26.05.2023
Міжнародна науково-практична конференція «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії»Читати повністю

У період з 24 та 25 травня 2023 року в Уманському НУС викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи було організовано та проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії». Мета конференції полягала аналізі та обговоренні питань щодо розвитку сфери туризму і готельно-ресторанного бізнесу в Україні та за кордоном в умовах кризи.

23.05.2023
Участь у конференції «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності»Читати повністю

17 травня 2023 року на базі Одеського національного технологічного університету була проведена Всеукраїнська конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності». Науково-педагогічних працівників та студентство кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, на чолі з доктором економічних наук, професором Транченко Людмилою, активно співпрацює з багатьма вузами України. Зокрема, з Одеським національним технологічним університетом. Тому, весь колектив, разом із здобувачами взяли активну участь у проведенні даного заходу.

23.05.2023
Участь у Міжнародному соціально-економічному форумі  «Стратегії майбутнього»Читати повністю

Участь у Міжнародному соціально-економічному форумі «Стратегії майбутнього»

18 травня 2023 року Академією прикладних наук в Познані та Фундацією розвитку науки та освіти було проведено Міжнародний соціально-економічний форум «Стратегії майбутнього». Науково-педагогічний персонал УНУС брав участь у Форумі онлайн, а студентки факультету менеджменту Анастасія Мельник (31 тм група) і Тетяна Попович (21 м група), які наразі навчаються в Академії прикладних наук в Познані за програмою академічної мобільності, мали змогу бути присутніми офлайн на даному заході.

21.05.2023
Участь у Міжнародній науковій конференції «Актуальні проблеми розвитку сфери гостинності: перспективи та виклики»Читати повністю

4-5 травня 2023 р. студенти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Актуальні проблеми розвитку сфери гостинності: перспективи та виклики» організованої факультетом туризму та міжнародних комунікацій УжНУ.

18.05.2023
Розквіт духу та культури: День вишиванки відзначає народну спадщинуЧитати повністю

Розквіт духу та культури: День вишиванки відзначає народну спадщину

18 травня 2023 року в Україні відзначили День вишиванки. День Вишиванки: Символ національної гордості та культурного сплеску. Щороку університетська спільнота відзначає цей день. На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» відбулося незвичайне святкування Дня Вишиванки.

18.05.2023
Академічна мобільність за Програмою Erasmus+Читати повністю

Академічна мобільність за Програмою Erasmus+

У період з 08 травня по 12 травня 2023 року доценти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС Раїса Кожухівська та Діана Нагернюк, з метою підвищення рівня академічної мобільності науково-педагогічного персоналу університету у рамках реалізації «Стратегії інтернаціоналізації Уманського НУС на 2022-2027 роки», взяли участь у Програмі Erasmus+ за проєктом «Letter of confirmation for Teaching Assignment under the project KA107 2020».