Меню

Новини

17.09.2020
Практичне заняття «Технологія приготування соленої карамелі»Читати повністю

Практичне заняття «Технологія приготування соленої карамелі»

Другий за популярністю десерт в світі після шоколаду - це карамель! Важко згадати хоч один десерт, якого не торкався карамельний всесвіт! Карамельні кекси, бісквіти, торти, печиво, пряники, медяники, чізкейки, соуси, морозиво, напої і далі і далі.

Читати повністю

17.09.2020
ПЕРШИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ДЕНЬ В УНІВЕРСИТЕТІЧитати повністю

ПЕРШИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ДЕНЬ В УНІВЕРСИТЕТІ

15 жовтня 2020 року Уманський НУС щиро відчинив двері для студентів-першокурсників. Перший навчальний день розпочався з урочистого заходу, на якому ректор університету, професор Олена Непочатенко привітала усіх присутніх з початком навчання в університеті.

Читати повністю

01.09.2020
День знань 2020Читати повністю

День знань 2020

Цьогоріч початок навчального року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва розпочався в умовах поширення корона вірусної хвороби (COVID-19). Згідно рекомендацій Міністерства освіти України перші заняття були присвячені правилам безпеки в умовах пандемії коронавіруса. Навчальний процес на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи розпочався з проведення роз’яснювальної роботи зі здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів корона вірусної хвороби.

Читати повністю

04.07.2020
Вебінар «Видавнича недоброчесність та маніпуляції з наукометрією: прокачати Хірш і не втратити обличчя»Читати повністю

Вебінар «Видавнича недоброчесність та маніпуляції з наукометрією: прокачати Хірш і не втратити обличчя»

3 липня 2020 року відбувся вебінар«Видавнича недоброчесність та маніпуляції з наукометрією: прокачати Хірш і не втратити обличчя» з циклу вебінарів«Дослідницька доброчесність: цінності та виклики», у якому взяли участь викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. Спікером вебінару виступив Тарас Лютий, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики Сумського державного університету.

Читати повністю

02.07.2020
УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ  ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ В ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧІ «СИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ В НУВГП: ДОСВІД РОЗРОБКИ ТА ПРОВАДЖЕННЯ»Читати повністю

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ В ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧІ «СИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ В НУВГП: ДОСВІД РОЗРОБКИ ТА ПРОВАДЖЕННЯ»

30 червня 2020 року на офіційній FB сторінці Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти відбулася онлайн-зустріч на актуальну, для викладачів ЗВО, тематику: «Система забезпечення якості вищої освіти в НУВГП: досвід розробки та провадження». Онлайн-зустріч проводилася керівником відділу якості освіти Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), доцентом, к.т.н. Віктором Корбутяком.

Читати повністю

02.07.2020
ПЕРЕМОГА У ІІ ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»Читати повністю

ПЕРЕМОГА У ІІ ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

За підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який проводився на базі Одеської національної академії харчових технологій, галузевою конкурсною комісією зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» наукову роботу студенток Уманського НУС Лілії Онищук та Катерини Балашової було нагороджено Дипломом ІІ ступеня.

Читати повністю