Меню

Туристичні ресурси України

Метою вивчення дисципліни є вивчення різноманітних складових туристичних ресурсів України для створення конкурентоспроможного національного турпродукту.

Основними завданнями курсу є: аналіз умов і факторів формування туристських ареалів України; вивчення особливостей структури, географії розповсюдження, потенційних запасів та сучасного рівня використання різноманітних видів туристських ресурсів; вивчення сучасного стану розвитку туристської інфраструктури в регіонах України; ознайомлення з основними схемами рекреаційно-туристського районування території України; характеристика окремих туристичних регіонів України.

Теми:

- Основні відомості про державу.

- Географічні аспекти формування туристичних ресурсів України.

- Природні туристичні ресурси України.

- Антропогенні ресурси України.

- Класифікація туристичних територій України.

- Туристичні ресурси туристичних районів України.

Останні новини

Міжнародний освітній нетворкінг «Практико-орієнтована підготовка фахівців галузі знань J «Транспорт та послуги»: реалії та виклики»Читати повністю

Міжнародний освітній нетворкінг «Практико-орієнтована підготовка фахівців галузі знань J «Транспорт та послуги»: реалії та виклики»

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету взяли активну участь у Міжнародному освітньому нетворкінгу «Практико-орієнтована підготовка фахівців галузі знань J “Транспорт та послуги”: реалії та виклики», який відбувся 27 листопада 2025 року в онлайн-форматі. Захід був організований кафедрою готельно-ресторанної справи та туризму економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Читати повністю

ОНЛАЙН-ФОРУМ «ПІДСУМКИ ТУРИСТИЧНОГО СЕЗОНУ В УКРАЇНІ»Читати повністю

ОНЛАЙН-ФОРУМ «ПІДСУМКИ ТУРИСТИЧНОГО СЕЗОНУ В УКРАЇНІ»

Професорсько-викладацький склад кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету та студенти спеціальностей «Туризм та рекреація» і «Готельно-ресторанна справа та кейтеринг» долучилися до перегляду онлайн-форуму «Підсумки туристичного сезону в Україні», організованого Торгово-промисловою палатою України.

Читати повністю

Інтерактивна гра «Приготуй свою супер піцу»Читати повністю

Інтерактивна гра «Приготуй свою супер піцу»

У межах реалізації компетентнісного підходу до підготовки фахівців готельно-ресторанної галузі, на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи було проведено інтерактивне заняття у форматі освітньої гри «Приготуй свою супер піцу». Захід було організовано для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа та кейтеринг» з метою розвитку їхніх професійних, комунікативних і креативних навичок.

Читати повністю

Участь у щорічній Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»Читати повністю

Участь у щорічній Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

26 листопада 2025 року здобувачі вищої освіти, які навчаються за спеціальностями J2 «Готельно-ресторанна справа та кейтеринг» і J3 «Туризм та рекреація», долучилися до участі в роботі щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Читати повністю

Всі новини