17.09.2024
Фаховий вебінар «Робота в сиcтемі бронювання GDS Galileo»Читати повністю

Фаховий вебінар «Робота в сиcтемі бронювання GDS Galileo»

17 вересня 2024 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся фаховий вебінар на тему «Робота в системі бронювання GDS Galileo». Захід був організований в рамках співпраці кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з компанією Travelport.

13.09.2024
Стипендія Кабінету Міністрів України!!!Читати повністю

Стипендія Кабінету Міністрів України!!!

6 вересня 2024 року Уряд ухвалив розпорядження «Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти на перший семест 2024-2025 навчального року». Стипендію КМУ надають найбільш обдарованим українським студентам та аспірантам. Серед них представниця Уманського національного університету садівництва Яна Моцьо – здобувач вищої освіти ОР магістр спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Перший похід у лісЧитати повністю

Перший похід у ліс

Осіння пора. Як заворожує вона своєю красою. Але найбільш чаруючим і гарним постає перед нами осінній ліс. Саме восени в лісі все стає казковим і незвичайним. Багряне листя осики схоже на достиглі яблука, жовте листя верби — на кораблики, а листя клена — на золоті зірки. Блищить на сонці сріблисте павутиння, червоніють яскраві кетяги горобини. Свіже і прозоре повітря. Голубіє небо. Сонце пестить. Уже традиційним є похід до осіннього лісу студентів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» Уманського національного університету садівництва. Похід до лісу це знайомство та передача досвіду від старших курсів молодшим, спілкування з викладачами у неформальній атмосфері, згуртування колективу та нові цікаві знайомства.

11.09.2024
Практико-орієнтоване навчання – дієвий спосіб формування професійних компетентностей здобувачів магістерської програми  зі спеціальності «Туризм і рекреація»Читати повністю

Практико-орієнтоване навчання – дієвий спосіб формування професійних компетентностей здобувачів магістерської програми зі спеціальності «Туризм і рекреація»

Упровадження практико-орієнтованого підходу у процесі підготовки майбутніх фахівців в УНУС на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи ОПП «Туризм» за магістерським рівнем Вищої освіти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» реалізовується як засіб орієнтації освітнього процесу на кінцевий продукт професійного навчання.

06.09.2024
Участь в онлайн зустрічі «Акредитація освітніх програм: які новації та виклики для ЗВО?»Читати повністю

05 вересня 2024 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС були присутні на онлайн зустрічі «Акредитація освітніх програм: які новації та виклики для ЗВО?». Даний захід організовувався та проводився ГО «Прогресильні» спільно з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти. Зустріч призначалася для представників наукової спільноти та усіх, зацікавлених в акредитаційному процесі, осіб.

30.08.2024
Участь у міжнародному навчальному курсі для академічного персоналу «Distance education. Course for university teachers» у Кишиневі, МолдоваЧитати повністю

Доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Світлана Тимчук взяла участь у міжнародному навчальному курсі для академічного персоналу під назвою «Distance education. Course for university teachers», що тривав з 1 по 21 серпня 2024 р.