Меню

Новини

16.10.2017
Стажування студентів у Туреччині та вітчизняних фірмахЧитати повністю

Стажування студентів у Туреччині та вітчизняних фірмах

У рамках міжнародної ініціативи відбулась зустріч із комерційним директором ТОВ «Каліпсо Тур ЮА» Наталією Штимак. Про можливість проходження стажування у заміському комплексі Forest clаb Sherwood розповідала банкетний менеджер Анастасія Білоус. Студенти ознайомились з можливостями практичної підготовки на базі готельних та ресторанних комплексів від клінінгової компанії "Чисто у хаті".

Читати повністю

13.10.2017
Вернісаж україно-грузинського мистецтваЧитати повністю

Вернісаж україно-грузинського мистецтва

У переддень Дня міста в Уманській картинній галереї презентували виставку робіт української та грузинських художників «Грузія – дар Божий», яка є спільним україно – грузинським мистецьким проектом.

Читати повністю

10.10.2017
Міжнародне стажування в НімеччиніЧитати повністю

Міжнародне стажування в Німеччині

Представники фірми PROFITEAM презентували студентам Уманського національного університету садівництва програми стажування на підприємствах Німеччини на час літніх і зимових канікул.

Читати повністю

02.10.2017
В Уманському НУС відсвяткували Тиждень туризмуЧитати повністю

В Уманському НУС відсвяткували Тиждень туризму

Тиждень туризму в Уманському НУС пролетів на одному подиху, студенти отримали гарні емоцій, приємні враження, відкрили для себе багато нового і цікавого.

Читати повністю

28.09.2017
Туристична подородож «Wonder Hippotherapi» та «Fantasy Land»Читати повністю

Туристична подородож «Wonder Hippotherapi» та «Fantasy Land»

Насолодитися неймовірним розмаїттям нашої планети і красою світу, в якому ми живемо, перевірити на собі важливість і користь доступного туризму для суспільства вирішили в День туризму викладачі та студенти Уманського НУС і вирушили в туристичну подорож на атракції «Wonder Hippotherapi» (Жашківський кінно-спортивний комплекс «Parade Allure» ) та «Fantasy Land» (с. Сорокотяги).

Читати повністю