26.09.2019
Ранок починається не з кавиЧитати повністю

Ранок починається не з кави

До міжнародного Дня туризму на факультеті менеджменту в Уманському НУС вперше відбулася загально факультетська акція популяризації здорового способу життя.

26.09.2019
Ділова гра як форма активного навчання фахівців туристичної галузіЧитати повністю

Ділова гра як форма активного навчання фахівців туристичної галузі

Особливо важливим для розвитку професійних знань, умінь і навичок студентів спеціальності «Туризм» є використання ділових ігор, у процесі яких розв’язують комплекс завдань: засвоєння нового, закріплення матеріалу, розвиток креативності студентів, формування загальнонавчальних умінь. Ділові ігри дають можливість майбутнім фахівцям зрозуміти й вивчити навчальний матеріал з різних позицій. Сутність ділової гри полягає у відтворенні предметного й соціального змісту професійної діяльності, моделюванні основних умов і системи відносин, характерних для відповідної діяльності.

24.09.2019
Відкриття Тижня туризму – 2019 в Уманському НУСЧитати повністю

Відкриття Тижня туризму – 2019 в Уманському НУС

Гарною традицією кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва є щорічне проведення «Тижня туризму», під час якого студенти демонструють свої вміння та таланти. Розпочалося наше неформальне свято 23 вересня 2019 р. з флешмобу, в якому взяли участь першокурсники факультету менеджменту.

24.09.2019
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція "Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку"Читати повністю

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку» 30-31 жовтня 2019 року.

Тиждень туризму 2019Читати повністю

Тиждень туризму 2019

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи продовжує традицію святкування міжнародного дня туризму у стінах Уманського національного університету садівництва. І у рамках святкування проводить цілий тиждень різноманітних культурно-виховних заходів задля популяризації туризму серед студентів та співробіників університету.

21.06.2019
КОМПЛЕКСНИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗА НАПРЯМОМ ПІДГОТОВКИ 6.140101 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» ОСВІТНЬОГО РІВНЯ БАКАЛАВРЧитати повністю

19 червня 2019 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен за напрямом підготовки 6.140101 «Готельно-ресторанна справа» освітнього рівня «бакалавр» денної форми навчання. Екзаменаційна комісія призначена в складі голови –к.е.н., доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС Кожухівської Раїси та її члени –к.т.н., доцент Ліщук Роман, к.е.н., доцент Нещадим Людмила, к.е.н., доцент Коваленко Любов, секретар – к.е.н., старший викладачПарубок Наталія.