Меню

Новини

24.06.2020
Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи взяла участь у шостому майстер-класі EBRD presentation of the Special Report «COVID-19 pandemic and its effects on Ukrainian tourism»Читати повністю

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи взяла участь у шостому майстер-класі EBRD presentation of the Special Report «COVID-19 pandemic and its effects on Ukrainian tourism»

23 червня 2020 р. з 13:00 до 15:00 в Zoom пройшла онлайн-презентація Спеціального звіту European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) «Пандемія COVID-19 і її наслідки в сфері туризму в Україні », розроблений на додаток до Дорожньої карти розвитку сектора туризму України, в рамках ініціативи ЄС #EU4Business. Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС Людмила Транченко, Людмила Нещадим, Світлана Тимчук, Діана Нагернюк, Наталія Терещук разом із студентами долучилися онлайн-презентації.

Читати повністю

18.06.2020
Вебінар «Ресторан при готелі: секрети внутрішньої кухні»Читати повністю

Вебінар «Ресторан при готелі: секрети внутрішньої кухні»

Безперервний професійний розвиток та підвищення кваліфікації педагогічних працівників передбачає набуття нових і вдосконалення раніше набутих компетентностей. На основі чого відбувається професійне зростання залежить від вибору кожного як і де розвиватися професійно. В теперішніх реаліях можна знаходити все нові й нові можливості для провадження освітнього процесу в новому вимірі. 16 червня кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС стала активним учасником вебінару «Ресторан при готелі: секрети внутрішньої кухні», що проходив на YouTobe-каналі і був організований тренером з ресторанного сервісу Reikartz Hotel Group Іриною Клуб.

Читати повністю

07.06.2020
Навчання експертів з проведення дистанційних акредитаційЧитати повністю

Навчання експертів з проведення дистанційних акредитацій

Завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Транченко 05 червня 2020 р., взяла участь у зустрічі-інструктажі з Головою, заступниками голови та керівником секретаріату Національного агентства.

Читати повністю

07.06.2020
Вебінар «Автентична українська кухня як туристичний продукт»Читати повністю

Вебінар «Автентична українська кухня як туристичний продукт»

Незважаючи на обмежувальні заходи, ми не зупинили освітній процес, а трансформували його в онлайн-площину. Так, 05 червня викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь в ZOOM-вебінарі «Автентична українська кухня як туристичний продукт». Смачно розповідала про вікові традиції української кухні Олена Щербань, доктор історичних наук, етногиня, автор і модератор Міжнародного етнофестивалю-квесту «Борщик у глиняному горщику».

Читати повністю

02.06.2020
Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю»Читати повністю

Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю»

Юлія Стоколяс, студентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва посіла ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціалізації «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю», який відбувся у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова.

Читати повністю

29.05.2020
Вебінар «Винний туризм в Грузії»Читати повністю

Вебінар «Винний туризм в Грузії»

Одним із перспективних напрямів розвитку ринку туристичних послуг є винний туризм – спеціалізований вид туризму, пов'язаний з ознайомленням з історією, технологією та культурою споживання алкогольних напоїв та їх дегустацією. 28 травня колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяв участь увебінарі від сомельє Ніно «Винні регіони Грузії».Сомельє - це експерт, який володіє навичками дегустації вина, знаннями про його виробництві, різновидах, зберіганні, подачі і сполучуваності з іншими напоями і їжею. Даний вебінар відкрив його слухачам безліч цікавих моментів про вина Грузії. Ніно у своєму виступі розповіла про країну та регіони Грузії, де і як виготовляють вино, особливості смаку та аромату вин, в залежності від регіону, з чим та за якої температури краще вживатита зберігати вино.

Читати повністю