Історичний екскурс «Таємнича Софіївка»Читати повністю

Історичний екскурс «Таємнича Софіївка»

Дендропарк «Софіївка» в Умані часто називають музеєм живої природи. Тут зібрані чудові й рідкісні рослини, як приміром, магнолія, тюльпанове дерево. На чималій площі парку – 179 га – крім рослинності, є ще багато цікавого, створеного руками людини у співавторстві з величною природою. Побувавши в цьому парку, ви можете здійснити екскурсію в античну міфологію й «зустрітися» з Гомером, Евріпідом, помилуватися Венерою й Аполоном… І таких «родзинок» у парку більше сотні. Ви ніби занурюєтеся у античність. З головою. І виринати звідти не хочеться.

КВЕСТ «ЛЕГЕНДИ УМАНСЬКОГО НУС»Читати повністю

КВЕСТ «ЛЕГЕНДИ УМАНСЬКОГО НУС»

Калейдоскоп подій в програмі святкування «Тиждень туризму» в Уманському НУС 26 вересня змінило аматорське спортивно-розважальне змагання-квест «Легенди Уманського НУС».

В Уманському НУС пройшли змагання «Кращий туризмознавець»Читати повністю

В Уманському НУС пройшли змагання «Кращий туризмознавець»

Щороку восени в Уманському НУС на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи проводиться «Тиждень туризму». Колектив кафедри разом зі студентами проводять організаційно-виховні заходи пропагують туризм як масове явище серед студентства університету.

Галявник "Відчайдушні туристи"Читати повністю

Галявник "Відчайдушні туристи"

Традиційно, наприкінці вересня кафедра туризму та готельно-ресторанної справи святкує тиждень туризму. Завершальним етапом святкових заходів є галявник. Веселі спортивні змагання, страва на вогні, запальні пісні та клятва туриста – це лише частина гарного відпочинку.

26.09.2019
Ранок починається не з кавиЧитати повністю

Ранок починається не з кави

До міжнародного Дня туризму на факультеті менеджменту в Уманському НУС вперше відбулася загально факультетська акція популяризації здорового способу життя.

26.09.2019
Ділова гра як форма активного навчання фахівців туристичної галузіЧитати повністю

Ділова гра як форма активного навчання фахівців туристичної галузі

Особливо важливим для розвитку професійних знань, умінь і навичок студентів спеціальності «Туризм» є використання ділових ігор, у процесі яких розв’язують комплекс завдань: засвоєння нового, закріплення матеріалу, розвиток креативності студентів, формування загальнонавчальних умінь. Ділові ігри дають можливість майбутнім фахівцям зрозуміти й вивчити навчальний матеріал з різних позицій. Сутність ділової гри полягає у відтворенні предметного й соціального змісту професійної діяльності, моделюванні основних умов і системи відносин, характерних для відповідної діяльності.