Меню

Новини

10.09.2021
Інтелектуально-пізнавальна гра «Подорожуємо Україною»Читати повністю

Інтелектуально-пізнавальна гра «Подорожуємо Україною»

Навчання за спеціальністю 242 Туризм передбачає вивчення ресурсів туристичного ринку України. Розвивати внутрішній туризм в Україні є пріоритетним завданням для фахівців даної галузі. Тому традиційним є проведення інтелектуально-пізнавальної гри «Подорожуємо Україною» серед студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Читати повністю

09.09.2021
БАГАТОГРАННЕ ЖИТТЯ СУЧАСНОГО СТУДЕНТАЧитати повністю

БАГАТОГРАННЕ ЖИТТЯ СУЧАСНОГО СТУДЕНТА

3-5 вересня за сприяння Благодійного фонду "ФОНД БОРИСА КОЛЕСНІКОВА" студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» разом зі своїми кураторами проявили себе як активні вболівальники своєї улюбленої команди в хокейній Лізі чемпіонів ХК «Донбас» в київському Палаці спорту, де відбулися матчі за вихід із групи F між ХК «Донбас» (Україна) та ХК «Рунгстед» (Данія) і ХК «Руан Драгонс» (Франція) та ХК «Донбас» (Україна).

Читати повністю

03.09.2021
ДЕНЬ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ В СТУДЕНТИЧитати повністю

ДЕНЬ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ В СТУДЕНТИ

Напередодні навчального року в університеті відбувається святкове дійство – Посвята у студенти. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Читати повністю

03.09.2021
30 років незалежності рідної державиЧитати повністю

30 років незалежності рідної держави

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, як весь університет і вся Україна, провела відкриту лекцію на тему «30 років незалежності рідної держави».

Читати повністю

15.07.2021
Нові професійні досягнення кафедри туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

Нові професійні досягнення кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Державна служба якості освіти України спільно з Навчально-методичним центром з питань якості освіти започатковує нову процедуру, яка передбачає напрацювання абсолютно нових підходів, візії та цілей, – акредитація освітньо-професійних програм закладів фахової передвищої освіти. З 5 липня по 9 липня 2021 р. був проведений другий навчальний семінар з підготовки експертів щодо оцінювання освітньо-професійних програм та освітньої діяльності закладів фахової передвищої освіти.

Читати повністю