22.09.2020
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ:  КАФЕДРА ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО АКЦІЇ «ПОБАЧИВ? ПРИБЕРИ!»Читати повністю

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ: КАФЕДРА ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО АКЦІЇ «ПОБАЧИВ? ПРИБЕРИ!»

В Україні стартує найбільша акція осені 19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття. У рамках акції буде реалізована кампанія «Побачив? Прибери!». Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити глобальну проблему зі сміттям в навколишньому середовищі, разом зменшувати забруднення та не утворювати відходи, які сотні років будуть засмічувати Землю. Зробимо Україну чистою разом!», – закликає Президент LDU Юлія Мархель.

Психологічний тренінг «Разом ми – сила»Читати повністю

Психологічний тренінг «Разом ми – сила»

З метою сприяння розвитку комунікативних навичок, впевненості в собі, взаємодії та доброзичливого взаємного ставлення 17 вересня 2020 р. зі студентами 21- тм групи спеціальності «Туризм» факультету менеджменту Уманського НУС проведено психологічний тренінг на тему «Разом ми – сила».

17.09.2020
Практичне заняття «Технологія приготування соленої карамелі»Читати повністю

Практичне заняття «Технологія приготування соленої карамелі»

Другий за популярністю десерт в світі після шоколаду - це карамель! Важко згадати хоч один десерт, якого не торкався карамельний всесвіт! Карамельні кекси, бісквіти, торти, печиво, пряники, медяники, чізкейки, соуси, морозиво, напої і далі і далі.

17.09.2020
ПЕРШИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ДЕНЬ В УНІВЕРСИТЕТІЧитати повністю

ПЕРШИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ДЕНЬ В УНІВЕРСИТЕТІ

15 жовтня 2020 року Уманський НУС щиро відчинив двері для студентів-першокурсників. Перший навчальний день розпочався з урочистого заходу, на якому ректор університету, професор Олена Непочатенко привітала усіх присутніх з початком навчання в університеті.

День знань 2020Читати повністю

День знань 2020

Цьогоріч початок навчального року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва розпочався в умовах поширення корона вірусної хвороби (COVID-19). Згідно рекомендацій Міністерства освіти України перші заняття були присвячені правилам безпеки в умовах пандемії коронавіруса. Навчальний процес на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи розпочався з проведення роз’яснювальної роботи зі здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів корона вірусної хвороби.

04.07.2020
Вебінар «Видавнича недоброчесність та маніпуляції з наукометрією: прокачати Хірш і не втратити обличчя»Читати повністю

3 липня 2020 року відбувся вебінар«Видавнича недоброчесність та маніпуляції з наукометрією: прокачати Хірш і не втратити обличчя» з циклу вебінарів«Дослідницька доброчесність: цінності та виклики», у якому взяли участь викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. Спікером вебінару виступив Тарас Лютий, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики Сумського державного університету.