10.10.2021
Грамоти за вагомий внесок у розвиток туризму в Уманській міській територіальній громадіЧитати повністю

З нагоди Всесвітнього дня туризму міський голова м. Умань Ірина Плетньова вручила грамоти Уманської міської ради науковим і науково-педагогічним працівникам міста, за сприяння розвитку туристичної галузі міської територіальної громади. Так, грамоти Уманської міської ради за значний внесок у розвиток туризму, активну наукову діяльність, досягнуті успіхи та з нагоди Всесвітнього дня туризму отримала професор, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Транченко та доцент, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва Наталія Терещук.

08.10.2021
НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА – ШЛЯХ ДО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ ТА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУЧитати повністю

НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА – ШЛЯХ ДО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ ТА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

Прагнучи до самовдосконалення та підвищення рівня знань у сфері туризму студентка 21-тм групи факультету менеджменту Уманського НУС Сніжана Мурзак, яка здобуває освіту першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 242 «Туризм», успішно закінчила курс «Туристичні гіди» на платформі дистанційного навчання «Prometheus» та удосконалила фахові компетентності щодо процесів організації туристичних подорожей та комплексного туристичного обслуговування.

07.10.2021
Студентка спеціальності «Готельно-ресторанної справи » успішно пройшла онлайн курс на платформі PrometheusЧитати повністю

Студентка другого курсу факультету менеджменту спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Тетяна Руда за результатами навчання успішно завершила курс на платформі масово відкритих онлайн-курсів Prometheus: «Технології гостинності для персоналу» про що отримала відповідний сертифікат.

Захоплююча екскурсія сторінками УніверситетуЧитати повністю

Захоплююча екскурсія сторінками Університету

Студенти першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» познайомилися з історією університету на оглядовій екскурсії, яку для них провела аспірантка факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Вікторія Сігідюк. Під час екскурсії по території університету першокурсники ознайомилися зі структурою навчального закладу, основними складовими навчального процесу та отримали поради для успішного навчання й опанування таємниць фахової майстерності.

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇЧитати повністю

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

Для профілактики та запобігання корупції, виявлення і припинення її проявів, а також усунення корупційних діянь для викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС було проведено семінар на тему: «Академічна доброчесність та запобігання корупції в ЗВО» уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Уманському національному університеті садівництва, кандидатом юридичних наук, доцентом Машковською Людмилою Володимирівною.

03.10.2021
Спільна відкрита лекція для студентів 21мб-гр групи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи викладачами Уманського НУС і Вінницького НАУЧитати повністю

01 жовтня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва для студентів 21 мб-гр групи була проведена відкрита спільна лекція на тему «Організація роботи працівників в закладах готельно-ресторанного господарства» з навчальної дисципліни «Організація обслуговування в закладах готельно-ресторанного господарства» старшим викладачем кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Наталією Терещук та доцентом кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, готельно-ресторанної справи та туризму Вінницького національного аграрного університету Русланою Лопатюк у форматі Zoom-конференції.