Меню

Новини

19.04.2019
КАФЕДРА ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ  ЗНОВУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВЧитати повністю

КАФЕДРА ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ ЗНОВУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ

18 квітня 2019 року на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова м. Миколаїв було проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю». Серед учасників ІІ туру конкурсу була студентка Уманського НУС Наталія Михайлова, яка навчається на факультеті менеджменту за спеціальністю 242 «Туризм». Її наукову роботу «Розвиток інноваційних форм спортивно-оздоровчого туризму в Україні» (написану під керівництвом завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, д.е.н., професора Людмили Транченко) було відібрано рецензентами у ході першого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з-посеред 84 наукових робіт, які подані на конкурс із різних ЗВО України.

Читати повністю

19.04.2019
Event-менеджмент «Організація роботи кондитерського цеху в закладі ресторанного господарства»Читати повністю

Event-менеджмент «Організація роботи кондитерського цеху в закладі ресторанного господарства»

Student Fest «HoReCa – 2019», цьогоріч присвячений 175-річчю Уманського НУС, уже вдруге став заходом, що згуртував студентський та професорсько-викладацький склад кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, сформував сильну команду однодумців, що успішно досягає будь-яких поставлених цілей. Не став винятком і Event-менеджмент «Організація роботи кондитерського цеху в закладі ресторанного господарства», який відтворював умови організації роботи кондитера «від прийняття замовлення на кондитерський виріб (десерт) до його відпуску в торгівельний зал».

Читати повністю

17.04.2019
Коучинг «Естетика зовнішнього вигляду обслуговуючого персоналу в індустрії гостинності»Читати повністю

Коучинг «Естетика зовнішнього вигляду обслуговуючого персоналу в індустрії гостинності»

Елегантний зовнішній вигляд надзвичайно важливий тому, що співробітник є представником готелю чи ресторану для гостей. Акуратний і стильний зовнішній вигляд є відображенням почуття власної гідності і професійної відповідальності по відношенню до закладу і його гостей.

Читати повністю

16.04.2019
Workshop  "Креативне оформлення яєць до Великодня"Читати повністю

Workshop "Креативне оформлення яєць до Великодня"

Як прикрасити великодні яйця, аби вони перетворилися на справжні шедеври мистецтва? На це питання вирішили відповісти студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. В рамках святкування Student Fest HoReCa – 2019 вони поділилися оригінальними способами прикрашання та фарбування яєць до Пасхи. Кожен учасник створив унікальне Великоднє яйце, не схоже на жодне інше.

Читати повністю

15.04.2019
Перемога у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія»Читати повністю

Перемога у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія»

На початку березня був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Рекреалогія» на базі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС, у якій взяли участь студенти 2, 3 та 4 курсів спеціальності 242 «Туризм». І так склалося, що серед всіх учасників я зайняла І місце і отримала змогу поборотися за першість серед найкращих студентів нашої країни, які також навчаються за моєю спеціальністю. Загалом таких студентів було 50 із 17 Закладів вищої освіти.

Читати повністю

15.04.2019
Запальний флешмоб від студентів на честь відкриття тижня HORECAЧитати повністю

Запальний флешмоб від студентів на честь відкриття тижня HORECA

Вже стало традицією відмічати в стінах Уманського національного університету садівництва на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Student fest HoReCa. В рамках святкування 175-річчя Уманського НУС 15 квітня 2019 року відбулось урочисте відкриття тижня готельно-ресторанної справи «Student fest HoReCa – 2019».

Читати повністю