Онлайн-турнір «Кращий туризмознавець»Читати повністю

Онлайн-турнір «Кращий туризмознавець»

28 вересня 2022 р. серед студентів факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва спеціальностей 242 Туризм, 241 Готельно-ресторанна справа та 073 Менеджмент відбувся онлайн-турнір «Кращий туризмознавець».

27.09.2022
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «Стратегічні перспективи туристичної та готельно- ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку»Читати повністю

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет- конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку». 28-29 жовтня 2022 року м. Умань

27.09.2022
Участь у міжнародних наукових заходахЧитати повністю

Участь у міжнародних наукових заходах

27 вересня 2022 року світова спільнота, інтересами якої є туризм, туристична діяльність та все, що з нею пов’язано, відмічає Всесвітній день туризму. Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи разом зі здобувачами вищої освіти спеціальностей 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанна справа взяли участь у серії онлайн зустрічей, присвячених розвитку туризму у світі. Організаторами зустрічей є НДІ вивчення проблем об'єктів культурної спадщини та розвитку туризму при Міністерстві туризму та культури спадщини Республіки Узбекистан, Національного університету біоресурсів та природокористування України та Всесвітньою федерацією асоціацій туристичних гідів (WFTGA).

27.09.2022
Міжнародне стажування викладачів кафедри Читати повністю

Міжнародне стажування викладачів кафедри

Викладачі кафедри з 20 червня по 1 серпня 2022 року успішно виконали програму міжнародного стажування "Internetional hospitality projects". Організатором наукового заходу виступила Академія професійної освіти "Меркур" (Словацька Республіка).

Тиждень туризму 2022Читати повністю

Тиждень туризму 2022

27 вересня увесь світ відзначає День туризму. За доброю традицією на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи УНУС проходять тематичні заходи приурочені Міжнародному Дню туризму

15.09.2022
«Розвиток туризму у після воєнний період» – онлайн-зустріч з Головою Державного агентства розвитку туризмуЧитати повністю

15 вересня 2022 р. відбулась онлайн-зустріч із Головою Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ) - Мар'яною Олеськів. У ній взяли участь викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС, здобувачі вищої освіти, які навчаються на факультеті менеджменту за спеціальностями 241 «Готельно-ресторанна справа» і 242 «Туризм» та ще більше 250-ти учасників.