Міжнародне стажування викладачів кафедри Читати повністю

Міжнародне стажування викладачів кафедри

Викладачі кафедри з 20 червня по 1 серпня 2022 року успішно виконали програму міжнародного стажування "Internetional hospitality projects". Організатором наукового заходу виступила Академія професійної освіти "Меркур" (Словацька Республіка).

Тиждень туризму 2022Читати повністю

Тиждень туризму 2022

27 вересня увесь світ відзначає День туризму. За доброю традицією на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи УНУС проходять тематичні заходи приурочені Міжнародному Дню туризму

15.09.2022
«Розвиток туризму у після воєнний період» – онлайн-зустріч з Головою Державного агентства розвитку туризмуЧитати повністю

15 вересня 2022 р. відбулась онлайн-зустріч із Головою Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ) - Мар'яною Олеськів. У ній взяли участь викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС, здобувачі вищої освіти, які навчаються на факультеті менеджменту за спеціальностями 241 «Готельно-ресторанна справа» і 242 «Туризм» та ще більше 250-ти учасників.

08.07.2022
Навчальний процес  у закладах вищої освіти триває: закріплюємо теоретичні знання на практиціЧитати повністю

Навчальний процес у закладах вищої освіти триває: закріплюємо теоретичні знання на практиці

Практика в закладах вищої освіти є невід'ємною складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих здобувачами вищої освіти за час навчання, набуття і удосконалення практичних навичок і умінь за відповідною спеціальністю. У період проходження практики, на основі здобутих під час навчання знань, формуються професійні уміння і навички з підготовки та прийняття самостійно обґрунтованих організаційно-економічних рішень у реальних умовах господарювання, проводиться робота зі створення та оцінки ефективності моделей ведення бізнесу.

21.06.2022
Підсумкова атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 242 «Туризм» Читати повністю

21 червня 2022 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи було проведено підсумкову атестацію здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 242 «Туризм». Згідно ОПП «Туризм» підсумкова атестація проводилася у формі атестаційного екзамену.

Вітаємо з успішним складанням екзаменів!Читати повністю

Вітаємо з успішним складанням екзаменів!

20 червня 2022 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» за освітнім рівнем вищої освіти початковий (короткий цикл) та перший (бакалаврський) денної форми навчання.