03.10.2021
Науково-практичний семінар-тренінг  «Коучингові технології як рушій якісних змін»Читати повністю

Науково-практичний семінар-тренінг «Коучингові технології як рушій якісних змін»

Одним з перспективних напрямів управління якістю вищої освіти є впровадження коучингових технологій, завдяки чому створюються умови для формування особистості майбутнього фахівця, здатного до реалізації своїх потенційних можливостей, самостійному прийняттю відповідальних рішень в різних ситуаціях життєвого вибору, прогнозуючи їх можливі наслідки. 1 жовтня 2021 р. відбувся науково-практичний семінар-тренінг «Коучингові технології як рушій якісних змін» у дистанційному форматі zoom-конференції, у якому взяли участь студенти, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм», та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва.

30.09.2021
Профілактика емоційного вигорання як спосіб збереження психологічного здоров’я студентської молоді Читати повністю

Для студентів освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» практичним психологом Уманського національного університету садівництва Валентиною Мазуренко було проведено лекцію-тренінг з метою визначення рівня розвитку емоційного вигорання в студентів у процесі професійної підготовки. Під час заняття студенти дізналися про природу та структурні компоненти, стадії емоційного вигорання, фактори, що гальмують розвиток емоційного вигорання чи сприяють його прогресуванню, негативний вплив емоційного виснаження на психологічне здоров’я особистості.

Екскурсія «Софіївка – кохання, увіковічене в природі»Читати повністю

Екскурсія «Софіївка – кохання, увіковічене в природі»

В рамках святкування тижня туризму в Уманському НУС студенти першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» відвідали Дендрологічний парк Софіївка. Софіївка – садово-парковий та архітектурний шедевр, який був створений пам’ятником вічному коханню. Парк щорічно відвідують сотні тисяч туристів з усіх куточків України та світу. Це зразок пейзажного паркового мистецтва – композиції води, землі, каменів, рослин, архітектурних споруд і скульптур.

27.09.2021
День туризму - галявник "Відчайдушні туристи"Читати повністю

День туризму - галявник "Відчайдушні туристи"

День туризму - свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля!

27.09.2021
Інтерактивні методи викладання на практичному занятті «Унікальні форми рельєфу при виборі та організації туристичних подорожей»Читати повністю

24 вересня 2021 р. у рамках Тижня туризму доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Олена Саковська провела практичне заняття з «Рекреалогії» для студентів 3 курсу спеціальності 242 «Туризм». Під час заняття використовувалися інтерактивні методи навчання та мультимедійні технології, що сприяло, як кращому засвоєнню теми та підвищувало мотиваційну складову студентів до вивчення дисципліни, так і поглибленню інтересу до майбутньої професії. Студентами обговорювалися різні аспекти туристичних подорожей, особливості їх функціональної наповненості. Додатковий матеріал допомагав студентам активізувати нові знання та водночас зробити акцент на розвитку критичного мислення.

23.09.2021
Співпраця зі стейкхолдерами: обговорення викликів підготовки професійних кадрів для готельно-ресторанного бізнесуЧитати повністю

Налагодження тісної співпраці зі стейкхолдерами, роботодавцями та професіоналами-практиками в галузі обслуговування - пріоритет діяльності кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС. 21 вересня відбулася чергова зустріч науково-педагогічних працівників кафедри і студентів, що навчаються за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» з директором Центру дозвілля «Позитив» Наталею Дзюбою. Метою зустрічі було обговорення найбільш важливих питань, що стосуються діяльності структурних підрозділів підприємства, до яких входять готель «Позитив» з одно-, двомісними номерами, люкс-апартаментами, номерами для молодят; ресторан «Гармонія» з європейською кухнею; кафе «Світлиця» з традиційною українською кухнею; боулінг-клуб.