Меню

Новини

28.02.2020
ПАРТНЕРСТВО ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ВІДКРИВАЄ НОВІ ПРОФЕСІЙНІ ГОРИЗОНТИ ДЛЯ СТУДЕНТСТВА КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИЧитати повністю

ПАРТНЕРСТВО ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ВІДКРИВАЄ НОВІ ПРОФЕСІЙНІ ГОРИЗОНТИ ДЛЯ СТУДЕНТСТВА КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ

За ініціативи завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмили Транченко відбулася зустріч із представниками відділу туризму Уманської міської ради. Предмет зустрічі – налагодження довгострокових партнерських відносин між Уманським НУС та Уманською міською радою в рамках підтримки діяльності, спрямованої на розвиток туризму та індустрії гостинності Уманщини.

Читати повністю

26.02.2020
Свято Колодія чи Сиропустний тиждень на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

Свято Колодія чи Сиропустний тиждень на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи

Масниця чи Масляна це останній тиждень перед Великим постом, так званий Сиропустний тиждень. Свято Масниці – це давнє народне свято, що прийшло до нас із язичницької культури і збереглося після прийняття християнства, і в народі воно супроводжується обрядом, пов'язаним із проводами зими і зустріччю весни. За традицією в цей час влаштовуються народні гуляння, смажаться найсмачніші сирники та готуються вареники з сиром та галушки, а всі дійства направлені на те, щоб прогнати зиму і розбудити природу від сну. В Україні в усі часи головним обрядом масляного тижня були «колодки». Звідси і назва – Свято Колодія.

Читати повністю

24.02.2020
ВИКЛАДАЧ УНІВЕРСИТЕТУ ПРИЄДНАЛАСЯ ДО МІЖНАРОДНОЇ КОГОРТИ НАУКОВЦІВЧитати повністю

ВИКЛАДАЧ УНІВЕРСИТЕТУ ПРИЄДНАЛАСЯ ДО МІЖНАРОДНОЇ КОГОРТИ НАУКОВЦІВ

Вдруге поспіль доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Раїса Кожухівська стала членом програмного комітету міжнародних конференцій – 34th IBIMA Conference, яка проходила 13-14 листопада 2019 року в Мадриді, Іспанія та 35th IBIMA Conference, яка має відбутися у Севільї 1-2 квітня 2020 р.

Читати повністю

21.02.2020
Участь представника кафедри туризму та готельно-ресторанної справи   у засіданні робочої групи з розроблення Стратегії розвитку туризму та екосистеми паломництва м. УманьЧитати повністю

Участь представника кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у засіданні робочої групи з розроблення Стратегії розвитку туризму та екосистеми паломництва м. Умань

Людмила Транченко – завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС, яка відповідно до розпорядження міського голови від 17.08.2018 р. № 180-р., входить до складу робочої групи з розроблення Стратегії розвитку туризму та екосистеми паломництва м. Умань, взяла участь у засіданні робочої групи із вивчення даного питання.

Читати повністю

20.02.2020
Технологія приготування страв італійської кухніЧитати повністю

Технологія приготування страв італійської кухні

Італійська кухня є однією із найпопулярніших кухонь світу. Таку популярність вона здобула завдяки різноманітності і неповторності страв. В Італії деякі страви можуть готуватись не лише в окремому регіоні, а й тільки в одному населеному пункті. Неповторності стравам італійської кухні додають високоякісні продукти і різноманітні додатки, серед яких велике значення мають овочі та трави. В італійській кухні, типовій кухні з регіону Середземного моря, царюють одноосібно овочі. Сьогодні студенти 21-гр групи з доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмилою Нещадим на базі навчальної лабораторії ознайомлювались з технологією приготування найбільш популярних страв італійської кухні: суп мінестроне та паста.

Читати повністю

17.02.2020
Work-shop «День Святого Валентина»Читати повністю

Work-shop «День Святого Валентина»

14 лютого 2020 року на базі навчальної лабораторії кафедри туризму та готельно-ресторанної справи був проведений work-shop «День Святого Валентина». Колектив кафедри та студенти 1-го курсу вирішили підтримати військових на Cході країни. Цей день об'єднує всіх. Не дивлячись на те, що кожна професія має персональний святковий день, всі святкують День закоханих. Саме тому й вітання були обрані у вигляді віршів та прози на привітальних листівках – валентинках.

Читати повністю