Меню

Новини

25.04.2018
Міні-фестиваль «Кухні народів світу». «UNUS Food Fest» 2018Читати повністю

Міні-фестиваль «Кухні народів світу». «UNUS Food Fest» 2018

Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи мали можливість відправитися в захоплюючу і цікаву подорож навколо світу смачними кулінарними маршрутами та відкрити для себе аромати і традиції різноманітних кухонь світу. Просто на площі університету був організований міні-фестиваль «Кухні народів світу», де кожна група студентів представляла традиційні страви певної країни та занурювала відвідувачів в атмосферу культури та традицій.

Читати повністю

25.04.2018
Коуч «Здорове харчування молоді»Читати повністю

Коуч «Здорове харчування молоді»

В рамках проведення університетського студентського фестивалю Student fest «HoReCa-2018» активом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту 23.04.2018 р. було проведено коуч програму «Здорове харчування молоді».

Читати повністю

25.04.2018
Інтелектуальна гра «Готель твоєї мрії»Читати повністю

Інтелектуальна гра «Готель твоєї мрії»

В рамках святкування Student Fest «HoReCa – 2018» на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва було проведено інтелектуальну гру «Готель твоєї мрії». Учасниками стали студенти першого та другого курсів за напрямами підготовки «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм». Вони розділились на команди, обрали капітанів, головних архітекторів та дизайнерів.

Читати повністю

25.04.2018
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНА ГРА «РЕСТОРАТОР»Читати повністю

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНА ГРА «РЕСТОРАТОР»

Перший день святкування Student Fest «HoReCa – 2018» на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва ознаменувався проведенням інтелектуально-розважальної гри «Ресторатор». Конкурсантами стали студенти третього курсу за напрямами підготовки «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм».

Читати повністю

25.04.2018
В Уманському НУС розпочалося святкування тижня Student Fest HoReCa – 2018Читати повністю

В Уманському НУС розпочалося святкування тижня Student Fest HoReCa – 2018

Студентським активом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи започатковано нову гарну традицію святкування тижня присвяченого готельно-ресторанній справі – Student Fest HoReCa – 2018.

Читати повністю