Меню
Остання редакція: 29 листопада 2018

Рекреаційні комплекси світу

Метою вивчення дисципліни «Рекреаційні комплекси світу» є формування знань і навичок аналізу потенціалу рекреаційних комплексів світу та отримання практичних вмінь методів оцінки механізмів їх ефективного функціонування для формування програм підприємства.

Основними завданнями курсу є: вивчення теоретичних основи формування та функціонування рекреаційних комплексів як складових господарського комплексу; з'ясування рівнів, структур та факторів формування рекреаційних потреб; аналіз поняття, складу та структури рекреаційно-ресурсного потенціалу; вивчення теоретичних основ, основних схем та характеристик рекреаційних районів світу та України; ознайомлення із основами рекреаційного природокористування.

Теми:

- Об'єкт, предмет, задачі вивчення та основні поняття дисципліни «Рекреаційні комплекси світу».

- Рекреаційна діяльність і рекреаційно-туристське обслуговування як складова господарського комплексу.

- Рекреаційні потреби: фактори формування, рівні, взаємозв'язок.  

- Рекреаційно-ресурсний потенціал: поняття, склад та структура.  

- Теоретичні основи формування та функціонування рекреаційних комплексів.

- Рекреаційне природокористування й охорона природи.

- Теоретичні основи рекреаційного районування.

- Європа - провідний рекреаційний регіон світу.

- Розвиток рекреаційних комплексів Американського регіону.

- Рекреаційні комплекси Африки.

- Формування і розвиток рекреаційних комплексів і центрів туризму в Азії, Австралії і Океанії та на Близькому Сході.

- Рекреаційне районування України.

Останні новини

Імбирне печиво – символ Нового рокуЧитати повністю

Імбирне печиво – символ Нового року

В студентів факультету менеджменту розпочався дуже відповідальний період – підведення підсумків навчання в I семестрі 2019/2020 навчального року. Проте це не завадило нам створити атмосферу свята в передень Святого Миколая та Нового року. А за рахунок чого це ще можна зробити, як не за ароматом імбирного печива. Імбирне печиво - це смак дитинства та радості, приємних сюрпризів від Святого Миколая, що вночі залишав під подушками дітям солодощі. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться в святого бути милосердними. Святий Миколай опікується воїнами, водіями і тими, що подорожують, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей і студентів, моряків.

Читати повністю

Проведення I туру Всеукраїнської студентської олімпіади кафедрою туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

Проведення I туру Всеукраїнської студентської олімпіади кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи

З 20 листопада по 27 листопада 2019 р. на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи було проведено I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з профільних навчальних дисциплін для студентів спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа».Захід відбувся відповідно доНаказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020н.р.» і Наказу ректора УНУС. Олімпіада проводиться щороку з метою підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу та активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів.

Читати повністю

Ознайомлення студентів з методикою проведення екскурсії в музеїЧитати повністю

Ознайомлення студентів з методикою проведення екскурсії в музеї

Відвідування екскурсій вже встигло стати органічною частиною молодіжної культури, а обізнаність із класичним та сучасним мистецтвом – була і лишається складовою різнобічного розвитку особистості. У світі, де все змінюється з невблаганною швидкістю, музей постає перед вимогою пильної діагностики духу нашого часу, його тенденцій та гострих проблем. А тому саме допитливий студентський погляд може бути тим інструментом, що віднаходить нові, актуальні смисли на місці хронічних стереотипів. Днями студенти спеціальності «Туризм» в рамках вивчення дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» відвідали Уманську картинну галерею та змогли на власному досвіді відчути особливості методики проведення екскурсії в художньому музеї.

Читати повністю

Професійна майстерність екскурсовода як запорука якості екскурсіїЧитати повністю

Професійна майстерність екскурсовода як запорука якості екскурсії

В рамках вивчення дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» студенти спеціальності «Туризм» провели практичне заняття у найстарішій будівлі міста Умані та пройшлися туристичним маршрутом «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря». Біля входу студентів зустрів чернець, який в харизматичній формі розповів про життя ченців і отців-василіан, що служили при монастирі, а також провів захоплюючу екскурсію по 250-річним келіям і трапезним монастиря. Під час якої студенти не лише доторкнулися до історії Василіанського монастиря, відчули дух підземних ходів які відкривають таємниці з непізнаної історії багатовікової давнини Уманщини, а й мали змогу побачити та оцінити професійну майстерність екскурсовода.

Читати повністю

Всі новини