Меню

Новини

21.10.2017
Секційне засідання VII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент XXI століття: проблеми і перспективи»Читати повністю

Секційне засідання VII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Менеджмент XXI століття: проблеми і перспективи»

Секційне засідання VII Всеукр. наук.-практ. конф. «Менеджмент XXI століття: проблеми і перспективи». Тематика досліджень була представлена у контексті концептуальних засад сучасної моделі розвитку туристично-рекреаційного комплексу та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізаційних процесів.

Читати повністю

20.10.2017
Апробація екскурсійного маршруту «Шевченківськими стежками»Читати повністю

Апробація екскурсійного маршруту «Шевченківськими стежками»

В рамках вивчення дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» студентами Уманського НУС спеціальності «Туризм» було розроблено екскурсійний маршрут «Шевченківськими стежками». Мета екскурсії полягала: в ознайомленні та відвідуванні найважливіших місць, де народився, жив, які любив і змалював Тарас Шевченко; вихованні інтересу, пробудженні почуття любові та шанобливого ставлення до історичної минувшини й культурної спадщини рідного краю.

Читати повністю

18.10.2017
В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХЧитати повністю

В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ

Святкування Всесвітнього дня туризму на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи УНУС завжди проходить на лоні природи, де студенти мають можливість проявити свої сили та побути туристами.

Читати повністю

16.10.2017
Стажування студентів у Туреччині та вітчизняних фірмахЧитати повністю

Стажування студентів у Туреччині та вітчизняних фірмах

У рамках міжнародної ініціативи відбулась зустріч із комерційним директором ТОВ «Каліпсо Тур ЮА» Наталією Штимак. Про можливість проходження стажування у заміському комплексі Forest clаb Sherwood розповідала банкетний менеджер Анастасія Білоус. Студенти ознайомились з можливостями практичної підготовки на базі готельних та ресторанних комплексів від клінінгової компанії "Чисто у хаті".

Читати повністю

13.10.2017
Вернісаж україно-грузинського мистецтваЧитати повністю

Вернісаж україно-грузинського мистецтва

У переддень Дня міста в Уманській картинній галереї презентували виставку робіт української та грузинських художників «Грузія – дар Божий», яка є спільним україно – грузинським мистецьким проектом.

Читати повністю

10.10.2017
Міжнародне стажування в НімеччиніЧитати повністю

Міжнародне стажування в Німеччині

Представники фірми PROFITEAM презентували студентам Уманського національного університету садівництва програми стажування на підприємствах Німеччини на час літніх і зимових канікул.

Читати повністю