03.02.2021
Презентація Програми стажування студентів в 5* готелях ТуреччиниЧитати повністю

Презентація Програми стажування студентів в 5* готелях Туреччини

3 лютого викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь в онлайн-презентації Програми стажування студентів в 5* готелях Туреччини. Організаторами виступили Торгово-промислова палата України, Асоціація дитячого та молодіжного туризму в особі Алли Шаповалової, голови Комітету підприємців туристично-готельної індустрії та Людмили Стаучан, голови підкомітету дитячого та молодіжного відпочинку Комітету туризму Торгово-промислової палати України і турецька компанія “Patika” Human Resources Management, представник якої, Камран Алієв, зокрема і презентував Програму стажування.

29.01.2021
Презентація туристичного барометру УкраїниЧитати повністю

Презентація туристичного барометру України

29 січня викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС взяли участь в Zoom презентації туристичного барометру України. Даний проект був реалізований в рамках комплексної підтримки туристичного сектору через Програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Під час заходу доцент кафедри туризму та рекреації КНТЕУ Юлія Забалдіна презентувала методологію та провела детальний статистичний аналіз у відповідності до міжнародних рекомендацій ЮНВТО по сателітному рахунку туризму, щоб побачити повну, об'єктивну картину впливу сектору туризму на економіку країни.

21.12.2020
Захист кваліфікаційних дипломних робіт магістра  зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» денної форми навчанняЧитати повністю

Захист кваліфікаційних дипломних робіт магістра зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» денної форми навчання

16 грудня 2020 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського НУС відбувся захист кваліфікаційних дипломних робіт за ступенем вищої освіти «магістр» освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» денної форми навчання.

14.12.2020
НОВА ПЕРЕМОГА КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ НА МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ОЛІМПІАДІ З ТУРИЗМУЧитати повністю

В номінації за розробку унікального туристичного туру Гаркава Ольга Сергіївна Уманський національний університет садівництва отримала диплом. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС щиро вітає Гаркава Ольгу з перемогою.

09.12.2020
Захист кваліфікаційних дипломних робіт магістра  зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» заочної форми навчанняЧитати повністю

Захист кваліфікаційних дипломних робіт магістра зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» заочної форми навчання

8 грудня 2020 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського НУС відбувся захист кваліфікаційних дипломних робіт за ступенем вищої освіти «магістр» освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» заочної форми навчання.

09.12.2020
Відбувся захист дипломних робіт студентами заочної форми навчання спеціальності 242 «Туризм»Читати повністю

8 грудня 2020 р. відбувся захист магістерських дипломних робіт студентами заочної форми навчання спеціальності 242 «Туризм». Захист відбувався у комбінованому режимі (і дистанційно, і очно).