30.10.2018
Лідером факультету менеджменту стала студентка 1 курсу спеціальності «Туризм»Читати повністю

Лідером факультету менеджменту стала студентка 1 курсу спеціальності «Туризм»

30 жовтня у актовій залі Уманського національного університету садівництва відбувся традиційний конкурс «Лідер факультету менеджменту – 2018». Творцями гарного настрою цього святкового вечора стали студенти факультету. Котрі упродовж усього вечора дарували глядачам свої вокальні, танцювальні, декламаторські та художні таланти.

29.10.2018
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція  «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку»Читати повністю

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку»

Запрошуємо студентів та науковців взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку» 29-30 жовтня 2018 року.

Закордонне стажування в БолгаріїЧитати повністю

Закордонне стажування в Болгарії

Сьогодні туризм визнаний однією з найбільш перспективних галузей національних економік світу. Якісний розвиток туристичної галузі можливий лише за умови динамічного розвитку профільної спеціальної та вищої освіти. Кваліфіковані фахівці в сфері туризму цінуються не тільки в Україні, а й за кордоном. Ось чому кожного року кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи разом з відділом міжнародних зв’язків Уманського національного університету садівництва організовується закордонне стажування студентів. Закордонні поїздки студентів є можливістю познайомитися із досягненнями в туристичному бізнесі країн-лідерів, обмінятися досвідом, отримати фахові консультації, знання, а крім того – побачити світ, ознайомитися із історією, культурою і традиціями інших народів. Влітку 2018 року студенти 41-тм групи спеціальності «Туризм» Свирбиус Інна та Михайлова Наталія проходили стажування в сонячній Болгарії. Протягом трьох місяців здобували фаховий досвід на морському узбережжі Еленіте в готелі «RoyalBay», що належить туристичному комплексу «VictoriaGroupHotels&Resorts».

19.10.2018
Секційне засідання VIII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент XXI століття: проблеми і перспективи»Читати повністю

На факультеті менеджменту Уманського НУС велика увага приділяється як науковій роботі студентів, так і науково-педагогічних працівників. Особливості науково-дослідної роботи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи визначаються її результативністю - здійсненими науковими дослідженнями, опублікованими науковими працями, проведеними науковими заходами і т.ін. у контексті концептуальних засад сучасної моделі розвитку туристично-рекреаційного комплексу та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізаційних процесів.

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ГАНСОМ УЛЬРІХОМ ТРОЗІЕНОМЧитати повністю

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ГАНСОМ УЛЬРІХОМ ТРОЗІЕНОМ

Креативна економіка є цікавим об’єктом фокусування та інвестицій для компаній національного рівня. Сьогодні в Україні формується практично новий, потужний, перспективний ринок та екосистема навколо нього. Потужний драйвер креативної економіки – внутрішній та в’їзний туризм. Вже сьогодні в Європі креативна економіка, включно з туризмом – це більш ніж 12% від загального ВВП. Близько 20% нових робочих місць було створено саме в цей сфері. В переважній більшості своїй це молодь.

УКРАЇНО-ІСПАНСЬКЕ ЄДНАННЯ «УМАНЬ-САРАГОСА»Читати повністю

УКРАЇНО-ІСПАНСЬКЕ ЄДНАННЯ «УМАНЬ-САРАГОСА»

У переддень Дня міста в Уманському художньому музеї відбувся культурний обмін між містами Умань-Сарагоса в рамках вернісажу україно-іспанського мистецтва – художньої виставки та кінематографічного фестивалю німого кіно. Зору відвідувачів були представлені картини українських художників-уманчан Віктора Лисинюка, Віталія Якименка, Наталії Семененко, Олени Попсуй, Олега Сироти, Одарки Дьоми-Пісної та іспанських митців Бланка Бланко, Крістіни Лопез, Карлоса Гарсіа Лаоса, Едвінга Аранго, Лорена Домінго, Пілара Ескотаса.