Меню

Новини

01.10.2018
Завершальні заходи в рамках святкування Всесвітнього дня туризмуЧитати повністю

Завершальні заходи в рамках святкування Всесвітнього дня туризму

Завершальним заходом в рамках святкування Всесвітнього дня туризму 28 вересня був гастрономічний туризм. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи була запрошенна на дегустацію вина відомого сомельє та винороба Ігора Максименка. Метою заходу популяризація культури пиття. Правильно пити вино – справжнє мистецтво, яке потребує навчання та практики. Дегустація вина потребує не лише дотримання певних правил, а й наявності досвіду у дегустатора якими і володіє Ігор Максименко.

Читати повністю

28.09.2018
Туристичний ярмарок Західної ЧеркащиниЧитати повністю

Туристичний ярмарок Західної Черкащини

27 вересня відбувся туристичний ярмарок Західної Черкащини за допомогою благодійного фонду «Uman Tomorrow», де кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету взяла активну участь. Організаторами ярмарку були «Умань туристична», Всеукраїнська громадська організація «Відкрий Україну» та благодійний фонд «Uman Tomorrow».

Читати повністю

27.09.2018
Захоплюючий галявник «Forest tourism»Читати повністю

Захоплюючий галявник «Forest tourism»

Традиційно у Всесвітній День туризму студенти та викладачі кафедри туризму на готельно-ресторанної справи Уманського НУС вирушають до осіннього Білогрудівського лісу на галявник.

Читати повністю

27.09.2018
Туристичний квест «Подорожуємо країнами світу»Читати повністю

Туристичний квест «Подорожуємо країнами світу»

В рамках святкування Всесвітнього Дня Туризму для студентів першого курсу спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» було проведено туристичний квест «Подорожуємо країнами світу».

Читати повністю

26.09.2018
Шановні любителі подорожей та активного відпочинку!Читати повністю

Шановні любителі подорожей та активного відпочинку!

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи щиро вітає вас з Всесвітнім Днем туризму!

Читати повністю

25.09.2018
Інтелектуально-розважальна гра "Туристична Україна"Читати повністю

Інтелектуально-розважальна гра "Туристична Україна"

В рамках святкування тижня туризму – 2018 було проведено інтелектуально-розважальну гру «Туристична Україна». Україна - це країна з багатою історією, тож не дивним є розмаїття як природних, так і рукотворних пам’яток: високі гори і просторі степи, затишні містечка і гучні мегаполіси, суворі твердині і розкішні палаци. Україна - край, де пам’яток стільки, що вистачить не на один рік мандрівок. Не обов’язково їхати за кордон, щоб щось побачити і відпочити з комфортом. В Україні є свої унікальні місця, які вражають масштабами і красою. Вони оповиті легендами і таємницями, які історики досі намагаються розгадати. Тут можна відновити сили, зробити гарні фото на пам'ять та знову закохатися. Буденність нашого життя підсилює прагнення до мандрів. Це й не дивно, бо саме змінюючи обставини, отримуючи нові враження від побаченого, ми по іншому сприймаємо цей яскравий, самобутній світ, що нас оточує.

Читати повністю