Меню

Новини

11.04.2019
Програма заходів на тиждень HORECA - 2019Читати повністю

Програма заходів на тиждень HORECA - 2019

В рамках святкування 175-річчя Уманського НУС традиційним є проведення тижня готельно-ресторанної справи "HORECA - 2019"

Читати повністю

10.04.2019
Міжнародна науково-практична конференція «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії»Читати повністю

Міжнародна науково-практична конференція «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії», яка відбудеться 29-30 травня 2019 року.

Читати повністю

03.04.2019
Чи любите ви туризм так, як любимо його ми?!Читати повністю

Чи любите ви туризм так, як любимо його ми?!

3 квітня в рамках святкування 175-річчя Уманського національного університету садівництва на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи було проведено інтерактивну гру «Я люблю туризм». В 248 аудиторії зібралися ті, хто не раз відчув у собі поклик мандрів, не зважаючи на те, куди він подорожував: до лісу, на берег річки, чи закордонні курорти.

Читати повністю

01.04.2019
День сміху та веселий туристичний квестЧитати повністю

День сміху та веселий туристичний квест

Квест приурочений до дня сміху організували студенти 11-тм групи, для своїх старших друзів 2 курсу спеціальності «Туризм». Учасники поділилися на дві команди: «Привіт Андрій» та «Коник – стрибунець». Їх чекали цікаві завдання на 4 точках. Перша точка ( вічно-зелений світ) команди мали без слів показати терміни або предмети пов'язані з туристичною діяльністю, на другій точці (місце для збагачення знань) розповісти значення іноземних абревіатур. Точка номер три готувала для наших студентів мозковий штурм – туристична вікторина. Останнім випробуванням на четвертій точці (місце де ваші м'язи панікують) були фізичні вправи на витривалість та витримку.

Читати повністю

28.03.2019
Краща студентка Уманського НУС навчається на туризміЧитати повністю

Краща студентка Уманського НУС навчається на туризмі

Нещодавно в Уманському НУС відбувся фінальний етап конкурсу «Лідер року». Переможницею якого стала студентка першого курсу спеціальності «Туризм» Катерина Куцик.

Читати повністю

25.03.2019
Майстер – клас «Шоколадний трюфель»Читати повністю

Майстер – клас «Шоколадний трюфель»

Саме слово трюфель походить від латинського «tuber», що означає наріст, бугор. Цукерку назвали в честь дорогоцінного делікатесу - гриба (чорного трюфеля) завдяки схожим зовнішнім виглядом. Згідно з однією з версій, цей кондитерський шедевр зобов'язаний своїм існуванням кулінарові і торговцю шоколадом з Шамбері Луї Дюфуру. Одного разу, напередодні нового, 1895 року, Луї не вистачило борошна для святкових солодощів. Щоб не займати продукти у сусідів, він змішав вершки і ваніль з какао-порошком і зробив з цієї маси цукерки. Бажаючи надати десерту закінченого вигляду, Дюфур вмочив кожну цукерку в розплавлений шоколад, а потім посипав какао. Перший в історії шоколадний трюфель був готовий! Щорічно шоколатьє усього світу своїм неупередженим смаком визначає кращі зразки шоколадних трюфелів в категоріях "тверді трюфелі", "м'які" і "напівм'які". На конкурсну комісію подають свої шоколадні витвори сотні шоколатьє з різних країн світу.

Читати повністю