В Уманському НУС відсвяткували Тиждень туризмуЧитати повністю

В Уманському НУС відсвяткували Тиждень туризму

Тиждень туризму в Уманському НУС пролетів на одному подиху, студенти отримали гарні емоцій, приємні враження, відкрили для себе багато нового і цікавого.

28.09.2017
Туристична подородож «Wonder Hippotherapi» та «Fantasy Land»Читати повністю

Туристична подородож «Wonder Hippotherapi» та «Fantasy Land»

Насолодитися неймовірним розмаїттям нашої планети і красою світу, в якому ми живемо, перевірити на собі важливість і користь доступного туризму для суспільства вирішили в День туризму викладачі та студенти Уманського НУС і вирушили в туристичну подорож на атракції «Wonder Hippotherapi» (Жашківський кінно-спортивний комплекс «Parade Allure» ) та «Fantasy Land» (с. Сорокотяги).

27.09.2017
Інтелектуально-розважальна гра "Мандруємо Україною"Читати повністю

Інтелектуально-розважальна гра "Мандруємо Україною"

У рамках світкування Всесвітнього Дня туризму на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи УНУС була проведена інтелектуально-розважальна гра "Мандруємо Україною".

27.09.2017
Туристичний квест «Подорожуємо країнами світу»Читати повністю

Туристичний квест «Подорожуємо країнами світу»

В рамках святкування Всесвітнього Дня Туризму для студентів першого курсу спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» було проведено туристичний квест «Подорожуємо країнами світу».