Тиждень туризму 2021Читати повністю

Тиждень туризму 2021

20 вересня 2021 року в Уманському національному університеті садівництва розпочинається "Тиждень туризму - 2021". Щорічною традицією студентського активу і викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС є проведення тематичних заходів для популяризації туризму серед студентської молоді.

16.09.2021

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи впровадження європейського досвіду диверсифікації сільського туризму в Україні на засадах креативності та збалансованості»

15 вересня здобувачі вищої освіти ОП «Туризм», ОП «Готельно-ресторанна справа» освітніх рівнів «молодший бакалавр», «бакалавр» та «магістр», а також викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у І Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи впровадження європейського досвіду диверсифікації сільського туризму в Україні на засадах креативності та збалансованості», яка присвячена 30-річчю незалежності України та 30-річчю економічного факультету Запорізького національного університету.

16.09.2021
Студенти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь в онлайн тренінгах з сільського туризмуЧитати повністю

16.09.2021
Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалівЧитати повністю

Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів

15 вересня викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС долучилися до онлайн-вебінару «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів» організованого Unicheck та Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО).

Інтелектуально-пізнавальна гра «Подорожуємо Україною»Читати повністю

Інтелектуально-пізнавальна гра «Подорожуємо Україною»

Навчання за спеціальністю 242 Туризм передбачає вивчення ресурсів туристичного ринку України. Розвивати внутрішній туризм в Україні є пріоритетним завданням для фахівців даної галузі. Тому традиційним є проведення інтелектуально-пізнавальної гри «Подорожуємо Україною» серед студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

БАГАТОГРАННЕ ЖИТТЯ СУЧАСНОГО СТУДЕНТАЧитати повністю

БАГАТОГРАННЕ ЖИТТЯ СУЧАСНОГО СТУДЕНТА

3-5 вересня за сприяння Благодійного фонду "ФОНД БОРИСА КОЛЕСНІКОВА" студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» разом зі своїми кураторами проявили себе як активні вболівальники своєї улюбленої команди в хокейній Лізі чемпіонів ХК «Донбас» в київському Палаці спорту, де відбулися матчі за вихід із групи F між ХК «Донбас» (Україна) та ХК «Рунгстед» (Данія) і ХК «Руан Драгонс» (Франція) та ХК «Донбас» (Україна).