01.03.2023
Міжвузівський вебінар «Гетьманська столиця Батурин: історія та сучасність»Читати повністю

Міжвузівський вебінар «Гетьманська столиця Батурин: історія та сучасність»

Зустріч наукових співробітників Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» з викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС та здобувачами вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа», відбулась 22 лютого 2023 р. Це було міжвузівське зібрання, участь у якому брали колеги та студенти з кафедри туристичного бізнесу та кафедри культурології Харківської державної академії культури, кафедри туризму і готельно-ресторанного бізнесу Національного технічного університету «ХПІ», кафедри культурології та зарубіжної літератури Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

01.03.2023
Конкурс авторських екскурсій: ІІ місце зайняла студентка факультету менеджменту Софія НижникЧитати повністю

У Всесвітній день екскурсовода 21 лютого 2023 р. відбулись нагородження переможців Конкурсу авторських екскурсій Уманською міською територіальною громадою, що проводився серед студентської молоді. Конкурс проводився з метою пропагування історичних та культурних цінностей Уманської міської територіальної громади, її туристичного потенціалу, неповторності, унікальності та автентичності, створення нових туристичних маршрутів та різних форм екскурсій Уманщиною, підтримки ініціатив молоді, створення умов для їх творчого, інтелектуального і духовного розвитку.

21.12.2022

19 та 20 грудня 2022 р. відбувся захист кваліфікаційних (дипломних) робіт здобувачів вищої освіти спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм». Захист кваліфікаційних дипломних робіт проводився завдяки використанню платформи Zoom, що надавало матеріалам дослідження наочності та дозволяло оцінити рівень підготовки кожного доповідача.

МІЖНАРОДНА ОСВІТНЬО-ПРАКТИЧНА ОЛІМПІАДА З ТУРИЗМУЧитати повністю

МІЖНАРОДНА ОСВІТНЬО-ПРАКТИЧНА ОЛІМПІАДА З ТУРИЗМУ

З 27 листопада по 2 грудня 2022 р. студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у міжнародній освітньо-практичній олімпіаді з туризму.

Творити добро – простоЧитати повністю

Творити добро – просто

Для того щоб творити добрі справи, не потрібні великі кошти та можливості, необхідні тільки співчуття та небайдужість кожної окремої людини. Випускниця факультету менеджменту Анна Науменко разом зі своїм чоловіком-військовим Владиславом Перевитим, який наразі навчається в Уманському НУС і є студентом 31-м групи, займаються волонтерською діяльністю, зокрема допомагають пораненим бійцям у яких ампутовані кінцівки. Студенти 31-тм та 41-тм груп факультету менеджменту спеціальності Туризм долучилися до благодійної справи, зокрема внесли посильний вклад до збору коштів пораненим воїнам.

05.12.2022
Група забезпечення ОП «Готельно-ресторанна справа» Уманського НУС на Форумі  «Економічний розвиток Уманщини»Читати повністю

Група забезпечення ОП «Готельно-ресторанна справа» Уманського НУС на Форумі «Економічний розвиток Уманщини»

В останні дні осені в м. Умань на базі готельно-ресторанного комплексу «Фортеця» проходив Форум «Економічний розвиток Уманщини» на забезпечення економічного розвитку громад Уманського району під час війни. Це був майданчик для спілкування представників влади, освіти, бізнесу; побудови партнерства; презентації сильних сторін громад, ідей жителів міста Умані та району і внутрішньопереміщених осіб, що тимчасово проживають на Черкащині; презентація результатів роботи проєкту агротуристичного кластеру «Шляхами трипільської Праматері»; методології розбудови економіки громад під час війни.