Меню

Новини

05.05.2018
Студентський квест «Гастро-тур»Читати повністю

Студентський квест «Гастро-тур»

В рамках святкування тижня STUDENT FEST HoReCa 2018 студентським активом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС було проведено квест «Гастро-тур». В даному квесті приймали участь дві команди «Акселерати» та «Готелька».

Читати повністю

02.05.2018
«Зустріч кращих мультяшних героїв всіх часів» Disney PartyЧитати повністю

«Зустріч кращих мультяшних героїв всіх часів» Disney Party

Акуна Матата! Веселися в повний зріст! Акуна-Матата! Забудь турботи, і тримай трубою хвіст. Це основні правила яких дотримувалися гості мультяшної вечірки. Яких героїв тільки не зустріти було на цій вечірці і чарівні красуні, і страшні чудовища, милі Мікі Мауси, феї, добрі чарівники та ще багато інших. Всі студенти дуже старались над своїми костюмами, адже пройшли дефіле і конкурс на кращий образ.

Читати повністю

02.05.2018
Відбувся конкурс «The Young Bartender»Читати повністю

Відбувся конкурс «The Young Bartender»

25 квітня в тиждень «HoReCa–2018» на базі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва було проведено професійний конкурс на звання кращого молодого бармена. Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» вправно демонстрували журі конкурсу та присутнім свої теоретичні та практичні вміння та навички в барній справі.

Читати повністю

02.05.2018
Секційні засідання Всеукраїнської наукової студентської конференції кафедри туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

Секційні засідання Всеукраїнської наукової студентської конференції кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

25 квітня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи проводилась Всеукраїнська наукова студентська конференція присвячена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана - першого директора Головного училища садівництва, почесного члена-кореспондента Паризької академії наук.

Читати повністю

25.04.2018
Міні-фестиваль «Кухні народів світу». «UNUS Food Fest» 2018Читати повністю

Міні-фестиваль «Кухні народів світу». «UNUS Food Fest» 2018

Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи мали можливість відправитися в захоплюючу і цікаву подорож навколо світу смачними кулінарними маршрутами та відкрити для себе аромати і традиції різноманітних кухонь світу. Просто на площі університету був організований міні-фестиваль «Кухні народів світу», де кожна група студентів представляла традиційні страви певної країни та занурювала відвідувачів в атмосферу культури та традицій.

Читати повністю

25.04.2018
Коуч «Здорове харчування молоді»Читати повністю

Коуч «Здорове харчування молоді»

В рамках проведення університетського студентського фестивалю Student fest «HoReCa-2018» активом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту 23.04.2018 р. було проведено коуч програму «Здорове харчування молоді».

Читати повністю