20.05.2021
УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ  «ЕКЗИСТЕНЦІЙНІ ВИМІРИ МОЛОДІЖНОГО ТУРИЗМУ»Читати повністю

УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕКЗИСТЕНЦІЙНІ ВИМІРИ МОЛОДІЖНОГО ТУРИЗМУ»

20 травня 2021 року, в рамках продовження наукової та педагогічної співпраці між ЗВО, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи й студенти, які навчаються за спеціальністю 242 Туризм в Уманському НУС, узяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Екзистенційні виміри молодіжного туризму», яка проводилася кафедрою туристичного бізнесу Харківської державної академії культури. Конференція розпочалася з привітання організаторів та представлення її учасників, серед яких були представники департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради, викладачів Вищої школи туризму та екології Суха Бескидська (Польща), Уманського національного університету садівництва та Полтавського університету економіки та торгівлі.

20.05.2021
Круглий стіл в рамках Х Всеукраїнської конференції студентів, аспірантів і молодих учених “Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності”Читати повністю

20 травня 2021 року Одеською національною академією харчових технологій разом з українською ресторанною асоціацією та асоціацією шеф-кухарів півдня України в рамках Х Всеукраїнської конференції студентів, аспірантів і молодих учених “Інтеграцйні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності” було проведено круглий стіл. Основним завданням проведення даного заходу було висвітлення таких важливих питань, як розробка освітніх програм згідно із вимогами сучасних підприємств та стейхолдерів.

20.05.2021
Пленарне засідання підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»Читати повністю

20 травня 2021 року на базі Одеської національної академії харчових технологій була проведена підсумкова науково-практична конференція «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності». Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, на чолі з доктором економічних наук, професором Транченко Людмилою Володимирівною, активно співпрацює з багатьма вузами України. Зокрема, з Одеською національною академією харчових технологій. Тому, колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС, разом із студентами, прийняли участь у проведенні підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

19.05.2021
Участь викладачів у онлайн вебінарі «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle»Читати повністю

У рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у онлайн вебінарі «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle». Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment – це модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище, яке називають також системою управління навчанням та навчальними курсами, віртуальним навчальним середовищем або просто платформою для навчання, яка надає викладачам та студентам великий набір інструментів для комп’ютеризованого навчання, в тому числі дистанційного.

19.05.2021
Конференція за участі викладачів та студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету у м.ЛуцькЧитати повністю

18 травня в м. Луцьк дистанційно пройшла Міжнародна інтернет-конференція «Управління розвитком туризму та готельно-ресторанного бізнесу в циркулярній економіці» на базі Луцького національного технічного університету. Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, разом зі студентами, взяли активну участь у даному заході.

12.05.2021
Участь кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у дводенному онлайн-тренінгу для керівників експертних груп Національного агентства із забезпечення якості вищої освітиЧитати повністю

10-11 травня 2021 року завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва Людмила Транченко яка є експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, взяла участь у дводенному онлайн-тренінгу для керівників експертних груп.