Екскурсія в Уманський краєзнавчий музейЧитати повністю

Екскурсія в Уманський краєзнавчий музей

Традиційно в рамках святкування тижня туризму студенти першого курсу мали можливість відвідати Уманський краєзнавчий музей. Основні напрямки його діяльності полягають у збиранні, науковому вивченні і всебічному освітньо-виховному використанні музейних предметів.Ознайомлення із експонатами краєзнавчого музею – це гарна можливість для студентів поповнити свої знання про історію та культуру Уманщини.

ПРОДОВЖУЄМО СПІВПРАЦЮ ЗІ СТЕЙКХО́ЛДЕРАМИЧитати повністю

ПРОДОВЖУЄМО СПІВПРАЦЮ ЗІ СТЕЙКХО́ЛДЕРАМИ

Серед інноваційних методів, що наразі активно використовуються в освітньому процесі, є метод інтерактивного спілкування між студентами та професіоналами-практиками, представниками роботодавців – стейкхо́лдерами. Так, в рамках продовження співпраці викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи зі стейкхо́лдерами й отримання студентами, які навчаються за спеціальностями 242 Туризм та 241 Готельно-ресторанна справа, універсальних навичок soft skills, було проведено зустріч з Іриною Утяніною – засновницею етносадиби «Лялькова хата», що знаходиться в селі Полянецьке Уманського району.

Екскурсія до етносадиби «Лялькова хата»Читати повністю

Екскурсія до етносадиби «Лялькова хата»

Дізнатися про народні звичаї, побачити, як зберігаються традиції предків та завжди пам’ятати «звідки пішов» рід – це про зелений туризм і туристичний маршрут «Лялькова хата», що в селі Полянецькому на Уманщині. У рамках вивчення дисципліни «Організація сільського зеленого туризму» та функціонування науково-дослідної лабораторії «Сільський зелений туризм», що діє на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи, 20 вересня 2021 р. студенти та викладачі кафедри відвідали садибу-музей «Лялькова хата», створену руками родини Утяніних.

20.09.2021
Перший міжнародний Українсько-Німецький Форум  «Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння»Читати повністю

Перший міжнародний Українсько-Німецький Форум «Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння»

20 вересня 2021 року викладачі та студенти кафедри туризму Уманського національного університету садівництва стали слухачами Першого Міжнародного Українсько-Німецького форуму «Розвиток культурно-мистецького туризму як шлях до порозуміння».

Заняття на виробництві – наші нові можливостіЧитати повністю

Заняття на виробництві – наші нові можливості

Заняття на виробництві передбачають створення умов для наближення змісту навчальних дисциплін до реального життя, розширюють світогляд студентів, формують в них професійну спрямованість, конкурентоспроможність, мобільність, творчу активність в умовах ринкової економіки.

Акцент на дотриманні правил академічної доброчесностіЧитати повністю

Акцент на дотриманні правил академічної доброчесності

Вебінар «Академічний плагіат: вплив академічної доброчесності на якість освіти в Уманському НУС», де спікером виступала завідувач відділу моніторингу якості освіти Уманського НУС, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Ніна Пітель, науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та здобувачі вищої освіти за спеціальностями «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» прослухали про правила, якими мають керуватися учасники освітнього процесу як під час викладання, так і навчання дотримуючись академічної доброчесності; що вважається порушенням академічної доброчесності; яку академічну відповідальність понесуть науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти в разі виявлення порушень академічної доброчесності.