Меню

Новини

03.12.2019
Ознайомлення студентів з методикою проведення екскурсії в музеїЧитати повністю

Ознайомлення студентів з методикою проведення екскурсії в музеї

Відвідування екскурсій вже встигло стати органічною частиною молодіжної культури, а обізнаність із класичним та сучасним мистецтвом – була і лишається складовою різнобічного розвитку особистості. У світі, де все змінюється з невблаганною швидкістю, музей постає перед вимогою пильної діагностики духу нашого часу, його тенденцій та гострих проблем. А тому саме допитливий студентський погляд може бути тим інструментом, що віднаходить нові, актуальні смисли на місці хронічних стереотипів. Днями студенти спеціальності «Туризм» в рамках вивчення дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» відвідали Уманську картинну галерею та змогли на власному досвіді відчути особливості методики проведення екскурсії в художньому музеї.

Читати повністю

29.11.2019
Професійна майстерність екскурсовода як запорука якості екскурсіїЧитати повністю

Професійна майстерність екскурсовода як запорука якості екскурсії

В рамках вивчення дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» студенти спеціальності «Туризм» провели практичне заняття у найстарішій будівлі міста Умані та пройшлися туристичним маршрутом «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря». Біля входу студентів зустрів чернець, який в харизматичній формі розповів про життя ченців і отців-василіан, що служили при монастирі, а також провів захоплюючу екскурсію по 250-річним келіям і трапезним монастиря. Під час якої студенти не лише доторкнулися до історії Василіанського монастиря, відчули дух підземних ходів які відкривають таємниці з непізнаної історії багатовікової давнини Уманщини, а й мали змогу побачити та оцінити професійну майстерність екскурсовода.

Читати повністю

26.11.2019
Шахові майстри кафедри туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

Шахові майстри кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Змагання це завжди можливість випробувати себе та свої знання і вміння на практиці. Студенти спеціальносте 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» не вперше практикують свої навики у грі в шахи. У червні 2018 року Дмитро Бурлака та Катерина Тітаренко вже змагались на чемпіонаті міста Умань з шахів. І вже тоді будучи студентами першого курсу вибороли призові місця.

Читати повністю

18.11.2019
День студента – це наше свято!Читати повністю

День студента – це наше свято!

Щороку в Україні студентська молодь 17 листопада святкує Міжнародний день студента. Свято засновано у м. Лондон в 1941 р. під час міжнародної зустрічі студентів. Цього дня у 1939 р. фашисти заарештували і розстріляли лідерів чеського Союзу студентів. 1200 студентів були заарештовані і відправлені у концтабір в Заксенгаузен. Вшановуючи пам'ять цих студентів на Всесвітньому конгресі студентів і було започатковано Міжнародний День студентів.

Читати повністю

13.11.2019
БЛАГОДІЙНА ВИСТАВКА-АУКЦІОН ТВОРЧИХ РОБІТ «МОЇ ДИВОВИЖНІ ІСТОРІЇ»Читати повністю

БЛАГОДІЙНА ВИСТАВКА-АУКЦІОН ТВОРЧИХ РОБІТ «МОЇ ДИВОВИЖНІ ІСТОРІЇ»

У всесвітній день доброти 13.11. 2019 року студентами та викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи було проведено благодійний аукціон-виставку «Мої дивовижні мрії», на якій були представлені художні роботи та витвори декоративно-прикладного мистецтва. Захід такого характеру в Уманському національному університеті проводився вперше. Ідея проведення належить Діані Нагернюк викладачу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Читати повністю

05.11.2019
Українська пісня як етнографічна складова туризмуЧитати повністю

Українська пісня як етнографічна складова туризму

До святкування тижня української писемності та мови в стінах Уманського національного університету садівництва 5 листопада 2019 р. пройшов захід «Наповним піснею наш край квітучий». Українська народна пісня, яка як і весь фольклор найкраще відображає світобачення та традиції етносу.Пісня – духовне обличчя нації і не тільки духовне, бо пісня також відображає найважливіші історичні події життя народу та особисті переживання.

Читати повністю