Козацькі забави 2022Читати повністю

Козацькі забави 2022

1 грудня 2022 року відбулись «Козацькі забави» в стінах Уманського національного університету садівництва.

Підсумкове засідання Школи кулінарної майстерності та сервісуЧитати повністю

Підсумкове засідання Школи кулінарної майстерності та сервісу

16 листопада я, як студентка спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», мала чудову можливість взяти участь в онлайн-конференції підсумкового засідання Школи кулінарної майстерності та сервісу ЧТЕІ ДТЕУ з нагоди проведення ІХ Благодійного фестивалю-ярмарку «Свято гарбуза».

Круглий стіл експертів ринку HoReCaЧитати повністю

Круглий стіл експертів ринку HoReCa

8 листопада викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у засіданні Круглого столу за участі експертів ринку HoReCa «Обговорення технологічних змін в індустрії гостинності», організованого Кулінарним центром МХП, де обговорювалися питання майбутнього HoReCa в Україні.

07.11.2022
Круглий стіл на тему «Гарбуз як національна ідентичність  української національної кухні»Читати повністю

Круглий стіл на тему «Гарбуз як національна ідентичність української національної кухні»

4 листопада 2022 року кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяла активну участь у проведені круглого столу з нагоди кулінарної виставки-презентації, присвяченій IX Благодійному фестивалю-ярмарку «Свято гарбуза» на тему: «Гарбуз як національна ідентичність української національної кухні» на базі Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ.

03.11.2022
Вебінар  «Туристичний потенціал індустріального міста (на прикладі Кривого Рогу)»Читати повністю

Вебінар «Туристичний потенціал індустріального міста (на прикладі Кривого Рогу)»

03.11.2022 р. студенти і викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи стали учасниками вебінару «Туристичний потенціал індустріального міста (на прикладі Кривого Рогу)» організованого кафедрою туризму та країнознавства Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського та КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

30.10.2022
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку»Читати повністю

Щороку восени, наприкінці жовтня, викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС організовується Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку». Цьогоріч, воєнний стан в Україні та перешкоди, які росія створює для українських громадян, зокрема й у сфері освіти, не стали на заваді проведенню конференції.