23.06.2021
Навчальна практика студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУСЧитати повністю

Навчальна практика студентів є обов’язковою складовою навчального процесу в Уманському національному університеті садівництва. Під час навчальної практики студенти отримують додаткові знання, уміння і навички, ознайомлюються з методами набуття знань з фаху, визначають коло питань, якими вони повинні оволодіти під час навчання в університеті і які потрібні в майбутній професійній діяльності.

31.05.2021
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ  «ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА ІННОВАЦІЇ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ  І ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ ІНДУСТРІЇ»Читати повністю

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА ІННОВАЦІЇ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ І ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ ІНДУСТРІЇ»

27-28 травня 2021 року викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС було організовано та проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії». Мета конференції – дослідження питань стосовно розвитку сфери туризму і готельно-ресторанного бізнесу в Україні та за кордоном. Завдання конференції полягало у згуртуванні наукової спільноти й провідних фахівців та практиків, які працюють у даних галузях, задля того, щоб вони мали змогу поділитися своїми дослідженнями, досвідом впровадження інноваційних ефективних інструментів управління у сферу туризму та готельно-ресторанного бізнесу, а також студентської молоді, для якої участь у конференції стала поштовхом до реалізації новітніх технологій в майбутній професійній діяльності.

27.05.2021
Результати Всеукраїнського студентського конкурсу "Туристичні перлини України"Читати повністю

Результати Всеукраїнського студентського конкурсу "Туристичні перлини України"

26 травня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського студентського конкурсу «Туристичні перлини України». Конкурс відбувався у форматі відеоконференції. Для участі у Всеукраїнського студентського конкурсу «Туристичні перлини України» надіслано 75 робіт із провідних закладів вищої освіти. За результатами попереднього рецензування у підсумковій конференції було запрошено 30 авторів наукових робіт, які були оцінені рецензентами у 55 і вище балів. У підсумковій конференції взяли участь 30 студент із 15 закладів вищої освіти України. Для оцінювання наукових робіт до складу конкурсної комісії увійшли провідні науковці закладів вищої освіти України.

27.05.2021
Подяка за активну наукову діяльністьЧитати повністю

Подяка за активну наукову діяльність

26 травня 2021 року в сесійній залі відбулась сесія Уманської міської ради VIII скликання. Під час засідання міський голова м. Умань Ірина Плетньова вручила відзнаки Уманської міської ради кращим науковим і науково-педагогічним працівникам міста.

26.05.2021
Дискусійний клуб «Сучасні тенденції розвитку туристичного ринку: регіональний аспект»Читати повністю

Підприємства туризму мають надзвичайно важливе значення для забезпечення стійкого розвитку національного господарства, задоволення суспільних потреб, як необхідних передумов успішного функціонування вітчизняної економіки. Вивчення сучасних тенденцій діяльності туристичних підприємств є важливою складовою навчального процесу. У науково-дослідницьких цілях студенти досліджують розвиток туристичної галузі в окремих регіонах України. 25 травня 2021 р. відбувся дискусійний клуб «Сучасні тенденції розвитку туристичного ринку: регіональний аспект» в рамках якого студенти спеціальності 242 Туризм ділились результатами власних досліджень.

21.05.2021
Студентська перемога у ІІ етапі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Читати повністю

Під керівництвом доктора економічних наук, професора Людмили Транченко студенткаБалашова Екатерина 11м-гр групи, зайняла друге місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Підсумки якого були підведені 21 травня в Одеській національній академії харчових технологій на факультеті інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу.