ДЕНЬ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ В СТУДЕНТИЧитати повністю

ДЕНЬ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ В СТУДЕНТИ

Напередодні навчального року в університеті відбувається святкове дійство – Посвята у студенти. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

30 років незалежності рідної державиЧитати повністю

30 років незалежності рідної держави

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, як весь університет і вся Україна, провела відкриту лекцію на тему «30 років незалежності рідної держави».

15.07.2021
Нові професійні досягнення кафедри туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

Нові професійні досягнення кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Державна служба якості освіти України спільно з Навчально-методичним центром з питань якості освіти започатковує нову процедуру, яка передбачає напрацювання абсолютно нових підходів, візії та цілей, – акредитація освітньо-професійних програм закладів фахової передвищої освіти. З 5 липня по 9 липня 2021 р. був проведений другий навчальний семінар з підготовки експертів щодо оцінювання освітньо-професійних програм та освітньої діяльності закладів фахової передвищої освіти.

25.06.2021
Результати проходження навчальної практики «Організація анімаційної діяльності» спеціальності «Туризм»Читати повністю

Навчальна практика «Організація анімаційної діяльності» для студентів 3 курсу ОР «Бакалавр» спеціальності «Туризм» є невід’ємною складовою освітньо-професійної підготовки і важливим етапом освітнього процесу у закладі вищому освіти з метою формування у студентів активного ставлення до здобуття високого рівня наукових і професійних знань, умінь і навичок для майбутньої практичної діяльності в туристичній галузі. Практичне навчання для студента – найкраща можливість випробувати себе за обраною спеціальністю. Воно спрямоване на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами під час навчання, набуття і удосконалення практичних навичок і умінь.

25.06.2021
Навчальна практика студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУСЧитати повністю

У рамках навчальних практик «Вступ до фаху» та «Інформаційні технології у сфері обслуговування» студенти першого та другого курсів спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» Уманського НУС відвідали краєзнавчий музей.