Воєнний стан в Україні: наслідки для сфери гостинностіЧитати повністю

Воєнний стан в Україні: наслідки для сфери гостинності

Всеукраїнський круглий стіл «Воєнний стан в Україні: наслідки для сфери гостинності», в якому взяли участь науково-педагогічний колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС та студенти спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм» за запрошенням колег із Чернівецького торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету, був направлений на обговорення та визначення основних тенденцій і особливостей розвитку закладів готельно-ресторанного господарства в умовах війни та визначення перспектив їх роботи у повоєнний період.

Туристичне обслуговування осіб з інвалідністюЧитати повністю

Туристичне обслуговування осіб з інвалідністю

22 березня 2023 року студенти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяли участь у вебінарі «Люди з порушеннями слуху: особливості комунікації» кафедри туристичного бізнесу ХДАК. Спікером була Кукліна Галина Іванівна, директор КЗ «Харківська спеціалізована школа №12», фахівцем з багаторічним досвідом практичної роботи.

21.03.2023
Міжнародний туристичний форумі «Туризм в Україні: виклики та відновлення»Читати повністю

Міжнародний туристичний форумі «Туризм в Україні: виклики та відновлення»

21 березня відбувся Міжнародний туристичний форум «Туризм в Україні: виклики та відновлення», який було організовано Київським національним університетом імені Вадима Гетьмана за сприяння ДАРТ. Студенти спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм і рекреація» та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяли участь у форумі.

РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУЧитати повністю

РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

17 березня 2023 року, в рамках продовження наукової та педагогічної співпраці між Уманським НУС та Харківською ДАК, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи й студенти, які навчаються за спеціальностями 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанна справа, взяли участь в онлайн вебінарі «Фандрейзинг у інтересах туризму, культурно-мистецьких і креативних проектів».

14.03.2023
Міжнародний досвід з організації підприємницької діяльності: шлях від студента до керівникаЧитати повністю

14 березня 2023 р. відбулась зустріч випускника 2012 р. випуску факультету менеджменту Анатолія Дзюбенка з науково-педагогічними працівниками факультету менеджменту Уманського НУС та здобувачами вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 242 «Туризм», 241 «Готельно-ресторанна справа» та 073 «Менеджмент».

01.03.2023
Міжвузівський вебінар «Гетьманська столиця Батурин: історія та сучасність»Читати повністю

Міжвузівський вебінар «Гетьманська столиця Батурин: історія та сучасність»

Зустріч наукових співробітників Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» з викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС та здобувачами вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа», відбулась 22 лютого 2023 р. Це було міжвузівське зібрання, участь у якому брали колеги та студенти з кафедри туристичного бізнесу та кафедри культурології Харківської державної академії культури, кафедри туризму і готельно-ресторанного бізнесу Національного технічного університету «ХПІ», кафедри культурології та зарубіжної літератури Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.