Шахові майстри кафедри туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

Шахові майстри кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Змагання це завжди можливість випробувати себе та свої знання і вміння на практиці. Студенти спеціальносте 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» не вперше практикують свої навики у грі в шахи. У червні 2018 року Дмитро Бурлака та Катерина Тітаренко вже змагались на чемпіонаті міста Умань з шахів. І вже тоді будучи студентами першого курсу вибороли призові місця.

День студента – це наше свято!Читати повністю

День студента – це наше свято!

Щороку в Україні студентська молодь 17 листопада святкує Міжнародний день студента. Свято засновано у м. Лондон в 1941 р. під час міжнародної зустрічі студентів. Цього дня у 1939 р. фашисти заарештували і розстріляли лідерів чеського Союзу студентів. 1200 студентів були заарештовані і відправлені у концтабір в Заксенгаузен. Вшановуючи пам'ять цих студентів на Всесвітньому конгресі студентів і було започатковано Міжнародний День студентів.

13.11.2019
БЛАГОДІЙНА ВИСТАВКА-АУКЦІОН ТВОРЧИХ РОБІТ «МОЇ ДИВОВИЖНІ ІСТОРІЇ»Читати повністю

БЛАГОДІЙНА ВИСТАВКА-АУКЦІОН ТВОРЧИХ РОБІТ «МОЇ ДИВОВИЖНІ ІСТОРІЇ»

У всесвітній день доброти 13.11. 2019 року студентами та викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи було проведено благодійний аукціон-виставку «Мої дивовижні мрії», на якій були представлені художні роботи та витвори декоративно-прикладного мистецтва. Захід такого характеру в Уманському національному університеті проводився вперше. Ідея проведення належить Діані Нагернюк викладачу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Українська пісня як етнографічна складова туризмуЧитати повністю

Українська пісня як етнографічна складова туризму

До святкування тижня української писемності та мови в стінах Уманського національного університету садівництва 5 листопада 2019 р. пройшов захід «Наповним піснею наш край квітучий». Українська народна пісня, яка як і весь фольклор найкраще відображає світобачення та традиції етносу.Пісня – духовне обличчя нації і не тільки духовне, бо пісня також відображає найважливіші історичні події життя народу та особисті переживання.

31.10.2019
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА  ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «СТРАТЕГІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ ТУРИСТИЧНОЇ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ ІНДУСТРІЇ В УКРАЇНІ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА ІННОВАЦІЇ РОЗВИТКУ»Читати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «СТРАТЕГІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ ТУРИСТИЧНОЇ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ ІНДУСТРІЇ В УКРАЇНІ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА ІННОВАЦІЇ РОЗВИТКУ»

Щорічно у кінці жовтня, за ініціативи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, в Уманському НУС проводиться конференція, яка стосується питань розвитку туристичної та готельно-ресторанної індустрії України. Так, не зраджуючи традиціям, 30-31 жовтня 2019 року викладачами кафедри було проведено інтернет-конференцію «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку».

Коуч «Національні традиції святкування осінніх днів померлих»Читати повністю

Коуч «Національні традиції святкування осінніх днів померлих»

У різних країнах світу існую історичні традиції шанування померлих. Ці святкування мають різноманітні назви: Хелловін, Самхейн, Allerheiligen, Santa Muerte, Велесова ніч, Восеньскiя Дзяды та інші. Поєднує ці свята один період відзначання – з 31 жовтня по 1 листопада. У переддень відзначання цих свят на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС був проведений коучинг «Національні традиції святкування осінніх днів померлих». Студенти магістранти спеціальності 242 «Туризм» Паламаренко Олександр та Стоколяс Юлія підготували ознайомчий матеріал та провели розважальну тематичну гру.