Меню

Новини

23.10.2021
Гостьове практичне заняття «Підприємницька діяльність у сфері обслуговування»Читати повністю

Гостьове практичне заняття «Підприємницька діяльність у сфері обслуговування»

У рамках підтримання принципів академічної мобільності на базі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту доцентом Людмилою Малюгою було проведено гостьове практичне заняття на тему: «Підприємницька діяльність у сфері обслуговування» для студентів Тульчинського фахового коледжу культури, що навчаються за спеціальністю «Туризм».Практичне заняття було проведено в рамках дисципліни «Організація підприємницької діяльності в сфері обслуговування».

Читати повністю

21.10.2021
Гостьова лекція «Принципи формування програм перебування туристів»Читати повністю

Гостьова лекція «Принципи формування програм перебування туристів»

Сучасний формат отримання освіти потребує нових рішень у реалізації навчального процесу. З метою розширення співпраці між освітніми закладами та підтримання принципів академічної мобільності, до Уманського НУС було запрошено студентів Тульчинського фахового коледжу культури, які здобувають кваліфікацію «Фахівець з туристичного обслуговування екскурсовод» навчаючись за спеціальністю «Туризм».

Читати повністю

20.10.2021
Тренінг для набуття навичок soft та hard skillsЧитати повністю

Тренінг для набуття навичок soft та hard skills

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС та здобувачі вищої освіти, які навчаються на факультеті менеджменту за спеціальностями 241 «Готельно-ресторанна справа» і 242 «Туризм» взяли участь у тренінгу «Soft та Hard виконання задач», організованим Всеукраїнською ініціативою «Активна Громада» в межах діяльності Інституту «Республіка». Спікеркою заходу була Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту «Республіка», співзасновниця Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада».

Читати повністю

19.10.2021
I етап Всеукраїнської студентської олімпіади  на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці, активізації науково-дослідної роботи студентів університету та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2021/2022 навчальному році 19 жовтня 2021 р. на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія» і спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

Читати повністю

19.10.2021
Відкрита лекція з гостьовим лекторомЧитати повністю

Відкрита лекція з гостьовим лектором

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбулася відкрита лекція з дисципліни «Організація готельного господарства» для студентів другого та третього курсу денної форми навчання спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» на тему: «Функціонально-організаційна структура управління готелем». Спів лекторами стали доцент кафедри Валентина Непочатенко та гостьовий лектор, доцент кафедри туристичного, готельного, ресторанного бізнесу Національного університету «Запорізька політехніка» Світлана Журавльова.

Читати повністю

13.10.2021
ВІДКРИТА ОН-ЛАЙН ЛЕКЦІЯ Читати повністю

ВІДКРИТА ОН-ЛАЙН ЛЕКЦІЯ

13 жовтня відбувалася відкрита лекція лектора – доцента кафедри технології та організації готельно-ресторанного бізнесу Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ Тетяни Незвещук-Когут на тему «Особливості організації та проведення фестивалів кулінарної майстерності на прикладі проведення у ЧТЕІ КНТЕУ Фестивалю-ярмарку «Свято гарбуза».

Читати повністю