18.10.2017
В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХЧитати повністю

В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ

Святкування Всесвітнього дня туризму на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи УНУС завжди проходить на лоні природи, де студенти мають можливість проявити свої сили та побути туристами.

Стажування студентів у Туреччині та вітчизняних фірмахЧитати повністю

Стажування студентів у Туреччині та вітчизняних фірмах

У рамках міжнародної ініціативи відбулась зустріч із комерційним директором ТОВ «Каліпсо Тур ЮА» Наталією Штимак. Про можливість проходження стажування у заміському комплексі Forest clаb Sherwood розповідала банкетний менеджер Анастасія Білоус. Студенти ознайомились з можливостями практичної підготовки на базі готельних та ресторанних комплексів від клінінгової компанії "Чисто у хаті".

Вернісаж україно-грузинського мистецтваЧитати повністю

Вернісаж україно-грузинського мистецтва

У переддень Дня міста в Уманській картинній галереї презентували виставку робіт української та грузинських художників «Грузія – дар Божий», яка є спільним україно – грузинським мистецьким проектом.

Міжнародне стажування в НімеччиніЧитати повністю

Міжнародне стажування в Німеччині

Представники фірми PROFITEAM презентували студентам Уманського національного університету садівництва програми стажування на підприємствах Німеччини на час літніх і зимових канікул.

В Уманському НУС відсвяткували Тиждень туризмуЧитати повністю

В Уманському НУС відсвяткували Тиждень туризму

Тиждень туризму в Уманському НУС пролетів на одному подиху, студенти отримали гарні емоцій, приємні враження, відкрили для себе багато нового і цікавого.