Презентація спеціальності «Туризм»Читати повністю

Презентація спеціальності «Туризм»

Туризм – це незабутні мандри, емоції та майбутня професія, яка стане більш аніж робота. Стратегічним завданням для студентів спеціальності «Туризм» є розбудова інноваційного освітнього середовища, посилення практичної складової, розвиток міжнародних зв’язків. Велике значення при підготовці фахівців туристичної галузі є поєднання теорії і практики. Реалізація цього принципу сприяє покращенню якості підготовки фахівців.

Виховна година «Життя без корупції»Читати повністю

Виховна година «Життя без корупції»

Для студентів, які навчаються на факультеті менеджменту за спеціальностями 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Уманському національному університеті садівництва, кандидатом юридичних наук, доцентом Машковською Людмилою Володимирівною було проведено виховну годину на тему: «Життя без корупції».

Технологія приготування бісквітного тістаЧитати повністю

Технологія приготування бісквітного тіста

На практичних заняттях з дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» студенти спеціальності Готельно-ресторанна справа ознайомлювались з таким видом солодкої випічки як бисквіт. Бісквіт - солодка випічка з пухкою дрібнопоруватою структурою. У західноукраїнських діалектах на позначення бісквіту є ще слово "цвібак". Історія виникнення даного кондитерського шедевру досить цікава. Спочатку (приблизно з XV століття) поживні булочки, які довго зберігалися, виконували роль корабельного хліба і становили значну частину запасів під час тривалого плавання. Морські сухарі, як їх називали, стійко переносили вологість та інші незручності, були приємні на смак, хоча і швидко приїдалися. Сучасній господині, можливо, важко зрозуміти, як бісквіт міг місяць пролежати в трюмі і не зіпсуватися. Секрет простий: зберігався він у підсушеному вигляді і не мав у складі масла.

Вебінар «Система «Антиплагіат»: як не загинути при публікації»Читати повністю

Вебінар «Система «Антиплагіат»: як не загинути при публікації»

4 березня 2021 року відбувся вебінар «Система «Антиплагіат»: як не загинути при публікації» з циклу вебінарів, організованих компанією Clarivate, у якому взяли участь викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. Спікерами вебінару виступили Ольга Біленька, керівник навчально-методичного центру компанії «Антиплагіат» та Ірина Тихонкова, представник відділу інформаційно-аналітичних ресурсів і навчання компанії Clarivate. Вебінар у невимушеній формі із практичними кейсами дає змогу розглянути проблему дослідницької доброчесності з різних ракурсів і запобігти неправильним крокам науковця на шляху до легкого, але безперспективного результату.

03.03.2021
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ, ПРИУРОЧЕНА ДО СВЯТКУВАННЯ 45-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!Читати повністю

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи – одна з наймолодших і найперспективніших випускових кафедр Уманського НУС, яка була створена 2 липня 2014 року як структурний підрозділ факультету менеджменту. Завідувачем кафедри було призначено доктора економічних наук, професора Транченко Людмилу Володимирівну. Під її керівництвом кафедра успішно пройшла акредитацію зі спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» за ОР «Бакалавр» у 2017 р., а згодом було ліцензовано спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» за ОР «Магістр».

26.02.2021
Вебінар для гарантів та груп забезпечення якості освітніх програм: «Підготовка ОП до акредитації: проблеми та поради»Читати повністю

25 лютого 2021 року о 16:00 Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти на платформі Zoom провело вебінар для гарантів освітніх програм, груп забезпечення якості освітніх програм, участь в якому взяли викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. Тема вебінару «Підготовка ОП до акредитації: проблеми та поради». Модераторами вебінару виступили заступниця голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Наталія Стукало, керівниця відділу акредитації освітніх програм Ганна Денискіна, експерт з акредитації освітніх програм Сергій Степенко та керівниця відділу по роботі з галузевими експертними радами Леся Пізнюк.