Участь представника кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у міжсекторальному воркшопі «Спільна спадщина: ознакування об’єктів та місць пам’яті»
Людмила Транченко – завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС, взяла участь 29-30 вересня в міжсекторальному воркшопі «Спільна спадщина: ознакування об’єктів та місць пам’яті» в рамках грантового проекту «ReHerit», який відділ культури Уманської міської ради реалізує спільно з Управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку»
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку» 28-29 жовтня 2020 року.
Йога - стародавня індійська езотерична традиція, основи якої вперше були систематизовані відомим гуру Патанджалі, що проживав у 2 столітті до нашої ери. Проте не правильно було б вважати засновником цієї філософії лише Патанджалі, адже вважається, що йога була передана людству, безпосередньо Творцем через свого посланника-аватара Крішну древньоіндійському пророку Арджуні. Основи цього вчення були розкидані по всьому стародавньоіндійському епосу - від Вед до Пуран. Проте встановити точні історичні рамки появи цього вчення досить важко.
Вчення йоги багатогранне. Його основна мета - досягнення нірвани (повне поєднання творіння із своїм творцем). Власне і саме значення санскритського терміну "йога" перекладається як "поєднання". Тобто поєднання створеного зі своїм творцем.
Так, в рамках святкування тижня туризму викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи разом зі студентами практикували заняття з йоги.
Вже гарною традицією на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС стало проведення екскурсій Дендрологічним парком Софіївка для першокурсників. Цьогоріч на екскурсію завітали студенти-першокурсники спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».
Екскурсоводом був студент 21 - тм групи спеціальності «Туризм» Олександр Новіков, який почав свою розповідь з того, що зазначив: якщо ви бажаєте відвідати Швейцарію, не перетинаючи кордонів України? Прогулятись Єлисейськими Полями, не купуючи квиток до Парижа? Пройнятись духом античності та давньогрецьких міфів, не вирушаючи до Греції? Якщо так – ласкаво просимо до Софіївки на екскурсію! Софіївка – це дивовижне місце, це краса та гордість нашої країни, яку неодмінно варто відвідати. Чарівний парк площею близько 180 гектарів, причаровує, захоплює, закохує у себе та лишає приємні спогади.
28 вересня з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму студентським активом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС було проведено туристичний квест.
Основною метою і завданнями заходу були популяризація туризму серед студентської молоді, набуття знань, умінь і навичок в теоретичній, практичній та організаційній підготовці майбутнього фахівця та ознайомлення з територією університету.
Інтелектуальні змагання «Кращий туризмознавець 2020»
В рамках проведення тижня туризму на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС 28.09.2020 р. проходили інтелектуальні змагання «Кращий туризмознавець - 2020». Цього року у зв’язку з дотриманням протиепідеміологічних заходів змагання проходили онлайн у системі Google. Кожен бажаючий міг взяти участь у змаганнях скористатись власним мобільним телефоном з підключенням до мережі Інтернет.