13.07.2023
Чому спеціальність 242 «Туризм і рекреація»?Читати повністю

Чому спеціальність 242 «Туризм і рекреація»?

Раді поділитися перевагами навчання на спеціальності 242 «Туризм і рекреація» в Уманському національному університеті садівництва! Давайте заглибимось у цей захоплюючий світ туризму та рекреації разом!

13.07.2023
РОЛЬ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ В УСПІШНІЙ КАР'ЄРІ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 241 ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА ТА 242 ТУРИЗМ І РЕКРЕАЦІЯ"Читати повністю

Практична підготовка студентів є важливим етапом їхньої навчальної програми, особливо для студентів спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм і рекреація» в Уманському національному університеті садівництва. Ці спеціальності надають студентам знання та навички, необхідні для успішної кар'єри в галузі гостинності, туризму та рекреації. Проте, лише теоретичне навчання не може повністю підготувати студентів до викликів, з якими вони зіткнуться у реальному професійному середовищі.

02.07.2023
Підвищення рівня міжнародної інтернаціоналізації в діяльності кафедри Читати повністю

Підвищення рівня міжнародної інтернаціоналізації в діяльності кафедри

З метою налагодження співпраці з іноземними закладами вищої освіти і науковими установами, які здійснюють підготовку фахівців і провадять наукові дослідження у фаховому напрямі та задля посилення рівня міжнародної співпраці, відповідно до Стратегії інтернаціоналізації Уманського національного університету садівництва на 2022-2027 рр., науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи 28 червня 2023 року взяли участь у засіданні «Міжнародного круглого столу університетів-партнерів». Ініціатором проведення круглого столу та його організатором виступила Академія прикладних наук в Познані.

02.07.2023
Всеукраїнське інтелектуальне змагання з менеджменту 2023 р.:  І місце зайняла студентка факультету менеджменту Софія НижникЧитати повністю

Всеукраїнське інтелектуальне змагання з менеджменту 2023 р.: І місце зайняла студентка факультету менеджменту Софія Нижник

22 червня 2023 року на базі Одеського національного економічного університету відбулася Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського інтелектуального змагання з менеджменту за підтримки Державної наукової установи «Інституту модернізації змісту освіти» та Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.

02.07.2023
Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за першим(бакалаврським) рівнем  освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа»Читати повністю

Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за першим(бакалаврським) рівнем освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа»

У відповідності до графіка підсумкової атестації здобувачів вищої освіти першого(бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» 22, 27 та 28 червня 2023 р. на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи УНУС відбувся атестаційний екзамен та захист кваліфікаційних робіт на присвоєння кваліфікації бакалавра з готельно-ресторанної справи.

27.06.2023
Проведення підсумкової атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 242 «Туризм» Читати повністю

21 та 26 червня 2023 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи було проведено підсумкову атестацію здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 242 «Туризм». Згідно освітньо-професійної програми «Туризм» підсумкова атестація проводилася у формі атестаційного екзамену за фахом та публічного захисту кваліфікаційної роботи.