Меню

Новини

28.09.2020
Знайомство студентів з відділом туризму Уманської міської радиЧитати повністю

Знайомство студентів з відділом туризму Уманської міської ради

В рамках святкування Всесвітнього дня туризму студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва разом із завідувачем кафедри Людмилою Транченко, відвідали відділ туризму Уманської міської ради. Мета заходу полягала в ознайомленні студентів спеціальності 242 «Туризм» з особливостями роботи відділу туризму. Наші студенти які обрали туризм сферою своєї майбутньої діяльності, ознайомилися з напрямками роботи та мали можливість поспілкуватися з фахівцями відділу туризму м. Умань.

Читати повністю

25.09.2020
Тиждень туризму - 2020Читати повністю

Тиждень туризму - 2020

Щорічною традицією студентського активу і викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС є святкування тижня туризму.

Читати повністю

24.09.2020
ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ РЕЙТИНГУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУЧитати повністю

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ РЕЙТИНГУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ

Щорічною традицією на початку навчального року є визначення кращих викладачів факультету менеджменту. Відповідно до Положення про рейтингову систему оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників Уманського НУС на факультеті менеджменту відбулося засідання рейтингової комісії (протокол № 2 від 21 вересня 2020 року).

Читати повністю

23.09.2020
Час занурення в епоху середньовіччяЧитати повністю

Час занурення в епоху середньовіччя

Є люди, які повертають лицарську епоху з небуття. Зараз історична реконструкція середньовічного бою для молодих людей це хобі, цікаве проведення часу. Загалом цікавість викликає не тільки історія, а самі змагання, бої. Ця діяльність любительська, і кожен її бачить по-своєму. Вивчають молоді люди сахоплені історичною реконструкцією бою історичні дані, знахідки, але якщо виготовляють, наприклад, шолом чи обладунки, то кожен інтерпретує його по-різному. Таким способом цікаво дізнаватися про історію і гарно провести час.

Читати повністю

22.09.2020
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ:  КАФЕДРА ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО АКЦІЇ «ПОБАЧИВ? ПРИБЕРИ!»Читати повністю

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ: КАФЕДРА ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО АКЦІЇ «ПОБАЧИВ? ПРИБЕРИ!»

В Україні стартує найбільша акція осені 19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття. У рамках акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!». Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити глобальну проблему зі сміттям в навколишньому середовищі, разом зменшувати забруднення та не утворювати відходи, які сотні років будуть засмічувати Землю. Зробимо Україну чистою разом!», – закликає Президент LDU Юлія Мархель.

Читати повністю

18.09.2020
Психологічний тренінг «Разом ми – сила»Читати повністю

Психологічний тренінг «Разом ми – сила»

З метою сприяння розвитку комунікативних навичок, впевненості в собі, взаємодії та доброзичливого взаємного ставлення 17 вересня 2020 р. зі студентами 21- тм групи спеціальності «Туризм» факультету менеджменту Уманського НУС проведено психологічний тренінг на тему «Разом ми – сила».

Читати повністю