Туристично-економічний форум 2023Читати повністю

Туристично-економічний форум 2023

9-10 червня 2023 року у стінах Уманського національного університету садівництва відбувся туристично-економічний форум «Туризм в Україні: вимоги сьогодення». Колектив кафедри та студенти спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм і рекреація взяли активну участь у заході.

21.06.2023
Науково-педагогічне стажування «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні» за програмою Erasmus+Читати повністю

Науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС і здобувачі вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанна справа, успішно закінчили навчання з дистанційного курсу «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні» в рамках проєкту № 620720-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE (Diversification of rural tourism through sustainability and creativity: disseminating European experience in Ukraine (DIRUT)) за підтримки програми Erasmus+ Європейського Союзу, напрям Жан Моне.

Проект «Прозорі університети» від Офісу доброчесностіЧитати повністю

Проект «Прозорі університети» від Офісу доброчесності

Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь проектів «Прозорі університети» від Офісу доброчесності НАЗК, який тривав з 27 квітня по 25 травня. «Прозорі університети» - це просвітницький проєкт, реалізований Офісом доброчесності НАЗК, з метою підтримки створення прозорого й етичного середовища в українських вишах

03.06.2023
Практична підготовка з організації роботи турагентаЧитати повністю

Практична підготовка з організації роботи турагента

З 25.04.2023 по 25.05.2023 р. проходив пілотний навчальний проект від Гейко Марії «ПрактіТУРка» з практичної підготовки організації роботи турагента. Студентка 11 тм Коваленко Аліна спеціальності 242 Туризм і рекреація успішно пройшла курс.

31.05.2023
Он-лайн семінар-тренінг «Європейські практики диверсифікації сільського туризму на засадах збалансованості та креативності»Читати повністю

25-26 травня 2023 р. колектив та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяли участь в он-лайн семінарі-тренінгу «Європейські практики диверсифікації сільського туризму на засадах збалансованості та креативності» та навчальній екскурсії «Креативні ідеї диверсифікації сільського туризму: досвід малого та середнього бізнесу України» організованого Запорізьким національним університетом.

26.05.2023
ЗБЕРЕЖЕННЯ БІОЛОГІЧНОГО РІЗНОМАНІТТЯ: КЛЮЧОВИЙ ФАКТОР РОЗВИТКУ  ЕКОЛОГІЧНОГО  ТУРИЗМУЧитати повністю

ЗБЕРЕЖЕННЯ БІОЛОГІЧНОГО РІЗНОМАНІТТЯ: КЛЮЧОВИЙ ФАКТОР РОЗВИТКУ ЕКОЛОГІЧНОГО ТУРИЗМУ

22 травня щорічно відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття. Цей день присвячений підтримці та свідомому використанню різноманіття життя на Землі.Збереження біорізноманіття та розвиток екологічного туризму є важливими для збалансованого збереження природних екосистем та сприяють збудові сталого туристичного сектору, який забезпечує гармонію між природою, культурою та туристичними діяльностями.