбутнього працевлаштування та навела приклади як потрібно презентувати себе на співбесідах. Психолог надала практичні рекомендації щодо відповідей на поширені запитання та порадила як відповідати на нестандартні запитання, що задаються у ході спілкування потенційними працедавцями.

Тренінг АГУ - заробляємо на туризміЧитати повністю

Тренінг АГУ - заробляємо на туризмі

26-27 листопада 2021 р Асоціацією гостинності України був проведений триденний тренінг. Темами онлайн-тренінгів були: «Система управління туризмом Приазов’я» та «ДМО: як це працює».

Онлайн-тренінг Готельно-ресторанний бізнес: погляд зсерединиЧитати повністю

Онлайн-тренінг Готельно-ресторанний бізнес: погляд зсередини

23 листопада науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та здобувачі вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» освітніх рівнів молодший бакалавр та бакалавр долучилися до онлайн тренінгу Готельно-ресторанний бізнес: погляд зсередини в рамках співпраці зі стейкхолдерами. Онлайн тренінг проводила керівник відділу навчання Reikartz Hotel Group (Head of T&D department). Практикуючий тренер по сервісу найбільшої в Україні готельно-ресторанної мережі. Авторські тренінги та методики навчання для співробітників та управлінців готельної сфери. Креатор корпоративної онлайн-школи дистанційного навчання. Член Правління Асоціації кулінарів України. Співатор підручників з ресторанного господарства для закладів вищої освіти України. PhD – Ірина Магалецька.

22.11.2021
 VI Всеукраїнський конкурс кавістів «Кращий кавіст України – 2021» та ХІХ Всеукраїнський конкурс сомельє «Український сомельє – 2021»Читати повністю

З 19 по 21 листопада у Києві в готелі InterContinental відбувся VІІ Міжнародний форум виноробів та сомельє (з презентацією продукції від партнерів форуму), в рамках якого відбулися VI Всеукраїнський конкурс кавістів «Кращий кавіст України – 2021» та ХІХ Всеукраїнський конкурс сомельє «Український сомельє – 2021». Науково-педагогічний колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, зокрема гаранти освітніх програм спеціальності «Готельно-ресторанна справа» мали за честь бути серед запрошених гостей заходу.

22.11.2021
Онлайн тренінг «Інклюзія в музеї: що потрібно знати та вміти»Читати повністю

Онлайн тренінг «Інклюзія в музеї: що потрібно знати та вміти»

У період 20-21 листопада 2021 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС та студенти, котрі здобувають освіту за спеціальністю 242 «Туризм», долучилися до участі в онлайн тренінгах «Інклюзія в музеї: що потрібно знати та вміти». Захід було проведено в рамках проєкту «InKultur – за інклюзію в культурі» німецької організації DRA.