Онлайн-вебінар: Грантові можливості для туристичної галузі України у 2021 році
18 лютого викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС долучилися до онлайн-вебінару Асоціації індустрії гостинності України «Грантові можливості для туристичної галузі України у 2021 році».
Вебінар проводила – Мар’яна КОБЕЛЯ, директорка консалтингової компанії «Центр розвитку «ЧАС ЗМІН». Засновниця Школи з написання грантових проєктів «ЧАС ЗМІН».
Мета круглого столу – проведення конструктивної бесіди з питань провадження освітнього процесу в університеті за спеціальністю 242 «Туризм», зокрема обговорення освітньо-професійної програми цієї спеціальності.
САМОСТІЙНА РОБОТА ЯК ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ
Сучасна концепція розвитку вищої школи робить наголос на індивідуальній та самостійній роботі студентів у процесі опанування знаннями. Це, з одного боку, пояснюється дефіцитом часу, який відводиться на аудиторні заняття, які наразі проводяться в Уманському НУС онлайн, а з іншого – необхідністю навчити студента самому розбиратись у теоретико-прикладних аспектах конкретного питання.
Основним завданням використання методики самостійної роботи навчання в освітньому процесі є надання практичного уміння навчатися, щоб фахівець, після закінчення ЗВО, міг самостійно продовжувати навчальну та практичну роботу. Адже в наш вік розвитку інформації та науково-технічних досягнень закінчення освітньої установи дає лише певну схему знань, яку потрібно поповнювати та удосконалювати протягом усього життя.
Обговорення освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» першого(бакалаврського) рівня вищої освіти
Стратегія реформування вищої освіти передбачає створення системи моніторингу та постійного поліпшення якості вищої освіти, що відповідає рекомендаціям і стандартам Європейського простору вищої освіти, враховує кращі світові практики та виступає головною технологією досягнення відповідності освітньої системи вимогам і потребам суспільства.
Відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» ОР «Бакалавр»,
Презентація Програми стажування студентів в 5* готелях Туреччини
3 лютого викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь в онлайн-презентації Програми стажування студентів в 5* готелях Туреччини. Організаторами виступили Торгово-промислова палата України, Асоціація дитячого та молодіжного туризму в особі Алли Шаповалової, голови Комітету підприємців туристично-готельної індустрії та Людмили Стаучан, голови підкомітету дитячого та молодіжного відпочинку Комітету туризму Торгово-промислової палати України і турецька компанія “Patika” Human Resources Management, представник якої, Камран Алієв, зокрема і презентував Програму стажування.
29 січня викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС взяли участь в Zoom презентації туристичного барометру України. Даний проект був реалізований в рамках комплексної підтримки туристичного сектору через Програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Під час заходу доцент кафедри туризму та рекреації КНТЕУ Юлія Забалдіна презентувала методологію та провела детальний статистичний аналіз у відповідності до міжнародних рекомендацій ЮНВТО по сателітному рахунку туризму, щоб побачити повну, об'єктивну картину впливу сектору туризму на економіку країни.