Меню

Новини

12.04.2018
Інтернаціоналізація наукових розробок колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУСЧитати повністю

Інтернаціоналізація наукових розробок колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС

Наукова робота колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва направлена на дослідження економічних засад розвитку, моніторингу сучасного стану туристично-рекреаційних ресурсів України.

Читати повністю

11.04.2018
ПРЕС – РЕЛІЗ КОНКУРСУ «КУЛІНАРНИЙ БАТЛ»Читати повністю

ПРЕС – РЕЛІЗ КОНКУРСУ «КУЛІНАРНИЙ БАТЛ»

Student Fest «HoReCa – 2018» 26 квітня 2018 року продовжиться змаганнями за звання кращого кулінара Уманського національного університету садівництва.

Читати повністю

11.04.2018
ПРЕС – РЕЛІЗ КОНКУРСУЧитати повністю

ПРЕС – РЕЛІЗ КОНКУРСУ

25 квітня 2018 року в Уманському національному університеті садівництва на базі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту відбудеться конкурс на краще знання теоретичних та практичних навиків з барної справи - «THE YOUNG A BARTENDER».

Читати повністю

05.04.2018
Зимова практика в БолгаріїЧитати повністю

Зимова практика в Болгарії

Стажування студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва у провідних туристичних та готельно-ресторанних закладах Болгарії.

Читати повністю

02.04.2018
Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молодіЧитати повністю

Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

В Умані 29.03.2018 р. відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді. Вперше участь у даному конкурсі взяли студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи. На конкурс було надіслано три роботи студентів 4 курсу спеціальності 242 «Туризм».

Читати повністю

26.03.2018
ПІДСУМКИ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З НАПРЯМІВ ТУРИЗМ  ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВАЧитати повністю

ПІДСУМКИ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З НАПРЯМІВ ТУРИЗМ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВА

На факультеті менеджменту кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямів «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», у якій взяли участь роботи більше 15 студентів, які навчаються за даним напрямом.

Читати повністю