27.11.2020
ТРЕТІЙ МІЖВУЗІВСЬКИЙ СИМПОЗІУМ  «РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНИХ ФОРМ ТУРИЗМУ»Читати повністю

ТРЕТІЙ МІЖВУЗІВСЬКИЙ СИМПОЗІУМ «РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНИХ ФОРМ ТУРИЗМУ»

20 листопада 2020 року на сервісній платформі Zoom відбулась відео зустріч студентів та викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм» і 241 «Готельно-ресторанна справа» із колегами кафедри туристичного бізнесу та студентами Харківської державної академії культури.

26.11.2020
ІІ Туристичний Форум «Creative Tourism. Traveling and finding yourself» із міжнародною участюЧитати повністю

26 листопада кафедра туризму та готельно-ресторанної справи взяла участь в ІІ Туристичному Форумі «Creative Tourism. Traveling and finding yourself» із міжнародною участю, який був організований Одеською національною академією харчових технологій.

16.11.2020
Наукові дослідження студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» в м. Стамбул, ТуреччинаЧитати повністю

Чудова можливість для здобувачів вищої освіти було взяти участь у науковій конференції, що відбувалася в м. Стамбул, Туреччина. Студенки мали змогу обмінюватися своїми науковими ідеями, питаннями, проблемами та досягненнями щодо їх особистої дослідницької діяльності та в результаті опублікували свої наукові досягнення в міжнародному журналі.

15.11.2020
ВІРТУАЛЬНА МАНДРІВКА ШАХТОЮ «СТЕПОВА»Читати повністю

ВІРТУАЛЬНА МАНДРІВКА ШАХТОЮ «СТЕПОВА»

13 листопада 2020 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи разом зі студентами факультету менеджменту Уманського НУС на запрошення студентів та викладачів Харківської державної академії культури, у рамках співпраці та домовленостей щодо проведення спільних навчально-наукових онлайн заходів, відвідали онлайн екскурсію «Віртуальна мандрівка шахтою «Степова»».

15.11.2020
Науково-практичний семінар «Видатні постаті Харківщини»Читати повністю

Науково-практичний семінар «Видатні постаті Харківщини»

У пошуках можливостей, які дає нам дистанційне навчання, 11 листопада 2020 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва та студенти, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм», у рамках співпраці з колегами кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури, навідались до Харкова. Відеозустріч відбулась завдяки використанню сервісу відеотелефонного зв’язку Google Meet.