19.10.2021
I етап Всеукраїнської студентської олімпіади  на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці, активізації науково-дослідної роботи студентів університету та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2021/2022 навчальному році 19 жовтня 2021 р. на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія» і спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

19.10.2021
Відкрита лекція з гостьовим лекторомЧитати повністю

Відкрита лекція з гостьовим лектором

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбулася відкрита лекція з дисципліни «Організація готельного господарства» для студентів другого та третього курсу денної форми навчання спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» на тему: «Функціонально-організаційна структура управління готелем». Спів лекторами стали доцент кафедри Валентина Непочатенко та гостьовий лектор, доцент кафедри туристичного, готельного, ресторанного бізнесу Національного університету «Запорізька політехніка» Світлана Журавльова.

ВІДКРИТА ОН-ЛАЙН ЛЕКЦІЯ Читати повністю

ВІДКРИТА ОН-ЛАЙН ЛЕКЦІЯ

13 жовтня відбувалася відкрита лекція лектора – доцента кафедри технології та організації готельно-ресторанного бізнесу Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Тетяни Незвещук-Когут на тему «Особливості організації та проведення фестивалів кулінарної майстерності на прикладі проведення у ЧТЕІ КНТЕУ Фестивалю-ярмарку «Свято гарбуза».

ДУШІ ЛЮДСЬКОЇ ДОБРОТАЧитати повністю

ДУШІ ЛЮДСЬКОЇ ДОБРОТА

Щороку в Україні з метою розвитку волонтерського руху благодійний фонд «Серце до серця» проводить благодійні акції. Цьогоріч ВБФ «Серце до серця» було організовано проведення 16-тої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!». За кошти, зібрані під час акції, буде придбано неотологічне медичне обладнання для дитячих лікарень України.

Культурний туризм Приазов’я: стан, виклики та стратегії.Читати повністю

Культурний туризм Приазов’я: стан, виклики та стратегії.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництві взяв участь у форумі проведеному Асоціацією гостинності України 12 жовтня 2021 року «Культурний туризм Приазов’я: стан, виклики та стратегії». Участь у заходах Асоціації гостинності України дозволяє студентам спеціальностей 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанна справа ознайомитись з досвідом у секторі туризму та новітніми розробками фахівців.

Співпраця з одеськими колегами продовжуєтьсяЧитати повністю

Співпраця з одеськими колегами продовжується

7-8 жовтня 2021 р. в Уманському національному університеті садівництва відбувся науково-методичний семінар «Перспективи розвитку підприємництва, туризму та готельно-ресторанної справи в епоху трансформаційних змін», організаторами якого виступили кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва і кафедра підприємництва та туризму Одеського національного морського університету.