Меню

Новини

10.06.2019
Міжнародна науково-практична конференція «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії»Читати повністю

Міжнародна науково-практична конференція «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії»

В Уманському НУС на факультеті менеджменту відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії». Організатором заходу виступила кафедра туризму та готельно-ресторанної справи. Мета конференції полягала у згуртуванні наукової спільноти, провідних фахівців та практиків готельно-ресторанної сфери та туристичної галузі України й закордону, котрі поділились своїми дослідженнями, досвідом впровадження інноваційних ефективних інструментів управління у сферу туризму та готельно-ресторанного бізнесу; студентську молодь, для якої участь у конференції стала поштовхом до реалізації новітніх технологій в майбутній професійній діяльності.

Читати повністю

29.05.2019
ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРІ ОБСЛУГОВУВАННЯЧитати повністю

ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД РОБОТИ В СФЕРІ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Покликання кожного університету – сформувати в студентів ті якості, які знадобляться йому в подальшому житті. І недаремно всі кажуть, що студентські роки – найкращі, адже студент сповнений енергії, оптимізму та нових ідей. Метою роботи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва є забезпечення не лише гарних знань, а й розвиток практичних навичок студентів під час проходження практики, чи стажування в провідних закладах ресторанного та готельного бізнесу, клінінгових компаніях та ін.

Читати повністю

29.05.2019
Багатогранне навчання студентів Уманського НУСЧитати повністю

Багатогранне навчання студентів Уманського НУС

У всьому світі щорічно продається декілька мільярдів піц. Відомо, що тільки бразильці за день з'їдають більше одного мільйона цієї унікальної страви, американці - близько 350 шматків в секунду, а середній європеєць - 300 кг піци на рік. Першим королем, що спробував піцу, став Фердинанд I, правитель Сицилії. Він міг би оформити доставку піци – це входило в його можливості. Але замість цього Фердинанд відвідав заклад піцайоли Антоніо Тести й був захоплений оригінальним смаком піци. Він навідував цей заклад доволі часто. Правда, привчити до піци свою сім’ю він так і не зміг. Тоді тісто замішували ногами. А їсти таку їжу люди королівського походження не могли.

Читати повністю

28.04.2019
Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 175-річчю Уманського НУСЧитати повністю

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 175-річчю Уманського НУС

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбулося секційне засідання Всеукраїнської наукової студентської конференції, приуроченої 175-річчю Уманського НУС. За час роботи конференції було заслухано на секціях «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» 36 студентських доповідей з актуальних питань формування, функціонування і розвитку індустрії туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

Читати повністю

24.04.2019
Міні-фестиваль «Кухні народів світу»Читати повністю

Міні-фестиваль «Кухні народів світу»

18 квітня в рамках святкування 175-річчя Уманського національного університету садівництва,студенти і викладачі факультету менеджменту долучилися до традицій, особливостей культури різних народів світу та показали творчі здібності наших студентів, проводячи міні-фестиваль «Кухні народів світу». Незмінним організатором цього дійства впродовж двох років є кафедра туризму та готельно-ресторанної справи.

Читати повністю

24.04.2019
МОЇ ВРАЖЕННЯ ВІД УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА НАПРЯМОМ «УПРАВЛІННЯ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ»Читати повністю

МОЇ ВРАЖЕННЯ ВІД УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА НАПРЯМОМ «УПРАВЛІННЯ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ»

Я – студентка Уманського НУС Наталія Михайлова, подавала наукову роботу «Розвиток інноваційних форм спортивно-оздоровчого туризму в Україні» до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю». Наукова робота була рекомендована рецензентами до ІІ туру конкурсу та участі у науково-практичній конференції і мене було запрошено до Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова у м. Миколаїв для її презентації.

Читати повністю