Меню

Новини

12.10.2021
Культурний туризм Приазов’я: стан, виклики та стратегії.Читати повністю

Культурний туризм Приазов’я: стан, виклики та стратегії.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництві взяв участь у форумі проведеному Асоціацією гостинності України 12 жовтня 2021 року «Культурний туризм Приазов’я: стан, виклики та стратегії». Участь у заходах Асоціації гостинності України дозволяє студентам спеціальностей 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанна справа ознайомитись з досвідом у секторі туризму та новітніми розробками фахівців.

Читати повністю

11.10.2021
Співпраця з одеськими колегами продовжуєтьсяЧитати повністю

Співпраця з одеськими колегами продовжується

7-8 жовтня 2021 р. в Уманському національному університеті садівництва відбувся науково-методичний семінар «Перспективи розвитку підприємництва, туризму та готельно-ресторанної справи в епоху трансформаційних змін», організаторами якого виступили кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва і кафедра підприємництва та туризму Одеського національного морського університету.

Читати повністю

10.10.2021
Грамоти за вагомий внесок у розвиток туризму в Уманській міській територіальній громадіЧитати повністю

Грамоти за вагомий внесок у розвиток туризму в Уманській міській територіальній громаді

З нагоди Всесвітнього дня туризму міський голова м. Умань Ірина Плетньова вручила грамоти Уманської міської ради науковим і науково-педагогічним працівникам міста, за сприяння розвитку туристичної галузі міської територіальної громади. Так, грамоти Уманської міської ради за значний внесок у розвиток туризму, активну наукову діяльність, досягнуті успіхи та з нагоди Всесвітнього дня туризму отримала професор, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Транченко та доцент, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва Наталія Терещук.

Читати повністю

08.10.2021
НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА – ШЛЯХ ДО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ ТА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУЧитати повністю

НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА – ШЛЯХ ДО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ ТА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

Прагнучи до самовдосконалення та підвищення рівня знань у сфері туризму студентка 21-тм групи факультету менеджменту Уманського НУС Сніжана Мурзак, яка здобуває освіту першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 242 «Туризм», успішно закінчила курс «Туристичні гіди» на платформі дистанційного навчання «Prometheus» та удосконалила фахові компетентності щодо процесів організації туристичних подорожей та комплексного туристичного обслуговування.

Читати повністю

07.10.2021
Студентка спеціальності «Готельно-ресторанної справи » успішно пройшла онлайн курс на платформі PrometheusЧитати повністю

Студентка спеціальності «Готельно-ресторанної справи » успішно пройшла онлайн курс на платформі Prometheus

Студентка другого курсу факультету менеджменту спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Тетяна Руда за результатами навчання успішно завершила курс на платформі масово відкритих онлайн-курсів Prometheus: «Технології гостинності для персоналу» про що отримала відповідний сертифікат.

Читати повністю

03.10.2021
Захоплююча екскурсія сторінками УніверситетуЧитати повністю

Захоплююча екскурсія сторінками Університету

Студенти першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» познайомилися з історією університету на оглядовій екскурсії, яку для них провела аспірантка факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Вікторія Сігідюк. Під час екскурсії по території університету першокурсники ознайомилися зі структурою навчального закладу, основними складовими навчального процесу та отримали поради для успішного навчання й опанування таємниць фахової майстерності.

Читати повністю