Меню

Новини

31.05.2021
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ  «ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА ІННОВАЦІЇ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ  І ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ ІНДУСТРІЇ»Читати повністю

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА ТА ІННОВАЦІЇ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ І ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ ІНДУСТРІЇ»

27-28 травня 2021 року викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС було організовано та проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії». Мета конференції – дослідження питань стосовно розвитку сфери туризму і готельно-ресторанного бізнесу в Україні та за кордоном. Завдання конференції полягало у згуртуванні наукової спільноти й провідних фахівців та практиків, які працюють у даних галузях, задля того, щоб вони мали змогу поділитися своїми дослідженнями, досвідом впровадження інноваційних ефективних інструментів управління у сферу туризму та готельно-ресторанного бізнесу, а також студентської молоді, для якої участь у конференції стала поштовхом до реалізації новітніх технологій в майбутній професійній діяльності.

Читати повністю

27.05.2021
Результати Всеукраїнського студентського конкурсу "Туристичні перлини України"Читати повністю

Результати Всеукраїнського студентського конкурсу "Туристичні перлини України"

26 травня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського студентського конкурсу «Туристичні перлини України». Конкурс відбувався у форматі відеоконференції. Для участі у Всеукраїнського студентського конкурсу «Туристичні перлини України» надіслано 75 робіт із провідних закладів вищої освіти. За результатами попереднього рецензування у підсумковій конференції було запрошено 30 авторів наукових робіт, які були оцінені рецензентами у 55 і вище балів. У підсумковій конференції взяли участь 30 студент із 15 закладів вищої освіти України. Для оцінювання наукових робіт до складу конкурсної комісії увійшли провідні науковці закладів вищої освіти України.

Читати повністю

27.05.2021
Подяка за активну наукову діяльністьЧитати повністю

Подяка за активну наукову діяльність

26 травня 2021 року в сесійній залі відбулась сесія Уманської міської ради VIII скликання. Під час засідання міський голова м. Умань Ірина Плетньова вручила відзнаки Уманської міської ради кращим науковим і науково-педагогічним працівникам міста.

Читати повністю

26.05.2021
Дискусійний клуб «Сучасні тенденції розвитку туристичного ринку: регіональний аспект»Читати повністю

Дискусійний клуб «Сучасні тенденції розвитку туристичного ринку: регіональний аспект»

Підприємства туризму мають надзвичайно важливе значення для забезпечення стійкого розвитку національного господарства, задоволення суспільних потреб, як необхідних передумов успішного функціонування вітчизняної економіки. Вивчення сучасних тенденцій діяльності туристичних підприємств є важливою складовою навчального процесу. У науково-дослідницьких цілях студенти досліджують розвиток туристичної галузі в окремих регіонах України. 25 травня 2021 р. відбувся дискусійний клуб «Сучасні тенденції розвитку туристичного ринку: регіональний аспект» в рамках якого студенти спеціальності 242 Туризм ділились результатами власних досліджень.

Читати повністю

21.05.2021
Студентська перемога у ІІ етапі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Читати повністю

Студентська перемога у ІІ етапі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Під керівництвом доктора економічних наук, професора Людмили Транченко студенткаБалашова Екатерина 11м-гр групи, зайняла друге місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Підсумки якого були підведені 21 травня в Одеській національній академії харчових технологій на факультеті інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу.

Читати повністю

20.05.2021
УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ  «ЕКЗИСТЕНЦІЙНІ ВИМІРИ МОЛОДІЖНОГО ТУРИЗМУ»Читати повністю

УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕКЗИСТЕНЦІЙНІ ВИМІРИ МОЛОДІЖНОГО ТУРИЗМУ»

20 травня 2021 року, в рамках продовження наукової та педагогічної співпраці між ЗВО, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи й студенти, які навчаються за спеціальністю 242 Туризм в Уманському НУС, узяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Екзистенційні виміри молодіжного туризму», яка проводилася кафедрою туристичного бізнесу Харківської державної академії культури. Конференція розпочалася з привітання організаторів та представлення її учасників, серед яких були представники департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради, викладачів Вищої школи туризму та екології Суха Бескидська (Польща), Уманського національного університету садівництва та Полтавського університету економіки та торгівлі.

Читати повністю