Головна вечірка осені. Студентський бал-маскарад 2017Читати повністю

Головна вечірка осені. Студентський бал-маскарад 2017

Вже традиційно студентський актив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС проводить тематичні вечірки до Міжнародного дня студента

12.11.2017
Студенти Уманського НУС відвідали міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу 2017Читати повністю

Традиційний виїзд студентів Уманського НУС кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС на Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH відбувся 8 листопада 2017 року.

10.11.2017
Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії  в УкраїніЧитати повністю

Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні

31 жовтня 2017 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи факультет менеджменту відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку».

21.10.2017
Секційне засідання VII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент XXI століття: проблеми і перспективи»Читати повністю

Секційне засідання VII Всеукр. наук.-практ. конф. «Менеджмент XXI століття: проблеми і перспективи». Тематика досліджень була представлена у контексті концептуальних засад сучасної моделі розвитку туристично-рекреаційного комплексу та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізаційних процесів.

20.10.2017
Апробація екскурсійного маршруту «Шевченківськими стежками»Читати повністю

Апробація екскурсійного маршруту «Шевченківськими стежками»

В рамках вивчення дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» студентами Уманського НУС спеціальності «Туризм» було розроблено екскурсійний маршрут «Шевченківськими стежками». Мета екскурсії полягала: в ознайомленні та відвідуванні найважливіших місць, де народився, жив, які любив і змалював Тарас Шевченко; вихованні інтересу, пробудженні почуття любові та шанобливого ставлення до історичної минувшини й культурної спадщини рідного краю.

18.10.2017
В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХЧитати повністю

В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ

Святкування Всесвітнього дня туризму на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи УНУС завжди проходить на лоні природи, де студенти мають можливість проявити свої сили та побути туристами.