Меню

Новини

29.09.2020
Квест університетом «Quest UNUH»Читати повністю

Квест університетом «Quest UNUH»

28 вересня з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму студентським активом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС було проведено туристичний квест. Основною метою і завданнями заходу були популяризація туризму серед студентської молоді, набуття знань, умінь і навичок в теоретичній, практичній та організаційній підготовці майбутнього фахівця та ознайомлення з територією університету.

Читати повністю

29.09.2020
Інтелектуальні змагання «Кращий туризмознавець 2020»Читати повністю

Інтелектуальні змагання «Кращий туризмознавець 2020»

В рамках проведення тижня туризму на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС 28.09.2020 р. проходили інтелектуальні змагання «Кращий туризмознавець - 2020». Цього року у зв’язку з дотриманням протиепідеміологічних заходів змагання проходили онлайн у системі Google. Кожен бажаючий міг взяти участь у змаганнях скористатись власним мобільним телефоном з підключенням до мережі Інтернет.

Читати повністю

28.09.2020
ДЕНЬ ТУРИЗМУ В УМАНСЬКОМУ НУСЧитати повністю

ДЕНЬ ТУРИЗМУ В УМАНСЬКОМУ НУС

27 вересня всі любителі подорожей відзначають Всесвітній день туризму (World Tourism Day), а студенти і викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи 100% - во належать до таких! І навіть пандемія не стала на заваді провести традиційний насичений, веселий та пізнавальний Тиждень туризму у стінах рідного університету, звісно, з дотриманням протиепідемічних заходів. Бути туристом – модно, але найголовніше – це значить бути здоровим, активним, що четвертий рік поспіль підтверджують своєю ініціативністю заповзятливі затяті мандрівники.

Читати повністю

28.09.2020
Знайомство студентів з відділом туризму Уманської міської радиЧитати повністю

Знайомство студентів з відділом туризму Уманської міської ради

В рамках святкування Всесвітнього дня туризму студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва разом із завідувачем кафедри Людмилою Транченко, відвідали відділ туризму Уманської міської ради. Мета заходу полягала в ознайомленні студентів спеціальності 242 «Туризм» з особливостями роботи відділу туризму. Наші студенти які обрали туризм сферою своєї майбутньої діяльності, ознайомилися з напрямками роботи та мали можливість поспілкуватися з фахівцями відділу туризму м. Умань.

Читати повністю

25.09.2020
Тиждень туризму - 2020Читати повністю

Тиждень туризму - 2020

Щорічною традицією студентського активу і викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС є святкування тижня туризму.

Читати повністю

24.09.2020
ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ РЕЙТИНГУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУЧитати повністю

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ РЕЙТИНГУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ

Щорічною традицією на початку навчального року є визначення кращих викладачів факультету менеджменту. Відповідно до Положення про рейтингову систему оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників Уманського НУС на факультеті менеджменту відбулося засідання рейтингової комісії (протокол № 2 від 21 вересня 2020 року).

Читати повністю