06.10.2022
Науково-практичний семінар «Культурна спадщина: відновлення дерев’яного мережива Чернігова»Читати повністю

04 жовтня 2022 р. відбувся міжвузівський науково-практичний семінар науково-педагогічних працівників кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС і здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа», з колегами кафедри туристичного бізнесу та студентами Харківської державної академії культури.

02.10.2022
Семінар «Історичні пам'ятки поруч»

Семінар «Історичні пам'ятки поруч»

З нагоди дня туризму кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС було проведено семінар «Історичні пам'ятки поруч». У його рамках студенти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» представили відеороботи та презентації туристичних локацій у різних куточках України.

Онлайн-турнір «Кращий туризмознавець»Читати повністю

Онлайн-турнір «Кращий туризмознавець»

28 вересня 2022 р. серед студентів факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва спеціальностей 242 Туризм, 241 Готельно-ресторанна справа та 073 Менеджмент відбувся онлайн-турнір «Кращий туризмознавець».

27.09.2022
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «Стратегічні перспективи туристичної та готельно- ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку»Читати повністю

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет- конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку». 28-29 жовтня 2022 року м. Умань

27.09.2022
Участь у міжнародних наукових заходахЧитати повністю

Участь у міжнародних наукових заходах

27 вересня 2022 року світова спільнота, інтересами якої є туризм, туристична діяльність та все, що з нею пов’язано, відмічає Всесвітній день туризму. Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи разом зі здобувачами вищої освіти спеціальностей 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанна справа взяли участь у серії онлайн зустрічей, присвячених розвитку туризму у світі. Організаторами зустрічей є НДІ вивчення проблем об'єктів культурної спадщини та розвитку туризму при Міністерстві туризму та культури спадщини Республіки Узбекистан, Національного університету біоресурсів та природокористування України та Всесвітньою федерацією асоціацій туристичних гідів (WFTGA).