Меню

Новини

13.12.2021
«Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн»: практичні поради фахівцівЧитати повністю

«Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн»: практичні поради фахівців

У період 16 листопада по 07 грудня 2021 року здобувачі вищої освіти спеціальності 242 «Туризм», які навчаються на факультеті менеджменту в Уманському НУС, прослухали навчальний онлайн курс «Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн».

Читати повністю

12.12.2021
УЧАСТЬ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ У І МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ЯКА ПРОХОДИЛА  ПІД ЕГІДОЮ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+Читати повністю

УЧАСТЬ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ У І МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ЯКА ПРОХОДИЛА ПІД ЕГІДОЮ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+

Завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Транченко виступила на пленарному засіданні І Міжнародної науково-практичної конференції «Формування сучасних концепцій управління туризмом та готельно-ресторанним бізнесом в умовах парадигми сталого розвитку» яка проходила на базі Запорізького національного університету з 9 по 10 грудня 2021р.

Читати повністю

07.12.2021
МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИЧитати повністю

МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Наталія Петренко, Діана Нагернюк, Валентина Непочатенко, Наталія Терещук, Любов Коваленко, на чолі з завідувачем кафедри Людмилою Транченко прослухали online курс «On Being a Scientist» з підвищення кваліфікації для науковців в Європейській академії наук і досліджень та отримали сертифікати міжнародного зразка.

Читати повністю

02.12.2021
Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ»Читати повністю

Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ»

2 грудня 2021 року відбувся Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ», участь у якому брали здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. Ініціатором зустрічі виступила кафедра економічної та соціальної географії і туризму Одеського національного університету імені і. І. Мечникова. Захід відбувся на платформі Zoom. Всеукраїнський студентський гурток «Я покажу тобі світ» – це низка щотижневих зустрічей, на яких студенти з різних куточків України можуть поділитися любов’ю до свого краю та показати один одному, що будь-яке місце на Землі – унікальне.

Читати повністю

02.12.2021
Особливості комунікації при влаштуванні на роботу: практичні поради фахівцяЧитати повністю

Особливості комунікації при влаштуванні на роботу: практичні поради фахівця

02 грудня 2021 року студенти факультету менеджменту, котрі здобувають освіту за спеціальністю 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» взяли участь в онлайн-зустрічі на тему «Особливості комунікації при влаштуванні на роботу», що була організована Центром професійно-кар’єрної орієнтації Уманського НУС. Онлайн-зустріч проводила практичний психолог університету Валентина Мазуренко, котра розповіла про те, як підготуватися до співбесіди, указала на тонкощі майбутнього працевлаштування та навела приклади як потрібно презентувати себе на співбесідах. Психолог надала практичні рекомендації щодо відповідей на поширені запитання та порадила як відповідати на нестандартні запитання, що задаються у ході спілкування потенційними працедавцями.

Читати повністю

01.12.2021
Тренінг АГУ - заробляємо на туризміЧитати повністю

Тренінг АГУ - заробляємо на туризмі

26-27 листопада 2021 р Асоціацією гостинності України був проведений триденний тренінг. Темами онлайн-тренінгів були: «Система управління туризмом Приазов’я» та «ДМО: як це працює».

Читати повністю