Меню

Новини

26.09.2018
Шановні любителі подорожей та активного відпочинку!Читати повністю

Шановні любителі подорожей та активного відпочинку!

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи щиро вітає вас з Всесвітнім Днем туризму!

Читати повністю

25.09.2018
Інтелектуально-розважальна гра "Туристична Україна"Читати повністю

Інтелектуально-розважальна гра "Туристична Україна"

В рамках святкування тижня туризму – 2018 було проведено інтелектуально-розважальну гру «Туристична Україна». Україна - це країна з багатою історією, тож не дивним є розмаїття як природних, так і рукотворних пам’яток: високі гори і просторі степи, затишні містечка і гучні мегаполіси, суворі твердині і розкішні палаци. Україна - край, де пам’яток стільки, що вистачить не на один рік мандрівок. Не обов’язково їхати за кордон, щоб щось побачити і відпочити з комфортом. В Україні є свої унікальні місця, які вражають масштабами і красою. Вони оповиті легендами і таємницями, які історики досі намагаються розгадати. Тут можна відновити сили, зробити гарні фото на пам'ять та знову закохатися. Буденність нашого життя підсилює прагнення до мандрів. Це й не дивно, бо саме змінюючи обставини, отримуючи нові враження від побаченого, ми по іншому сприймаємо цей яскравий, самобутній світ, що нас оточує.

Читати повністю

24.09.2018
Туристичні змагання «Кращий країнознавець»Читати повністю

Туристичні змагання «Кращий країнознавець»

У рамках святкування тижня туризму 2018 в Уманському національному університеті садівництва серед студентів освітнього рівня бакалавр спеціальності 242 «Туризм» було проведено туристичні змагання «Кращий країнознавець».

Читати повністю

24.09.2018
Акредитаційна експертиза підготовки фахівців за освітньо-професійною програмою «Готельно-ресторанна справа» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» за другим (магістерським) рівнемЧитати повністю

Акредитаційна експертиза підготовки фахівців за освітньо-професійною програмою «Готельно-ресторанна справа» спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» за другим (магістерським) рівнем

З метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти в Уманському національному університеті садівництва та на виконання Наказу Міністерства освіти і науки України від 13 листопада 2018 року № 1958-л, з 28 по 30 листопада 2018 р. на факультеті менеджменту Уманського НУС працювала експертна комісія у складі: Ірини Антоненко – професора кафедри туристичного та готельного бізнесу Національного університету харчових технологій, доктора економічних наук та Тетяни Незвещук-Когут – завідувача кафедри технології і організації ресторанного господарства Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, кандидата економічних наук, доцента.

Читати повністю