Майстер-клас «Фітнес-цукерки»Читати повністю

Майстер-клас «Фітнес-цукерки»

Святкування щорічного тижня HORECA-2019 урочисто розпочав флешмоб та майстер клас «Фітнес-цукерки».

14.04.2019
ДИПЛОМ ПЕРШОГО СТУПЕНЯ  ЗДОБУЛА СТУДЕНТКА  КАФЕРДИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ  У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «РЕКРЕАЛОГІЯ»Читати повністю

ДИПЛОМ ПЕРШОГО СТУПЕНЯ ЗДОБУЛА СТУДЕНТКА КАФЕРДИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «РЕКРЕАЛОГІЯ»

Згідно з листом Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 05.12.2018 року № 22.1/10-4524, щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія» на базі Одеської національної академії харчових технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з 10 по 12 квітня 2019 року. Драганова Ілона студентка факультету менеджменту, кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, під керівництвом доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Транченко Людмили взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія».

Програма заходів на тиждень HORECA - 2019Читати повністю

Програма заходів на тиждень HORECA - 2019

В рамках святкування 175-річчя Уманського НУС традиційним є проведення тижня готельно-ресторанної справи "HORECA - 2019"

10.04.2019
Міжнародна науково-практична конференція «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії»Читати повністю

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії», яка відбудеться 29-30 травня 2019 року.

Чи любите ви туризм так, як любимо його ми?!Читати повністю

Чи любите ви туризм так, як любимо його ми?!

3 квітня в рамках святкування 175-річчя Уманського національного університету садівництва на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи було проведено інтерактивну гру «Я люблю туризм». В 248 аудиторії зібралися ті, хто не раз відчув у собі поклик мандрів, не зважаючи на те, куди він подорожував: до лісу, на берег річки, чи закордонні курорти.

День сміху та веселий туристичний квестЧитати повністю

День сміху та веселий туристичний квест

Квест приурочений до дня сміху організували студенти 11-тм групи, для своїх старших друзів 2 курсу спеціальності «Туризм». Учасники поділилися на дві команди: «Привіт Андрій» та «Коник – стрибунець». Їх чекали цікаві завдання на 4 точках. Перша точка ( вічно-зелений світ) команди мали без слів показати терміни або предмети пов'язані з туристичною діяльністю, на другій точці (місце для збагачення знань) розповісти значення іноземних абревіатур. Точка номер три готувала для наших студентів мозковий штурм – туристична вікторина. Останнім випробуванням на четвертій точці (місце де ваші м'язи панікують) були фізичні вправи на витривалість та витримку.