Меню

Новини

16.11.2020
Наукові дослідження студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» в м. Стамбул, ТуреччинаЧитати повністю

Наукові дослідження студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» в м. Стамбул, Туреччина

Чудова можливість для здобувачів вищої освіти було взяти участь у науковій конференції, що відбувалася в м. Стамбул, Туреччина. Студенки мали змогу обмінюватися своїми науковими ідеями, питаннями, проблемами та досягненнями щодо їх особистої дослідницької діяльності та в результаті опублікували свої наукові досягнення в міжнародному журналі.

Читати повністю

15.11.2020
ВІРТУАЛЬНА МАНДРІВКА ШАХТОЮ «СТЕПОВА»Читати повністю

ВІРТУАЛЬНА МАНДРІВКА ШАХТОЮ «СТЕПОВА»

13 листопада 2020 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи разом зі студентами факультету менеджменту Уманського НУС на запрошення студентів та викладачів Харківської державної академії культури, у рамках співпраці та домовленостей щодо проведення спільних навчально-наукових онлайн заходів, відвідали онлайн екскурсію «Віртуальна мандрівка шахтою «Степова»».

Читати повністю

15.11.2020
Науково-практичний семінар «Видатні постаті Харківщини»Читати повністю

Науково-практичний семінар «Видатні постаті Харківщини»

У пошуках можливостей, які дає нам дистанційне навчання, 11 листопада 2020 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва та студенти, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм», у рамках співпраці з колегами кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури, навідались до Харкова. Відеозустріч відбулась завдяки використанню сервісу відеотелефонного зв’язку Google Meet.

Читати повністю

12.11.2020
МІЖВУЗІВСЬКИЙ СИМПОЗІУМ «РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНИХ ФОРМ ТУРИЗМУ НА ЧЕРКАЩИНІ»Читати повністю

МІЖВУЗІВСЬКИЙ СИМПОЗІУМ «РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНИХ ФОРМ ТУРИЗМУ НА ЧЕРКАЩИНІ»

11 листопада 2020 року викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва з спільно з колегами кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури було проведено міжвузівський симпозіум на тему: «Розвиток інноваційних форм туризму на Черкащині». Даний захід присвячений висвітленню питань розвитку інноваційних форм туризму в Україні на регіональному рівні.

Читати повністю

29.10.2020
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА  ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «СТРАТЕГІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ ТУРИСТИЧНОЇ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ ІНДУСТРІЇ В УКРАЇНІ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА ІННОВАЦІЇ РОЗВИТКУ»Читати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «СТРАТЕГІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ ТУРИСТИЧНОЇ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ ІНДУСТРІЇ В УКРАЇНІ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА ІННОВАЦІЇ РОЗВИТКУ»

Кожного року наприкінці жовтня, за ініціативи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, в Уманському НУС проводиться конференція з питань розвитку туристичної та готельно-ресторанної індустрії України. Так, не зраджуючи традиціям, 28 жовтня 2020 року в режимі онлайн викладачами кафедри розпочато роботу інтернет-конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку».

Читати повністю

23.10.2020
Секційне засідання X Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент XXI століття: проблеми і перспективи»Читати повністю

Секційне засідання X Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент XXI століття: проблеми і перспективи»

У будь-якому колективі виникає питання, пов’язане з груповою згуртованістю. Ступінь згуртованості є показником психологічного клімату студентського колективу, який відображає ступінь задоволеності студентів існуючими міжособистісними стосунками. Психологічний клімат зумовлює самопочуття кожного студента та впливає на продуктивність спільної діяльності.

Читати повністю