Шахи – це змагання для інтелектуалівЧитати повністю

Шахи – це змагання для інтелектуалів

27 лютого на базі Європейського університету м. Умань відбувся чемпіонат міста з шахів серед молоді. Честь університету на цих змаганнях відстоювала команда у складі якої були студенти спеціальності «Туризм» Дмитро Бурлаки (11-тм група) та спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Катерина Тітаренко (11-гр група).

Стажування в умовах круїзного туризмуЧитати повністю

Стажування в умовах круїзного туризму

Студентка магістратури Уманського національного університету садівництва Олійніченко Ірина зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» проходила стажування на круїзному лайнері «INDEPENDENCE OF THE SEAS» компанії «Royal Caribbean international». Лайнер відноситься до класу Voyager, що означає високий клас та абсолютний комфорт.

11.01.2018
Рік успіхів та перемог активу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУСЧитати повністю

2017 рік минув для студентського активу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва на хвилі позитиву, успіху, перемог та нових знайомств.

11.01.2018
Подяка колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

Подяка колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Уманська міська рада та мер міста Умань відзначили вклад колективу кафедри у налагодження діалогу та співпраці між представниками готельно-ресторанного бізнесу і туризму та ініціативною молоддю міста, підвищенню обізнаності студентів і старшокласників щодо туристичної та готельно-ресторанної індустрії та проведення ярмарку вакансій "Кузня кадрів"

27.12.2017
Вітаємо Дмитра Бурку з перемогою на обласному Чемпіонаті з важкої атлетикиЧитати повністю

Вітаємо Дмитра Бурку з перемогою на обласному Чемпіонаті з важкої атлетики

З 9 по 10 грудня 2017 р. в м. Черкаси пройшов Чемпіонат Черкаської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років і дорослих.

15.12.2017
«Кузня кадрів» для напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»Читати повністю

«Кузня кадрів» для напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяла активну участь у "Кузня кадрів" організованим Виконавчим комітетом Уманської міської ради, де студенти напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» цікаво та корисно для себе провели день.