Меню

Новини

27.09.2021
Інтерактивні методи викладання на практичному занятті «Унікальні форми рельєфу при виборі та організації туристичних подорожей»Читати повністю

Інтерактивні методи викладання на практичному занятті «Унікальні форми рельєфу при виборі та організації туристичних подорожей»

24 вересня 2021 р. у рамках Тижня туризму доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Олена Саковська провела практичне заняття з «Рекреалогії» для студентів 3 курсу спеціальності 242 «Туризм». Під час заняття використовувалися інтерактивні методи навчання та мультимедійні технології, що сприяло, як кращому засвоєнню теми та підвищувало мотиваційну складову студентів до вивчення дисципліни, так і поглибленню інтересу до майбутньої професії. Студентами обговорювалися різні аспекти туристичних подорожей, особливості їх функціональної наповненості. Додатковий матеріал допомагав студентам активізувати нові знання та водночас зробити акцент на розвитку критичного мислення.

Читати повністю

23.09.2021
Співпраця зі стейкхолдерами: обговорення викликів підготовки професійних кадрів для готельно-ресторанного бізнесуЧитати повністю

Співпраця зі стейкхолдерами: обговорення викликів підготовки професійних кадрів для готельно-ресторанного бізнесу

Налагодження тісної співпраці зі стейкхолдерами, роботодавцями та професіоналами-практиками в галузі обслуговування - пріоритет діяльності кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. 21 вересня відбулася чергова зустріч науково-педагогічних працівників кафедри і студентів, що навчаються за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» з директором Центру дозвілля «Позитив» Наталею Дзюбою. Метою зустрічі було обговорення найбільш важливих питань, що стосуються діяльності структурних підрозділів підприємства, до яких входять готель «Позитив» з одно-, двомісними номерами, люкс-апартаментами, номерами для молодят; ресторан «Гармонія» з європейською кухнею; кафе «Світлиця» з традиційною українською кухнею; боулінг-клуб.

Читати повністю

22.09.2021
Екскурсія в Уманський краєзнавчий музейЧитати повністю

Екскурсія в Уманський краєзнавчий музей

Традиційно в рамках святкування тижня туризму студенти першого курсу мали можливість відвідати Уманський краєзнавчий музей. Основні напрямки його діяльності полягають у збиранні, науковому вивченні і всебічному освітньо-виховному використанні музейних предметів.Ознайомлення із експонатами краєзнавчого музею – це гарна можливість для студентів поповнити свої знання про історію та культуру Уманщини.

Читати повністю

22.09.2021
ПРОДОВЖУЄМО СПІВПРАЦЮ ЗІ СТЕЙКХО́ЛДЕРАМИЧитати повністю

ПРОДОВЖУЄМО СПІВПРАЦЮ ЗІ СТЕЙКХО́ЛДЕРАМИ

Серед інноваційних методів, що наразі активно використовуються в освітньому процесі, є метод інтерактивного спілкування між студентами та професіоналами-практиками, представниками роботодавців – стейкхо́лдерами. Так, в рамках продовження співпраці викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи зі стейкхо́лдерами й отримання студентами, які навчаються за спеціальностями 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанна справа, універсальних навичок soft skills, було проведено зустріч з Іриною Утяніною – засновницею етносадиби «Лялькова хата», що знаходиться в селі Полянецьке Уманського району.

Читати повністю

21.09.2021
Екскурсія до етносадиби «Лялькова хата»Читати повністю

Екскурсія до етносадиби «Лялькова хата»

Дізнатися про народні звичаї, побачити, як зберігаються традиції предків та завжди пам’ятати «звідки пішов» рід – це про зелений туризм і туристичний маршрут «Лялькова хата», що в селі Полянецькому на Уманщині. У рамках вивчення дисципліни «Організація сільського зеленого туризму» та функціонування науково-дослідної лабораторії «Сільський зелений туризм», що діє на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи, 20 вересня 2021 р. студенти та викладачі кафедри відвідали садибу-музей «Лялькова хата», створену руками родини Утяніних.

Читати повністю

20.09.2021
Перший міжнародний Українсько-Німецький Форум  «Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння»Читати повністю

Перший міжнародний Українсько-Німецький Форум «Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння»

20 вересня 2021 року викладачі та студенти кафедри туризму Уманського національного університету садівництва стали слухачами Першого Міжнародного Українсько-Німецького форуму «Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння».

Читати повністю